Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

QUOTE(Duti @ 2012 11 08, 11:04)
Nebegaliu, TBS atmetė jau 7 mano užsakymus biggrin.gif
Parašiau vakar, šnd vis tiek neeeeepraeina...
Turit patarimų?
gal kas nors neseniai pirko ir praėjo viskas ok?


man irgi TBS atsauke 6 uzsakymus, irgi rasiau bet pilnas ignoras bandziau vel po keliu dienu ir vel nepraejo
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 08, 10:26)
Reiktu pabandyti, bet riektu 50 svaru surinkti.. Uzsimaniau ir as dukrai tos lelytes, kur is filmumuko Auksaplauke  wub.gif



Turim mes ta lelyte. Grazi ji, bet zaidimui, ypac mazesnei merginai gal nelabai g.gif Nebent myli visas leles is eiles biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 08, 10:28)
Turim mes ta lelyte. Grazi ji, bet zaidimui, ypac mazesnei merginai gal nelabai  g.gif  Nebent myli visas leles is eiles  biggrin.gif



as tai brave noriu wub.gif

http://www.flickr.co...N03/6968818716/

visos leles

http://www.stitchkin...on/P1010076.JPG
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Murčikas: 08 lapkričio 2012 - 10:39
QUOTE(Duti @ 2012 11 08, 10:04)
Nebegaliu, TBS atmetė jau 7 mano užsakymus biggrin.gif
Parašiau vakar, šnd vis tiek neeeeepraeina...
Turit patarimų?
gal kas nors neseniai pirko ir praėjo viskas ok?

ir man 2 uzsakymai nepraejo, tik pinigus rezervavo verysad.gif , tai rasiau jiems, kad negaliu apsipirkti ir, kad pinigai rezervuoti.Atrase po paros. Sake bandyt pirkti po 48val, o rezervuotus pinigus grazins po 6 darbo dienu. Tai po 48val pavyko apsipirkti, o rezervuotu pinigu dar negrazino. Speju vel reiks rasyt smile.gif
Atsakyti
Murčikas, verksiuuuuu, rytoj vakare kitame renginyje dalyvauju, o taip norėtus vėl susitikt sad.gif

Panenkos, iš kur galima macaroons atsisiųsti? brand'as neturi reikšmės. Kol kas radau tik M&S, bet jei neklystu, jie maisto nesiunčia, tik pickup-at-store.
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 08, 10:31)



Aga, sita grazuole wub.gif ir as noriu unsure.gif
Atsakyti
O sakykit gal kas turit iš disney store dantų šepetėlius? Kokie jie yra, ar minkšti? Rašo, kad nuo 3 metų, kaži tiktų metinukui g.gif
O gal žinote kur galima nupirkti tokiam amžiui dantų šepetuką? Vaistinėse mačiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 08, 10:28)
Turim mes ta lelyte. Grazi ji, bet zaidimui, ypac mazesnei merginai gal nelabai  g.gif  Nebent myli visas leles is eiles  biggrin.gif


Sakai..? Nesuprasi ka ji myli, atrodo pasiemusi visiskai neisvazdzia lele, sukuoja, renga, miega su ja, o su grazuolemis nezaidzia g.gif Mamai labiau jos turbut reikia negu vaikui biggrin.gif
Atsakyti
Atveze man vakar SD, deze su skyle-nera dvieju prekiu verysad.gif
Ka daryt ? skambinti i DHL, ar rasyti jiems ? kaip irodyti ?


Bet vistiek rytoj perku SD, nes labai reikia FT paltuko biggrin.gif

Dar patarkit, kas pirkot is smythstoys : uzsakyma prieme, pinigus rezervavo , bet kita diena anuliavo: ar galima su LT korta pirkti UK adresu ? Per Paypal kazkodel neleidzia pirkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 08, 10:35)
Sakai..? Nesuprasi ka ji myli, atrodo pasiemusi visiskai neisvazdzia lele, sukuoja, renga, miega su ja, o su grazuolemis nezaidzia  g.gif Mamai labiau jos turbut reikia negu vaikui  biggrin.gif


Galiu paskolint ta lele. Jei patiks, galesi pirkt, bet bijau, kad nei miegojimui, nei zaidimui ji nera pati tinkamiausia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 08, 10:31)
as tai brave noriu  wub.gif

QUOTE(Nefera @ 2012 11 08, 10:33)
Aga, sita grazuole  wub.gif  ir as noriu  unsure.gif

biggrin.gif lotuliukas.gif

QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 08, 10:35)
O sakykit gal kas turit iš disney store dantų šepetėlius? Kokie jie yra, ar minkšti? Rašo, kad nuo 3 metų, kaži tiktų metinukui g.gif
O gal žinote kur galima nupirkti tokiam amžiui dantų šepetuką? Vaistinėse mačiau smile.gif

Jei nuo 3 metų, tai metinukui tikrai netiks schmoll.gif Jau vien dydis smarkiai skiriasi mirksiukas.gif Yra ir pas mus jų geromis kainomis, nežinau ar verta siųstis, nes ir akcijų būna... Aš savo mažiukei pirkau rocs kartu su pasta, buvo akcija, šepetukas nemokamas biggrin.gif Būna ir vaistinėse, ir PC...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Tasty: 08 lapkričio 2012 - 10:49
beje disney uz 20 svaru siuncia i lt 4u.gif tai vat rezgam minti, gal pajamt g.gif
Atsakyti