Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

QUOTE(Nefera @ 2012 11 07, 20:51)

Ukmergeje. Nepatikesit, pradzioj kokios geros kainos buvo  thumbup.gif  jachta su visa seima gal uz 10 lt pirkau  thumbup.gif  nu ir isvis, isleidau gal 120 lt, o pilna vezima didziausiu deziu issiveziau  biggrin.gif

tai juk didele norfa Ukmergeje. ar tik ne xxl, jei gerai pamenu... blush2.gif Eifelyje, taip?
studente budama revizore norfoj dirbau, tai esu ten ne viena karta buvus.
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 07, 21:07)
jau vėlu smile.gif
beje, su katinukų pirkimu iškilo problemos, pinigus rezervavo, o šiandien gavau į el.p., kad užsakymas atšauktas. kadangi nepaaiškino kodėl, užklausiau jų. O kol laukiau atsakymo dar sykį pirkau per Pay Pal, dabar rodo, kad Awaiting Shipment. Tikėsimės neatmes ir prasmuksim. Kai tik turėsiu žinių, pranešiu kiekvienai prisijungusiai prie pirkimo.
Beje, štai ką jie man nesenai atrašė į paklausimą kodėl atšaukė mano užsakymą, gal padėsite išversti kas puikiai mokat. Kaip aš supratau, tai neatitiko adresai, kitaip tariant LT kortelė netinka g.gif

There are a number of reasons why we cancel an order.

The most common reason is because the billing address details provided by the customer do not match the details that the customer's bank has on record for them. Please make sure that that the billing address you provide is the address that the card is registered to. Once an order has been cancelled it cannot be reactivated.

Please place a new order making sure all address details are correct.

Rašo, kad yra keletas priežasčių dėl ko atšauktas jūsų užsakymas.
Pagrindinė priežastis yra tai, kad nesutampa jūsų parašytas kreditinės kortelės adresas ir banko duomenų sistemoje esantis šios kortelės adresas. Prašo patikslinti adresą, bet kai užsakymas atšauktas, jis nebegali vėl aktyvuotis.
Prašo padaryti naują užsakymą, prieš tai įsitikinti, kad visi adresai yra teisingi 4u.gif
Atsakyti
Gal kas planuosite daryti is mothercare?
ten su nuolaidu kodukais?
Atsakyti
QUOTE(Jugulyte @ 2012 11 07, 20:21)
tai juk didele norfa Ukmergeje. ar tik ne xxl, jei gerai pamenu...  blush2.gif  Eifelyje, taip?
studente budama revizore norfoj dirbau, tai esu ten ne viena karta buvus.


Na, kituose miestuose nebuvau, tai negaliu lygint g.gif
Atsakyti
Gal kas užsakinėsite šiuos advento kalendorius? ax.gif
http://www.amazon.co...ef=zg_bs_kids_1
Atsakyti
QUOTE(jonike @ 2012 11 07, 20:33)
Gal kas užsakinėsite šiuos advento kalendorius? ax.gif
http://www.amazon.co...ef=zg_bs_kids_1


Pristatymas nemokamas i UK, tai koperacija netikslinga mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(mole @ 2012 11 07, 21:28)
Rašo, kad yra keletas priežasčių dėl ko atšauktas jūsų užsakymas.
Pagrindinė priežastis yra tai, kad nesutampa jūsų parašytas kreditinės kortelės adresas ir banko duomenų sistemoje esantis šios kortelės adresas. Prašo patikslinti adresą, bet kai užsakymas atšauktas, jis nebegali vėl aktyvuotis.
Prašo padaryti naują užsakymą, prieš tai įsitikinti, kad visi adresai yra teisingi 4u.gif

ačiū. kažkaip čia keistai g.gif nes kiek žinau ne man vienai atmetė užsakymą ta parduotuvė g.gif laukiam kaip bus su pay palu
reikia mažiukui chalatuko, kur jų yra? Mačiau george tokie raudoni yra, o kaip su dydžiais, ar ne mažinti jie? perkant iš Asdos tuo pačiu galima pirkti ir iš george, lyg kažkur skaičiau g.gif vienas pristatymo mokestis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MAMA7411: 07 lapkričio 2012 - 20:48
QUOTE(jonike @ 2012 11 07, 21:33)
Gal kas užsakinėsite šiuos advento kalendorius? ax.gif
http://www.amazon.co...ef=zg_bs_kids_1


As svarstau imti tiesiai i LT, tada reiktu rinkti maziausiai 5 vnt, kad ne daugiau 1,5 svaro prisidetu, bet butu manau geriausia kokia 10 surinkt g.gif Tai ir svarstau kur ir kaip geriau imti biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Nefera @ 2012 11 07, 21:34)
Pristatymas nemokamas i UK, tai koperacija netikslinga  mirksiukas.gif


Taip, bet tada reikia daugiau parinkti, kad apsimoketu siuntimas i LT, tai ir reikia galvot kas geriau apsimoka ax.gif
Atsakyti
Zhu Zhu advento kalendorius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 07, 21:31)
Na, kituose miestuose nebuvau, tai negaliu lygint  g.gif

tikrai ten viena didesniu norfu ax.gif nemazai darbo budavo doh.gif lotuliukas.gif
jei sakot, kad tokiu gerybiu ten pilna, tai mazu gal ka vln butu galima rast g.gif bigsmile.gif jei kuri uzmatytumet kur, tai suktelkit rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2012 11 07, 16:20)
Koks fainas tas drakonas  bigsmile.gif  mano vaikui laabai patiktu  biggrin.gif

Vln, Ukmerges g. Norfoj irgi alia ispardavimas playmobil, na bet kainos vilnietiskos doh.gif - tas drakonas 95, kur buvo mergaitiska nameli kazkuri mamyte idejusi, kur susilanksto specialiai paziurejau - tai apie 120 Lt smile.gif . Bet dalis palymobil sudeta ne prie ispardavimo ax.gif , gal naujesne kolekcija g.gif .
Bet tikrai atkreipiau demesi, kad visai kokybisku zaislu norfa uzivezusi, net tu wow mazesniems pasirinkimas ax.gif .
Atsakyti
Zhu zhu advento kalendorius 5,98 4u.gif
http://www.amazon.co..._bs_364322031_5 lotuliukas.gif matau jau imetet lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzinamaze: 07 lapkričio 2012 - 21:10