Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

QUOTE(Nefera @ 2012 11 07, 16:57)
Del Playmobil, yra dar keletas tu rinkinuku pas mus norfoje- viena policijos masina 45 lt, yra smulkiu keletas- besideginanti mergina 10 lt, maza mergyte su gelbejimosi ratu- 5 lt, dar gaisrines mazina nedidele, kainos nepamenu, vienas rinkinukas su zebriukais irgi nepamenu kainos. O svarbiausdia, yra net keli drakonai


...o tai kokio cia dydzio Norfa pas jus, kad tiek visko yra, pas mus kaime XL Norfa ir nei vieno rinkinio Playmobil nera, nors zaislu pilna, bet visi kazkokie lievakai doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2012 11 07, 16:54)
Šiandien jau ir pas jų yra, tokiū kaip foto nebuvo, bet 3 skirtingos irgi rūšys padėtos. kadangi ir aš apie  juos daug neišmanau, tai buvo rinkiniai su liūtuku, su sraige berods ir kažkoks gyvūnėlis piratas, na tos kurios apie juos viską žino gal supras  blush2.gif


Pas mus buvo tokiu lelyciu, bet ju kaina ne akcijine (gal foto jie sumaise g.gif ), aisku man tik nuo to geriau, nes maniskes tokios leles nedomina biggrin.gif Ir buvo taip, 3 rusys: gyvunelis su nameliu (su liutu, boruze ir kanarele piratu)
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 06, 18:22)
Jei jūs jungiatės su dviem (parašiau jums į až), tuomet surinkta 5 vnt., reikia 1 vnt. kad gautūsi porinis skaičius.

ir as dar vieno katinuko noreciau,ar jau per velu?
Atsakyti
QUOTE(Božen@ @ 2012 11 07, 19:08)
...o tai kokio cia dydzio Norfa pas jus, kad tiek visko yra, pas mus kaime XL Norfa ir nei vieno rinkinio Playmobil nera, nors zaislu pilna, bet visi kazkokie lievakai  doh.gif  biggrin.gif



Musu ne pati maziausia, bet, kaip minejau, zmones nepajegus tokiom kainom pirkty, vargsai pas mus, tai ir uzsiliko mirksiukas.gif

Gavau is maxes tu gyvuniuku su namukais thumbup.gif pas mus ju irgi yra biggrin.gif

Eina sau, reklamos vel puola doh.gif buvau jau atpratus. Ka daryt? Is naujo adblocka instaliuopt, ar nepades? unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(magute @ 2012 11 07, 17:38)
o kuriam mieste cia tokioj norfos geros kainos?  ax.gif


Ukmergeje. Nepatikesit, pradzioj kokios geros kainos buvo thumbup.gif jachta su visa seima gal uz 10 lt pirkau thumbup.gif nu ir isvis, isleidau gal 120 lt, o pilna vezima didziausiu deziu issiveziau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 07, 20:51)

Eina sau, reklamos vel puola  doh.gif  buvau jau atpratus. Ka daryt? Is naujo adblocka instaliuopt, ar nepades?  unsure.gif


Priklauso nuo jusu narsykles, tik explorer(ar kaip ten vadinasi, bijau nusisneketi) nemokamai duoda tik menesi, paskui reik moketi, o visoms kitoms narsyklems, kaip mozilla, chroma... nemokama visam laikui, as butent del to intaliavausi mozilla ir esu rami, be reklamu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2012 11 07, 19:57)
Priklauso nuo jusu narsykles, tik explorer(ar kaip ten vadinasi, bijau nusisneketi) nemokamai duoda tik menesi, paskui reik moketi, o visoms kitoms narsyklems, kaip mozilla, chroma... nemokama visam laikui, as butent del to intaliavausi mozilla ir esu rami, be reklamu  biggrin.gif



Kad as gal tris menesius vargo nemaciau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(renaciukas29 @ 2012 11 07, 20:47)
ir as dar vieno katinuko noreciau,ar jau per velu?

jau vėlu smile.gif
beje, su katinukų pirkimu iškilo problemos, pinigus rezervavo, o šiandien gavau į el.p., kad užsakymas atšauktas. kadangi nepaaiškino kodėl, užklausiau jų. O kol laukiau atsakymo dar sykį pirkau per Pay Pal, dabar rodo, kad Awaiting Shipment. Tikėsimės neatmes ir prasmuksim. Kai tik turėsiu žinių, pranešiu kiekvienai prisijungusiai prie pirkimo.
Beje, štai ką jie man nesenai atrašė į paklausimą kodėl atšaukė mano užsakymą, gal padėsite išversti kas puikiai mokat. Kaip aš supratau, tai neatitiko adresai, kitaip tariant LT kortelė netinka g.gif

There are a number of reasons why we cancel an order.

The most common reason is because the billing address details provided by the customer do not match the details that the customer's bank has on record for them. Please make sure that that the billing address you provide is the address that the card is registered to. Once an order has been cancelled it cannot be reactivated.

Please place a new order making sure all address details are correct.

Atsakyti
Until midnight tomorrow, use the coupon code CUKFBTOYS at the checkout to get 10% off toys on eBay.co.uk (excluding P&P) when you pay with PayPal!
Atsakyti
QUOTE(FOSA @ 2012 11 07, 10:49)
Isikisiu ir as, Kaune Sanciuose Norfoj dar vakar maciau pilna deze akcijiniu Playmobil, bet kazkaip net nekilo rankos pasiknist, kazkaip uzsiciklinus, kad mano vaikis tik del Lego pamises, tai net neziurejau, maciau tik kad pilna didziuliu deziu g.gif


Jau ta deze nebepilna, jau ten tik likuciai
Pilna tai buvo pries kelis menesius

Kokia 4kart daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 07, 21:07)
Kad as gal tris menesius vargo nemaciau  unsure.gif

Na nzn kas ir kaip tiksliai, tik kai perejau ant mozilos, sitos problemos nebeturiu unsure.gif
Atsakyti


QUOTE(Nefera @ 2012 11 07, 20:51)
Musu ne pati maziausia, bet, kaip minejau, zmones nepajegus tokiom kainom pirkty, vargsai pas mus, tai ir uzsiliko  mirksiukas.gif


...as jau pora men ju zvalgausi pas save, toks jausmas, kad ju is vis cia nera buve... doh.gif
Atsakyti
Sveiki, gal kas nors SD renka, turiu 1 preke (6,5 sv.), miestas nesvarbu, jei gali persiusti, o šiaip tai mano Vilnius. Lauksiu į AŽ naujienų.
Atsakyti