Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

QUOTE(linute_klp @ 2012 11 07, 16:20)
Koks fainas tas drakonas  bigsmile.gif  mano vaikui laabai patiktu  biggrin.gif



Sviecia ir garsus leidzia mirksiukas.gif
Atsakyti
Legi advento kalendorius 4u.gif
http://www.amazon.co...ef=zg_bs_kids_1
Atsakyti
Pagaliau mūsų saldainiai PA sandėlyje, gavau patvirtinimą. Buvau persigandus jau, nes Asdoj nuo vakar rašė kad pristatyta, o PA nepažymėta...paskambinau jiems, greit gavau patvirtinimą smile.gif kol kas esu jais patenkinta.
Paskaičiavau preliminariai (bankas kol kas nenuskaitė pinigų tai nežinau koks kursas bus) kokia saldainių dėžutėse kaina gausis - apie 23 Lt bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 07, 16:38)
Pagaliau mūsų saldainiai PA sandėlyje, gavau patvirtinimą. Buvau persigandus jau, nes Asdoj nuo vakar rašė kad pristatyta, o PA nepažymėta...paskambinau jiems, greit gavau patvirtinimą smile.gif kol kas esu jais patenkinta.
Paskaičiavau preliminariai (bankas kol kas nenuskaitė pinigų tai nežinau koks kursas bus) kokia saldainių dėžutėse kaina gausis - apie 23 Lt bigsmile.gif


Eina sau, gerai thumbup.gif Gaila, neliko man tu deziu... Ale reikia g.gif O jus lygtai sia savaite vaziuosit pasiimt ju? Gundaus ir as apsipirkt dar g.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 07, 15:32)
O kokie butent ten pet shopai? Ir tu labai reikia  doh.gif



QUOTE(lili* @ 2012 11 07, 15:54)
Šiandien jau ir pas jų yra, tokiū kaip foto nebuvo, bet 3 skirtingos irgi rūšys padėtos. kadangi ir aš apie  juos daug neišmanau, tai buvo rinkiniai su liūtuku, su sraige berods ir kažkoks gyvūnėlis piratas, na tos kurios apie juos viską žino gal supras  blush2.gif
Vienas iš jų toks
user posted image
Ui foto neapsukau  blush2.gif


Pas mus Maximoj tokio tipo ir 3 rusiu pet shopai, o kaip parodyta lankstinuke lelytes - tai nera tokiu schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 07, 17:48)
Eina sau, gerai  thumbup.gif  Gaila, neliko man tu deziu... Ale reikia  g.gif O jus lygtai sia savaite vaziuosit pasiimt ju? Gundaus ir as apsipirkt dar  g.gif

kitą savaitę važiuosiu. penktadienį lyg išvažiuos iš UK
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 07, 16:50)
kitą savaitę važiuosiu. penktadienį lyg išvažiuos iš UK


Ai, teisingai, ne taip supratau g.gif
Atsakyti
Kokia gera saldainių kaina bigsmile.gif

Kodėl per ilgai mąsčiau doh.gif Iš serijos traukinys ..... nelaukia doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(lili* @ 2012 11 07, 16:52)
Kokia gera saldainių kaina  bigsmile.gif

Kodėl per ilgai mąsčiau  doh.gif Iš serijos traukinys ..... nelaukia  doh.gif  biggrin.gif



Dar ne velu mirksiukas.gif
Atsakyti
Tikrai gera kaina gaunasi. Na, dar žiūrint kokiu kursu nuskaitys. Bet kokiu atveju, gal aukštesniu nei 4,4 neskaičiuos g.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 07, 17:57)
Tikrai gera kaina gaunasi. Na, dar žiūrint kokiu kursu nuskaitys. Bet kokiu atveju, gal aukštesniu nei 4,4 neskaičiuos g.gif

Oj, neišmėčiau 3 svarų visoms, gausis apie 24 Lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 07, 16:57)
Del Playmobil, yra dar keletas tu rinkinuku pas mus norfoje- viena policijos masina 45 lt, yra smulkiu keletas- besideginanti mergina 10 lt, maza mergyte su gelbejimosi ratu- 5 lt, dar gaisrines mazina nedidele, kainos nepamenu, vienas rinkinukas su zebriukais irgi nepamenu kainos. O svarbiausdia, yra net keli drakonai
user posted image

As pernai toki Kaledoms dovanojau, gavau uz 70 lt kazkur, tai laikiau, kad labai pigiai. Norfoje jis 45 lt  thumbup.gif

o kuriam mieste cia tokioj norfos geros kainos? ax.gif
Atsakyti