Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

QUOTE(motinele6 @ 2012 11 05, 19:25)
aciu labai.
Dar cia neseniai maciau visos labai uzsakinejot menstruacines taureles. noreciau atsiliepimu, ar likot patenkintos ir per kur uzsakinejot? labai gundausi pati isigyti.

yra SM ne viena tema
http://www.supermama...?...8173&st=408
Atsakyti
QUOTE(motinele6 @ 2012 11 05, 19:28)
bandziau viena kart, paziurejimui ar gausiu, pati internete nebuvau nieko pirkusi. tad imiau uz kaina, kurios nebutu gaila prarasti, bet mano dideliam nustebimui siuntinuka gavau gal po 4 savaiciu, o gal ir po triju. siandien uzsakiau dar viena, ziuresim kaip bus  ax.gif

as pirkus tikrai ne karta ir ne du - visad ateidavo, kartais greiciau, kartais ilgiau trukdavo - bet gaudavau. Cia pries 3 savaites - masiskai temoje virkavo - kad rugpjucio galo siuntu ner is sios pardes - tai man ir idomu - ar kitoms atejo tvarkingai - nes man neatejo, o ir va su disputu kinieciai sudirbo cool.gif
Atsakyti
QUOTE(raminta1985 @ 2012 11 05, 19:53)
nezinau ar as zliba  bet siemet maciau gap tik tos purvinos pilkos spalvos atskirus kombius. Man ta spalva nelabai.

nu ne žliba biggrin.gif bet mano vaikas dabar 15mėn su GAP 18-24mėn kombiu 100kart geriau atrodo nei su Columbia 24mėn thumbup.gif o 18au mažokas buvo ax.gif su 24mėn kaip kosmonatė buvo smile.gif Nu bet sutinku,kad Columbia žaismingesni kombiai drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 05, 21:39)
as pirkus tikrai ne karta ir ne du - visad ateidavo, kartais greiciau, kartais ilgiau trukdavo - bet gaudavau. Cia pries 3 savaites - masiskai temoje virkavo - kad rugpjucio galo siuntu ner is sios pardes - tai man ir idomu - ar kitoms atejo tvarkingai - nes man neatejo, o ir va su disputu kinieciai sudirbo cool.gif

man atrodo viena mamyte irgi labai ilgai lauke siuntinuko is ten, kaip tik nuo vasaros galo, bet vakar pasigyre, jog pagaliau sulauke thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 05, 19:02)
atnesu zinias apie https://www.bakerross.co.uk/, paypalu atsiskaityti nedave, kortele is pradziu praejo, o dabar parase, kad this is big risk, bla bla, kad perkat su lietuvos korta uk adresu. zodziu siulo jie tik bankiniu pavedimu moket  g.gif  mokant is sebo tai butu 70lt, na tai reiktu kokiu bent 7 zmoniu grupe rinkti, kad po 10lt prisidetu. nezinau net ka daryt  g.gif

Jei rimtai svarstysite tą variantą, siūlau mokėti internetinėje bankininkytėje ir gal net kito banko, nes įkainiai labai smarkiai skiriasi 4u.gif (pvz aš naudojuosiu ŪB, tai ten banke lyg 40 lt, int. banke 30 lt, jei suma iki 20 tūkst.)
Atsakyti
QUOTE(motinele6 @ 2012 11 05, 19:44)
man atrodo viena mamyte irgi labai ilgai lauke siuntinuko is ten, kaip tik nuo vasaros galo, bet vakar pasigyre, jog pagaliau sulauke  thumbup.gif

nu ten negavo ne viena ir ne dvi - laukem visos buriu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 05, 20:27)
merginos, kas ieškojot valymo akmens - pirkau jį Kaune Tomas Philips smile.gif 10 lt ten kainuoja. išsivaliau vonią smile.gif

gal galit foto idet kaip jis atrodo? 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
patarkit prašau, noriu tokių batukų savo kleckui, kad vidui būtų nemažiau 17cm, imti 9dydį ar 10? blush2.gif http://direct.asda.c...default,pd.html
Atsakyti
Sveikos mamytes,

Esu naujoke kas liecia apisipirkinejimus. Gal galetumet pasakyti kaip ivesti adresa jei gyvenu Vilniaus rajone. Ar supras jei parasysiu Vilniaus raj? 7
Dekui uz ats
Atsakyti
QUOTE(bagyraas @ 2012 11 05, 20:55)
Sveikos mamytes,

Esu naujoke kas liecia apisipirkinejimus. Gal galetumet pasakyti kaip ivesti adresa jei gyvenu Vilniaus rajone. Ar supras jei parasysiu Vilniaus raj? 7
Dekui uz ats

svarbiausia pašto indeksas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 05, 19:41)
nu ne žliba biggrin.gif bet mano vaikas dabar 15mėn su GAP 18-24mėn kombiu 100kart geriau atrodo nei su Columbia 24mėn  thumbup.gif  o 18au mažokas buvo  ax.gif  su 24mėn kaip kosmonatė buvo smile.gif Nu bet sutinku,kad Columbia žaismingesni kombiai  drinks_cheers.gif

o jusu vaikutis kokio ugio? manoji 19 men 88 cm pagal rekomendacijas tai columbia 3T o gap koks tada? nu zodziu pasimetus as su tais dydziais. Radau nevisport.com ryskiai rozini kombi uz 44 svarus (gaila negaliu ideti nuorodos nes pele newveikia biggrin.gif ) tik niekaip nesuprantu kokiu cia metu kolekcija. Ar columbia kombiu nebuna padirbiniu?
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 05, 20:56)
svarbiausia pašto indeksas  4u.gif


aciu 4u.gif
Atsakyti