Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

QUOTE(raminta1985 @ 2012 11 07, 13:59)
Kas galetu padeti su nevisport radau kombi nebloga kaina nu ir pasisiusk neina man ten pirkti. Pisiusciau i airija nu bet nerandu to post kodo ir nors pasiusk. Kur tuos kodus rast?


Bandziau pavasari pirkti is nevisport, neleido atsiskaityti lietuviska korta
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2012 11 07, 13:02)
Kaip oficialiame puslapyje - platėjantis apačioje

bet SD yra siaurejancios Ar ne sias pirkot?

jos panasios, bet sudetis skirtinga http://www.amazon.co...ap Durga Jacket

kazi ka is tikro gausiu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dorada: 07 lapkričio 2012 - 13:58
Gal kas ruošiasi GAP.eu Vilniuje užsakinėti?
Atsakyti
Swedbank saugiusoe atsiskaitymuose reikia tik kreditkes ir internet apsipirkimams naudojamas korteles registruot?
ta prasme paprastą debetinę užregistravus ji netaps tinkama internet prikimams? CVV kodo negaus?
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2012 11 07, 14:05)
Swedbank saugiusoe atsiskaitymuose reikia tik kreditkes ir internet apsipirkimams naudojamas korteles registruot?
ta prasme paprastą debetinę užregistravus ji netaps tinkama internet prikimams? CVV kodo negaus?



noup 4u.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal natureshop.com turite kokį nuolaidos koduką?

Dėkui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krgu: 07 lapkričio 2012 - 14:11
QUOTE(raminta1985 @ 2012 11 07, 13:22)
O tu velnias.tada ir ta kaina nedziuginanti,jeigu tarpininke15% plius siuntimas. Ech, jauciu vaikas liks be kombio siemetm  lotuliukas.gif


siuntimas kainuos bet kuriuo atveju juk, tai tik tarpininkei dasidės procentėlis. nors maniškis irgi dar be kombio su mano rinkimusi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žemuogienė: 07 lapkričio 2012 - 14:30
QUOTE(krgu @ 2012 11 07, 15:10)
Sveikos,
Gal natureshop.com turite kokį nuolaidos koduką?

Dėkui

Googlas daug ką turi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Duti @ 2012 11 07, 15:05)

ta prasme paprastą debetinę užregistravus ji netaps tinkama internet prikimams? CVV kodo negaus?


priklauso kokia debetinė 4u.gif bet jeigu nėr CVV gale tai jo ir neturės ta kortelė 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 07, 14:23)
siuntimas kainuos bet kuriuo atveju juk, tai tik tarpininkei dasidės procentėlis. nors maniškis irgi dar be kombio su mano rinkimusi doh.gif

Bet dar siuntimas i Lt, man butu ta kombi parveze. Nu ir as rinkausi rinkausi kol nieko neliko :-D
Atsakyti
QUOTE(Sense @ 2012 11 07, 14:27)
Googlas daug ką turi smile.gif

googlas turi negaliojančių kodų
Atsakyti
QUOTE(raminta1985 @ 2012 11 07, 14:34)
Bet dar siuntimas i Lt, man butu ta kombi parveze. Nu ir as rinkausi rinkausi kol nieko neliko :-D

tai gal tas, kas parvežtų galėtų ir nupirkti su savo korta (jei ne LT)?
Atsakyti