Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

QUOTE(Astukasas @ 2012 11 07, 10:34)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Toks idealiausias  thumbup.gif nereikia nei makiažo bazės, nei pudros  biggrin.gif


dar ir lūpų blizgesio nereik . lotuliukas.gif
Atsakyti
Isikisiu ir as, Kaune Sanciuose Norfoj dar vakar maciau pilna deze akcijiniu Playmobil, bet kazkaip net nekilo rankos pasiknist, kazkaip uzsiciklinus, kad mano vaikis tik del Lego pamises, tai net neziurejau, maciau tik kad pilna didziuliu deziu g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2012 11 07, 08:17)
tuomet verta gal koperuotis kad siuntimo islaida sumazint


Na jei iš vieno miesto, tai gal ir verta, bet aš iš provincijos, tai padalinus per pusę ir pridėjus persiuntimo išlaidas Lietuvoje praktiškai beveik nesusitaupo
Atsakyti
labas rytas,

su tokiu klausimu...o crocs neduoda papildomos nuolaidos pirma karta perkat ? kiek ten buvo berods 15 proc. ar cia tik laikina akcija buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(pincius @ 2012 11 07, 10:04)
labas rytas,

su tokiu klausimu...o crocs neduoda papildomos nuolaidos pirma karta perkat ? kiek ten buvo berods 15 proc. ar cia tik laikina akcija buvo  g.gif


duoda 20proc, cia prisiregistruoti reikia: http://www.crocs.co....letter15_110630
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2012 11 07, 10:10)
duoda 20proc, cia prisiregistruoti reikia: http://www.crocs.co....letter15_110630

jau atejo 4u.gif nekatri matai as, o cia kelios minutes praejo, tai pradejau panikuot lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos,

o nuo kokio amziaus jusu vaikuciai su Playmobil pradejo zaisti? As ir maciau daug ju rinkiniu isparduodamu norfoj, bet nekilo ranka pirkt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MAdene @ 2012 11 07, 10:25)
Sveikos,

o nuo kokio amziaus jusu vaikuciai su Playmobil pradejo zaisti? As ir maciau daug ju rinkiniu isparduodamu norfoj, bet nekilo ranka pirkt  ax.gif


maniske nuo 3,5, ant dezutes raso 4-10 metu dazniausiai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(FOSA @ 2012 11 07, 09:49)
Isikisiu ir as, Kaune Sanciuose Norfoj dar vakar maciau pilna deze akcijiniu Playmobil, bet kazkaip net nekilo rankos pasiknist, kazkaip uzsiciklinus, kad mano vaikis tik del Lego pamises, tai net neziurejau, maciau tik kad pilna didziuliu deziu g.gif



Maniskiai irgi del lego pamise buvo, bet dabar persimete ant playmobil. Taip kad kniskites, bus saunios dovanos kaledoms.

Mums ziauriai reikia playmobil policijos sraigtasparnio. Jei kas uzmatytumet, saukit.
Atsakyti
QUOTE(MAdene @ 2012 11 07, 12:25)
Sveikos,

o nuo kokio amziaus jusu vaikuciai su Playmobil pradejo zaisti? As ir maciau daug ju rinkiniu isparduodamu norfoj, bet nekilo ranka pirkt  ax.gif

mano metu ir 3 menesiu sunus juos jau patampo. ir su lego zaisti megsta. mato, kad brolis taip daro, tai kur jau jis atsiliks mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mamytės,

o gal kas iš clothingattesco.com užsakymą daryt planuoja? reiktų kelių pižamyčių fleecinių ax.gif prisijungčiau
rašykit tuomet prašau per AZ, nes neseku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Murčikas @ 2012 11 07, 10:14)
as pigiau nei mytoys nieku rneradau.

http://www.mytoys.de...br01.26/2281276

Paprotinkite mane..Kas čia per Advento kalendorius? Esu tik su saldainiais LT pirkusi. O kas čia do daiktas? ax.gif biggrin.gif
Atsakyti