Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

QUOTE(Murčikas @ 2012 11 07, 00:28)
norfos playmobilis kitokios kokybes nei kitur?  g.gif  kazkaip nepstebejau. ispardavimai buna daug dazniau, nes kaimynai priperka po 50lt, ta kur kainavo po 200lt, as tokiu kainu norfoje neuzmatau  doh.gif


Ypac nuo pernai metu norfoj kokybisku zaislu sortimentas padidejo, man netgi labiau jau patiko nei maximoj. Anksciau maximoj geresni budavo dabar apsiverte norfoj tikru geru kokybisku yra zaislu. Tik aisku reikia ziuret yra ir is pigesniu prastesniu zaislu. Ziuresim kaip siemet kokiu zaislu bus (o gal jau yra papildyta kaledoms senai buvau)kur reiks rinktis zaislus blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bagyraas @ 2012 11 07, 00:25)
kad tos nuolaidos buna kazkur apie Kaledas man atrodo. Tik va norfos zaislais ne karta nusivyleme sad.gif kokybe tragiska. Jauciu reikes nupirkti is my toys, nes sunus taip laukia Kaledu senelio  lotuliukas.gif



Playmobil turim kruvas (pagrinde norfos deka)- kokybei priekaistu neturiu.
Atsakyti
QUOTE(saldu @ 2012 11 06, 22:32)
Pernai tokius masiškai pirkom. Smagus toks  wub.gif
Medžiaga tvirta, neperšlampama, gerai pasiūtas. Tik nestoras- tinkamas iki kokių -5



QUOTE(Keit @ 2012 11 06, 22:39)
Jei naudosit sportui, šiltumo užteks. Jei įprastai, gali būti vėsoka. Nėra jie labai stori.



QUOTE(tinaby @ 2012 11 06, 22:39)
mano dukra (4 m.) pernai visą žiemą su NoFear raudonu kombiu pravaikščiojo  thumbup.gif iš pažiūros jis nėra storas, panašiai kaip slidinėjimo apranga; močiutės kraupo, kad vaiką sušaldysiu, bet nešalo nė kiek (aišku, ir ramiai nestovėdavo, ištisai voliojosi po sniegą  doh.gif ), tik per didžiuosius šalčius šilčiau po apačia prirengdavau. nė vieno minuso jam nerandu, ir labai tikiuosi, kad dar ir šią žiemą nebus išaugusi.


vat ir pasimečiau. noriu visai žiemai, kad būtų. ir prie -10 eisim laukan unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(*Persikute* @ 2012 11 07, 06:43)
o kiek siuntimo kaina is ju? jei reikia koperuotis, noreciau prisijunkt


Dar nepirkau, bet duoda pasirinkti siuntimą į užsienį - 19,99 zlotų, o apmokėjimas per Paypalą
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2012 11 07, 09:15)
Dar nepirkau, bet duoda pasirinkti siuntimą į užsienį - 19,99 zlotų, o apmokėjimas per Paypalą

tuomet verta gal koperuotis kad siuntimo islaida sumazint
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 07, 07:11)
Sita policijos masina norfoj pirkom ar uz 35 lt. Pas mus kazkaip playmobil geras ispardavimas buvo. Galiu po darbo uzlekt, mazu dar butu. Atsiusciau, jei jums apsimoketu


As buvau pirkusi vaikams Norfoj, kai uzdarinejo renovacijai, tai buvo 90 proc. nuolaida. Bet isseko atsargos, dukra Kaledom nori dar, o pas mus nebera mergaitisku nieko ir akciju jau kiek laiko nebedaro doh.gif Gal galit aki uzmesti i mergaitiskus rinkinukus blush2.gif
Atsakyti
Labas rytas,

merginos ar teko kuriai nors naudotis pastomatu? Siandien eisiu pasiimti siuntini is ten, bet kaip ten ka daryti net neisivaizduoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rrrrita @ 2012 11 07, 08:24)
Labas rytas,

merginos ar teko kuriai nors naudotis pastomatu? Siandien eisiu pasiimti siuntini is ten, bet kaip ten ka daryti net neisivaizduoju  doh.gif


o sms su kodu gavot?
Atsakyti
QUOTE(dajolu @ 2012 11 07, 08:24)
As buvau pirkusi vaikams Norfoj, kai uzdarinejo renovacijai, tai buvo 90 proc. nuolaida. Bet isseko atsargos, dukra Kaledom nori dar, o pas mus nebera mergaitisku nieko ir akciju jau kiek laiko nebedaro  doh.gif  Gal galit aki uzmesti i mergaitiskus rinkinukus  blush2.gif


Kazi ko gal ir nebus. Paziuresiu. Drakonas tikrai dar buvo. Ar 45lt lygtai...
Atsakyti
QUOTE(dajolu @ 2012 11 07, 08:24)
As buvau pirkusi vaikams Norfoj, kai uzdarinejo renovacijai, tai buvo 90 proc. nuolaida. Bet isseko atsargos, dukra Kaledom nori dar, o pas mus nebera mergaitisku nieko ir akciju jau kiek laiko nebedaro  doh.gif  Gal galit aki uzmesti i mergaitiskus rinkinukus  blush2.gif



vat mergaitisku as Vilniuje praktiskai nieko nemaciau, buvo dzipu pas mus, visokiu policijos, gaisriniu. o mergaitems viska ka nurovem, tai tik vonios kambario rinkini ir kelis zmogeliuku, psio doh.gif dabar is mytoys paemiau advento kalendoriu vestuvine tematika ir siaip visokiu ale feju ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 07, 08:34)
o sms su kodu gavot?

nea, negavau, bet kai uzsakinejau buvo parasytas kazkoks infolinijos nr. bet ten tikrai ne tel nr. tai gal tas ir bus g.gif
Atsakyti
QUOTE(rrrrita @ 2012 11 07, 08:24)
Labas rytas,

merginos ar teko kuriai nors naudotis pastomatu? Siandien eisiu pasiimti siuntini is ten, bet kaip ten ka daryti net neisivaizduoju  doh.gif


ten viskas paprasta, viską rašo, bet reik gaut paštu arba meilu koduką 4u.gif
Atsakyti