Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

QUOTE(priklausomybe @ 2012 11 06, 23:05)
Ne į temą čia prašnekom, bet aš kol kas žiaaauriai nereaaliai patenkinta, dar nepraėjo euforija per kelis mėnesius smile.gif, o bijojau 10 metų  doh.gif

kad jau ne i tema, tai ne i tema...
as irgi ziauriai noreciau tos operacijos, bet stabdausi...visokiu atsiliepimu yra.. unsure.gif drauges du bendradarbiai daresi. vienam po keliu men atsinaujino-sugrizo "zlibumas", o kitam po ilgesnio laiko tarpo...
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 06, 23:24)
merginos ar esat pirkę vaikams kombinezonus No FEAR iš SD? įdomu ar  jie šilti.

Pernai tokius masiškai pirkom. Smagus toks wub.gif
Medžiaga tvirta, neperšlampama, gerai pasiūtas. Tik nestoras- tinkamas iki kokių -5
user posted image
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Linulee @ 2012 11 06, 22:28)
Rasyt jiems ant FB sienos  4u.gif  sian parasykit,ryt gausit atsakyma skubu  biggrin.gif  biggrin.gif


drinks_cheers.gif Ir taip daugumoj parduotuviu doh.gif Rasai, rasai laiskus, kol atraso.Tik FB parasai, iskart atsako su atsiprasymais lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 06, 23:24)
merginos ar esat pirkę vaikams kombinezonus No FEAR iš SD? įdomu ar  jie šilti.


Jei naudosit sportui, šiltumo užteks. Jei įprastai, gali būti vėsoka. Nėra jie labai stori.
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 06, 23:24)
merginos ar esat pirkę vaikams kombinezonus No FEAR iš SD? įdomu ar  jie šilti.

mano dukra (4 m.) pernai visą žiemą su NoFear raudonu kombiu pravaikščiojo thumbup.gif iš pažiūros jis nėra storas, panašiai kaip slidinėjimo apranga; močiutės kraupo, kad vaiką sušaldysiu, bet nešalo nė kiek (aišku, ir ramiai nestovėdavo, ištisai voliojosi po sniegą doh.gif ), tik per didžiuosius šalčius šilčiau po apačia prirengdavau. nė vieno minuso jam nerandu, ir labai tikiuosi, kad dar ir šią žiemą nebus išaugusi.
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 06, 23:16)
Parašiau emailą, atsakė,kad negavo foto  doh.gif  patikrinau laiškus..foto tikrai buvo..atsakiau,kad foto buvo gavę ir pakartojau laišką..

ten nera sistemos smile.gif nepanasu, kad butu kaupiama info apie susirasinejima, tai pakliuni vis ant naujo zmogaus. as viena karta turejau prisiekti, kad tikrai negavau vienos poros, nors pries tai jau buvau susirasinejusi biggrin.gif tik tada grazino pinigus rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
gal kur užmatėt kad nereiktų per tarpininkus siūstis http://www.ebay.com/...s...78214&ps=54 radau tik amazon.co.uk, bet ten kaina gaunasi didesnė nei su tarpininkais.
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 06, 23:51)
gal kur užmatėt kad nereiktų per tarpininkus siūstis 

o kuo si palapine ypatinga? kad su dinozaurais? smile.gif siaip panasaus modelio ir su tuo vamzdziu tikrai yra ir EU smile.gif 4u.gif
Atsakyti
OK smile.gif ryt bandysiu FB jungtis ir rašyt smile.gif ax.gif jei ne- tada skambutis biggrin.gif kol kas pataupysiu pinigą ax.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2012 11 06, 23:56)
o kuo si palapine ypatinga? kad su dinozaurais? smile.gif siaip panasaus modelio ir su tuo vamzdziu tikrai yra ir EU smile.gif  4u.gif

tai kad kiek žiūrėjau, nelabai ką randu...o ji niekuo neypatinga, tiesiog man graži smile.gif
Atsakyti
Merginos gal yra atskira tema http://www.zennioptical.com noreciau pabandyti vyrui uzsakyti akinius, bet neturiu zalio supratimo kas ir prie ko ten blush2.gif Kazkurioj temoj buvo rasyta, kur ir ka rinktis, bet neberandu dabar.
Atsakyti
pametėjot idėja bigsmile.gif labai noriu kokių rėmelių sau kalėdom akinių ax.gif iš kur apsimoka gerus siųstis? smile.gif mano minusas irgi mažas..0.25..bet nesinori investuot daug į rėmelius..gal labiau dėl stiliaus blush2.gif nes ne pirmo būtinumo prekė blush2.gif
Atsakyti