Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

QUOTE(Gute444 @ 2012 11 06, 20:25)
Oi ne, as jokiu minciu del piktinimosi jumis neturiu smile.gif
Man jis per krutine geras, bet vat su tuo liemeniu irgi kazkas keistai (gal reik kokia pora sonkauliu issiimti ir viskas stos i vietas). O dar man nepatinka, kad kapišonas nenusisega, arba bent jau tas veilokas - kailis aplink kapišoną, nemegstu atrodyt kaip eskimas. Bet su situo paltu busiu grazus eskimas.


Kailis taigi nusisega, aš jau tą išbandžiau biggrin.gif
Parašysiu striukės 14 dydžio išmatavimus, mažum kam pagelbės
pečių plotis - 45 cm
tarp pažastų (ten tikriausiai krūtinė turėtų būti, ar kažkur panašiai biggrin.gif ) - 52*2 cm
ilgis 90 cm (visas), o nuo viršaus iki diržo (na kur taliją siuvėjos daro) - 39 cm
rakovės ilgis nuo peties - 65 cm
toj vietoj, kur klubai(ar užpakalis) turi būti - 54*2 cm
liemuo - 42*2
tas paltas man turi tikrai vieną privalumą - neatrodau išsipūtus, nes šiaip aš puchavykų nelabai mėgstu, nes su jomis nemažai atrodančių vat taip user posted image
Dabar gal pirksiu kalbantį katiną - pasakysiu jam - "Jolė nestora ir labai gerai atrodo", o jis man turėtų atkartoti biggrin.gif
Nefera - mes gi žinom, kad tai, kas malonu, yra arba nelegalu, arba amoralu, arba didina svorį, belieka pirkti, nes tai plonina, bent jau piniginę biggrin.gif O lęšius pirkdavau Geruose lęšiuose, po to iš anglų, ale jie siuntimo kainą padarė debilišką, kadangi neužilgo reikės, manau bandysiu iš čia http://www.szkla.com/. Manieji Acuvue Oasys ten pigiausi, kiek ieškojau. O čia tos pardės lietuviškas analogas http://www.lesis.lt/, tik va kainos tai ne analogiškos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2012 11 06, 21:01)
Arba akių operaciją pasidaryt  rolleyes.gif


Oi ne, to tai dar tikrai nereikia irnesakyk.gif Man +0,25 uztektu biggrin.gif Tik kad ir to pasikoreguot nesugebu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2012 11 06, 21:06)
nes šiaip aš puchavykų nelabai mėgstu, nes su jomis nemažai atrodančių vat taip user posted image
Dabar gal pirksiu kalbantį katiną - pasakysiu jam - "Jolė nestora ir labai gerai atrodo", o jis man turėtų atkartoti  biggrin.gif


drinks_cheers.gif thumbup.gif lotuliukas.gif

QUOTE(Nefera @ 2012 11 06, 21:09)
Oi ne, to tai dar tikrai nereikia  irnesakyk.gif Man +0,25 uztektu  biggrin.gif  Tik kad ir to pasikoreguot nesugebu  blush2.gif


Oi tada jooo, dar tikrai tau nereik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 06, 20:03)
ELC neapsimoka kooperuotis, nes siuntimas lygtai nemokamas. Kas nori, tas apsiperka  mirksiukas.gif

ar siunčia tiesiai į Lt ?
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2012 11 06, 20:25)
...Bet su situo paltu busiu grazus eskimas.

lotuliukas.gif thumbup.gif

Kaupiuosi pirkimui per UK adresą, kyla klausimas- skaičiau ne kartą, kad renkate kažkiek svorio iki didesnio užsakymo, taip pigiau būna ar dėl ko? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(priklausomybe @ 2012 11 06, 21:01)
Arba akių operaciją pasidaryt  rolleyes.gif


As labai labai gundausi, bet bijau pasekmiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(jurrrka @ 2012 11 06, 22:55)
ar siunčia tiesiai į Lt ?

ne
Atsakyti
QUOTE(laurita99as @ 2012 11 06, 21:57)
As labai labai gundausi, bet bijau pasekmiu  doh.gif


Ne į temą čia prašnekom, bet aš kol kas žiaaauriai nereaaliai patenkinta, dar nepraėjo euforija per kelis mėnesius smile.gif, o bijojau 10 metų doh.gif
Atsakyti
Užmačiau,kad parašėt apie Europos vartotojų teises g.gif
Nuo rugpjūčio su Crocs kovoju dėl sąskaitos vienos...
atsiuntė brokuotas 3 poras batų doh.gif nufotografavau,parašė kad atsiųsčiau foto ir jiems išsiųsčiau... paklausiau dėl siuntimo išlaidų..tai parašė,kad apmokės ir siuntimą ir batų kainą...Nusiunčiau kitą dieną ir iš karto jiems parašiau,kad išsiųsta... Praėjus 2sav paklausiau ar gavo batus, atsakė,kad viskas ok, tuoj apmokės...dar po 3sav gavau tik pinigus..ir be siuntimo išlaidų doh.gif apie 60lt doh.gif Parašiau emailą, atsakė,kad negavo foto doh.gif patikrinau laiškus..foto tikrai buvo..atsakiau,kad foto buvo gavę ir pakartojau laišką..nu ir viskas...nei labas nei visogero ... NU 60lt iš prncipo noriu išsimušt doh.gif Gal jiems pasiskambinus būtų paprasčiau? g.gif
Kitas atvejis,kad atsiuntė ne tą porą doh.gif irgi parašiau...tai mane sudurnino,kad neatitinka anglijos dydžiai...nors užsakinjau iš EU...pasibarėm ir jie sutiko,kad klaidą įvėlė ir žadėjo naują porą išsiųst..nu ir vėl..mėnuo kaip nieko doh.gif
Ką patartumėt? 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
merginos ar esat pirkę vaikams kombinezonus No FEAR iš SD? įdomu ar jie šilti.
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 06, 22:16)
Ką patartumėt?  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Rasyt jiems ant FB sienos 4u.gif sian parasykit,ryt gausit atsakyma skubu biggrin.gif biggrin.gif
ir as turejau karta su jais rupesciu, gal 6laiskus issiunciau per savaite - 0 reakcijos,ant galo parasiau ant ju sienos - e-mail gavau su didziausiais atsiprasymais bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2012 11 06, 21:06)
Kailis taigi nusisega, aš jau tą išbandžiau  biggrin.gif
Dabar gal pirksiu kalbantį katiną - pasakysiu jam - "Jolė nestora ir labai gerai atrodo", o jis man turėtų atkartoti  biggrin.gif

Tikrai issisega, kai ieskojau neradau, kazko, matyt pikta ieskojau.
biggrin.gif:D:D
Deja visu ugiu nenusifotografavau, o dabar jau fotiko neturiu.
Atsakyti