Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

QUOTE(Bluntė @ 2012 11 05, 18:30)
imkit GAP wink.gif aš saviškei turėjau Columbia, bet pačiupinėjau GAP ir likau labai patenkinta  drinks_cheers.gif  o kaip tik nuolaidos wink.gif ir gausit per 3d wink.gif
O Columbia įveskit modelį į google ir UK ir išmes, kur parduoda wink.gif bet gerų kainų senokai nebėr  4u.gif

nezinau ar as zliba bet siemet maciau gap tik tos purvinos pilkos spalvos atskirus kombius. Man ta spalva nelabai.
Atsakyti
As prisijunciau su keliom prekem is ASDos ax.gif VILNIUS
Atsakyti
Merginos, o is sio tinklapio imanoma paciai uzsisakyti, ar tik per tarpininkes? http://www.bonprix.de
Atsakyti
QUOTE(agnesse @ 2012 11 05, 18:55)
As prisijunciau su keliom prekem is ASDos ax.gif VILNIUS

Parašiau AŽ 4u.gif
Atsakyti
atnesu zinias apie https://www.bakerross.co.uk/, paypalu atsiskaityti nedave, kortele is pradziu praejo, o dabar parase, kad this is big risk, bla bla, kad perkat su lietuvos korta uk adresu. zodziu siulo jie tik bankiniu pavedimu moket g.gif mokant is sebo tai butu 70lt, na tai reiktu kokiu bent 7 zmoniu grupe rinkti, kad po 10lt prisidetu. nezinau net ka daryt g.gif
Atsakyti
Kadangi kelios merginos neatsiuncia krepsiuku, tai dar truksta bent 2 merginu blush2.gif 4u.gif

QUOTE(simpa @ 2012 10 31, 17:29)
Kaunietes, planuoju pirkti is buvusios Aposparer vaistines  4u.gif

Uzsakinesiu, kai musu bus bent 10  4u.gif

Tad jau galit rezervuotis vietas  biggrin.gif

xsimpax@gmail.com

Atsakyti
Siandien pirksiu Asda George, gal yra norinciu prisijungti siuntimui pasidalinti, persiusiu, SEB 4u.gif
Taurage, bozena.shoping@gmail.com
Pirksiu per PA.

http://direct.asda.c...default,sc.html
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Božen@: 05 lapkričio 2012 - 19:55
QUOTE(Asdiana @ 2012 11 05, 08:44)
Sveiki,
Gal kas galite patart del GAP vyrisku dzinsu. Ar atitinka dydi? Jei cia nesioja 32 ar toki ir imt. Gal kas turit patirties. Aciu atsakiusioms  4u.gif .


Aš pažiūrėjau kokį džinsų dydį nešioja, tokį ir paėmiau, tiko mums.

QUOTE(style18 @ 2012 11 05, 12:14)
gal turinčios visa virtuon kortele gali man atsakyti? sąskaitoje yra litai, jeigu aš perku svarais ar eurais, bankas netaiko jokių mokesčių už valiutos keitimą? nesvarbu kokia valiuta bus nuskaityta?


Yra, nepamenu jau, lyg 2,5proc g.gif bet jie to neskelbia oficialiai.

QUOTE(motinele6 @ 2012 11 05, 18:56)
Merginos, o is sio tinklapio imanoma paciai uzsisakyti, ar tik per tarpininkes? http://www.bonprix.de


Tik per jas.
Atsakyti
Merginos, ar gaunat is tinydeal, cia kai masiskai uzsakinejom is kinieciu prekes (uzsakinejom rugpjucio paciam gale)?

Va, mano istorija - uzsakiau du siuntinius, aisku neregistruotus - ner ne vieno, atidariau disputus, paradvejas kaip tausykle - liepe laukt, tikrai issiunte ir pan... palaukiau ta duota 20 dienu - nu ner, pakeliau disputa i claima, pardavejas imete traking numerius, skirtingus - vienas siuntinys atsiimtas Siauliuose, kitas Kaune (pagal juos cia) - faktas kad tie trakingai visai ne mano, nes tai ne mano miestas net, o ir datos - vienas issiustas rugsejo 3 - gautas 17, kitas matau tik kad rugsejo 6 buvo Rodunios kely, atiduotas rugsejo 10 blink.gif Claime aiskintis nebegalima - zodziu isdure cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kregzde @ 2012 11 05, 21:23)
Aš pažiūrėjau kokį džinsų dydį nešioja, tokį ir paėmiau, tiko mums.
Yra, nepamenu jau, lyg 2,5proc  g.gif  bet jie to neskelbia oficialiai.
Tik per jas.

aciu labai.


Dar cia neseniai maciau visos labai uzsakinejot menstruacines taureles. noreciau atsiliepimu, ar likot patenkintos ir per kur uzsakinejot? labai gundausi pati isigyti.
Atsakyti
merginos, kas ieškojot valymo akmens - pirkau jį Kaune Tomas Philips smile.gif 10 lt ten kainuoja. išsivaliau vonią smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kriiste @ 2012 11 05, 21:23)
Merginos, ar gaunat is tinydeal, cia kai masiskai uzsakinejom is kinieciu prekes (uzsakinejom rugpjucio paciam gale)?

Va, mano istorija - uzsakiau du siuntinius, aisku neregistruotus - ner ne vieno, atidariau disputus, paradvejas kaip tausykle - liepe laukt, tikrai issiunte ir pan... palaukiau ta duota 20 dienu - nu ner, pakeliau disputa i claima, pardavejas imete traking numerius, skirtingus - vienas siuntinys atsiimtas Siauliuose, kitas Kaune (pagal juos cia) - faktas kad tie trakingai visai ne mano, nes tai ne mano miestas net, o ir datos - vienas issiustas rugsejo 3 - gautas 17, kitas matau tik kad rugsejo 6 buvo Rodunios kely, atiduotas rugsejo 10 blink.gif Claime aiskintis nebegalima - zodziu isdure cool.gif

bandziau viena kart, paziurejimui ar gausiu, pati internete nebuvau nieko pirkusi. tad imiau uz kaina, kurios nebutu gaila prarasti, bet mano dideliam nustebimui siuntinuka gavau gal po 4 savaiciu, o gal ir po triju. siandien uzsakiau dar viena, ziuresim kaip bus ax.gif
Atsakyti