Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

Merginos, priminkit, kur kontaktinius lesius perkat? Nebematau nieko, reik priemoniu imtis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 06, 21:23)
Nebematau nieko, reik priemoniu imtis  biggrin.gif

reikia imtis priemoniu biggrin.gif maziau prie kompo sedeti biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Tahoe @ 2012 11 06, 20:19)
Esu siuntusi ne viena karta, tai reikia ten eiti per savo accounta ir uzregistruoti grazinima, kad atsiustu grazinimo etikete su barkodu. Gavus koda reikia, berods, per menesi laiko issiusti batus atgal.

Viską sudėt į tą pačią dėžę, klijuot jų adresą ant viršaus ir siųsti?
Per LT paštą?
Kada pinigus perveda?
Dėkui už atsakymą smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo goldfish_: 06 lapkričio 2012 - 20:26
QUOTE(Gute444 @ 2012 11 06, 19:44)
bijau, kad jeigu isardysiu jis jau bus nebetinkasmas nei grazinti nei paciai nesioti biggrin.gif:D:D
Nu bet kuo labiau maivausi, tuo daugiau pagyrimu sulaukiu, o tai mazina pykti biggrin.gif
O dar pagalvojau, kad Jolė sakė, kad pas mus aprangoj jis isvis kainuja daug... nešiodama jausiuosi brangia moterimi su brangiu paltu, nes su dabartiniu jauciuosi tik brangia moterimi.

thumbup.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Jolė*** @ 2012 11 06, 20:08)
Tik nesibarkit, kad užrodžiau  lotuliukas.gif

Oi ne, as jokiu minciu del piktinimosi jumis neturiu smile.gif
Man jis per krutine geras, bet vat su tuo liemeniu irgi kazkas keistai (gal reik kokia pora sonkauliu issiimti ir viskas stos i vietas). O dar man nepatinka, kad kapišonas nenusisega, arba bent jau tas veilokas - kailis aplink kapišoną, nemegstu atrodyt kaip eskimas. Bet su situo paltu busiu grazus eskimas.
Atsakyti
QUOTE(Austutesmama @ 2012 11 06, 17:22)
Uzsakinesiu is http://www.gap.eu  Gal kas noretu prisideti siuntima pasidalinti  4u.gif
30 % nuolaida visakam iskyrus sale prekems
Klaipeda

kada užsakinėsit?dabar siuntimas kaip suprantu tik 4 svarai,ane? bigsmile.gif aš gal prisijungčiau su viena striukyte,esu iš Kretingos tai būt labai patogu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2012 11 06, 20:25)
reikia imtis priemoniu biggrin.gif maziau prie kompo sedeti biggrin.gif  4u.gif



Kad vienintelis malonumas gyvenime belikes- valgyt negaliu, gert irgi, pas bernus irgi eit neleidzia doh.gif tai kas belieka... biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Žm❤nytė @ 2012 11 06, 19:02)
ten gi cm'ais surašyta dydžiai wink.gif What is my size?  paspausk

Tikrai pas mane ne cm surašyta, o iškart dydžiai.

Ar čia tiek emocijų dėl šito paltuko iš SD? ax.gif
http://www.sportsdir...t-ladies-668471

Jei šitas, tai nei brangus, nei prabangus.. g.gif ir kailiukas, atrodo, dirbtinis.Nebent realybėje gražiau atrodo ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo deltadu: 06 lapkričio 2012 - 20:36
Gal galite realią foto to paltuko įmesti, na mums pasimaivyti biggrin.gif , o tai dabar strese sėdim ir laukiam ką gausim
Atsakyti
QUOTE(krystiana @ 2012 11 06, 20:27)
kada užsakinėsit?dabar siuntimas kaip suprantu tik 4 svarai,ane? bigsmile.gif aš gal prisijungčiau su viena striukyte,esu iš Kretingos tai būt labai patogu thumbup.gif


uzsakinesiu siandien apie 22 h, siuntimas 4 svarai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Austutesmama: 06 lapkričio 2012 - 20:43
QUOTE(murashke @ 2012 11 06, 20:25)
reikia imtis priemoniu biggrin.gif maziau prie kompo sedeti biggrin.gif  4u.gif


Arba akių operaciją pasidaryt rolleyes.gif
Atsakyti
Gal kas planuoja uzsakyneti is ASDA arba mangooutlet. Prisijungciau Vilniuje smile.gif
Atsakyti