Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

QUOTE(evvva @ 2012 11 06, 19:12)
prisijungciau prie saldainiu  is ASDA ir ELC zaislu,gal kas renka uzsakymus ? Vilnius



Taip sukaudama draugus prisikviesit cool.gif
Atsakyti
Gal kas norėtų užsisakyti crocs botus už 15 svarų
user posted image
yra ir kitokių spalvų ax.gif
siuntimas 10 svarų, pasidalintume mirksiukas.gif
Kaikuriems modeliams minus 10 svarų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 06, 20:54)
Taip sukaudama draugus prisikviesit  cool.gif


o kaip prisikviesti ne tik draugus? biggrin.gif verysad.gif

nieks neperka is ELC ar kas čia daba ? verysad.gif pirkčiau pati bet gyvenu provincijoj, o su nestuke.gif paskui į paštą puškuoti su siuntiniais nesinori unsure.gif
Atsakyti
Ar yra gražinusių į amazon.de batus ar pan.?
Nereik kokių plonybių žinot? Vokiečių aš skaitau tik per translaterį, nenorėčiau prigrybauti.
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NNata @ 2012 11 06, 08:08)
Jei kam domina i sia parduotuve http://www.voile.pl/ buvau davusi uzklausa ar siuncia i Lietuva patalynes komplekt. gavau atsakyma , kad siuncia  thumbup.gif . Beto joje galima atsiskaityti Paypal.

Kokia tu saunuole. Idomu tik ar apsimoka...
Atsakyti
QUOTE(egliuchiux @ 2012 11 06, 19:56)
o kaip prisikviesti ne tik draugus?  biggrin.gif  verysad.gif

nieks neperka is ELC ar kas čia daba ?  verysad.gif  pirkčiau pati bet gyvenu provincijoj, o su  nestuke.gif  paskui į paštą puškuoti su siuntiniais nesinori  unsure.gif


ELC neapsimoka kooperuotis, nes siuntimas lygtai nemokamas. Kas nori, tas apsiperka mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 06, 20:49)
Sakykit, jei rezervuoja vienu kursu, tuo pačiu ir nuskaito? Ar gali pakeisti sumą nuskaitymo dieną?

tikrai ne tuo paciu, nebent kursas visai nepakis smile.gif nuskaiciuos tokiu kursu, koks banke galios ta diena 4u.gif

QUOTE(egliuchiux @ 2012 11 06, 20:56)
nieks neperka is ELC ar kas čia daba ?  verysad.gif 

kadangi elc nemokamas siuntimas nuo bet kokios sumos ir nuolaida galioja nuo bet kokios sumos, nelabai apsimoka daryti kooperacijas, uzsiimti skaiciavimais ir sverimais. tai naturalu, kad niekas ir nesiulo jungtis, kaip bebutu apmaudu... 4u.gif
Atsakyti
Nenuostabu kad is SD paltukas ne su ta sudietim ,man irgi taip buvo ,pirkau su viena gavau visai su kita ir pirstines skyletas ir kepure su skyle gavau....baltus marskinius vyrui pirkau iseiginius,tai plaut reikejo kad uzsidet...zodziu kiek visko buvau gavus labai nusiviliau kokybe,ir prekiu pateikimu doh.gif



Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2012 11 06, 19:44)
bijau, kad jeigu isardysiu jis jau bus nebetinkasmas nei grazinti nei paciai nesioti biggrin.gif:D:D
Nu bet kuo labiau maivausi, tuo daugiau pagyrimu sulaukiu, o tai mazina pykti biggrin.gif
O dar pagalvojau, kad Jolė sakė, kad pas mus aprangoj jis isvis kainuja daug... nešiodama jausiuosi brangia moterimi su brangiu paltu, nes su dabartiniu jauciuosi tik brangia moterimi.


Tik nesibarkit, kad užrodžiau lotuliukas.gif Aš pati irgi kažkaip keistai jį nusipirkau, kaip sakiau - pirkau net labai nežiūrėjus koks užpildas, nes man pavasarinio reikėjo ir tik post factum pamačiau, kad aprašyme pūkai paminėti. Aš manau, kad pardavėjai yra truputėlį atsipūtę, juk Firetrapo puslapyje irgi parašyta, kad yra pūkų, ir ebay mačiau tokius parduoda - irgi paminėti pūkai. SD gavo, matyt, su tokiu aprašymu ir pardavinėja, neardė, nežiūrėjo ir gal net patys nežino, ko ten prikimšta. Bet ir aš, ranką prie širdies pridėjus, pasakysiu - nu nesuprantu kas ten viduj, ar koks grynas sinteponas, ar su kuom maišytas, nu į pagalvę nelabai panašu lotuliukas.gif
Šiaip jis man patinka, tikrai aprangos galerijoj 800 Lt kainuoja, bet va neturėjau galimybės pasimatuoti gyvai, tai dabar ir nesuprantu - geras jis man ar per papus biški siauras. Niekad nesu pirkus didesnio dydžio kaip 14, nu jei reiks 16, tada man šakės - mėnuo bado ir tik vanduo, o tada jau ir 12, o gal net ir 10 susigrąžinsiu lotuliukas.gif Kol kas supakavau atgal į maiša ir esu apmąstymų stadijoj g.gif Vakarienės nevalgiau blink.gif Ai, man dar truputi liemuo per aukštai, nors su jokiais kitais drabužiais taip nebūdavo biggrin.gif
Atsakyti
Gal yra žinančių, kur protinga kaina ieškoti gražių sieninių kalendorių anglų kalba (SD mačiau, bet su futbolininkais nenoriu schmoll.gif )? g.gif
Atsakyti
QUOTE(goldfish_ @ 2012 11 06, 20:00)
Ar yra gražinusių į amazon.de batus ar pan.?
Nereik kokių plonybių žinot? Vokiečių aš skaitau tik per translaterį, nenorėčiau prigrybauti.
4u.gif


Esu siuntusi ne viena karta, tai reikia ten eiti per savo accounta ir uzregistruoti grazinima, kad atsiustu grazinimo etikete su barkodu. Gavus koda reikia, berods, per menesi laiko issiusti batus atgal.
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2012 11 06, 21:06)
tikrai ne tuo paciu, nebent kursas visai nepakis smile.gif nuskaiciuos tokiu kursu, koks banke galios ta diena  4u.gif


ačiū. o gal žinot kada nuskaito perkant iš Asdos?
Atsakyti