Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

QUOTE(Gute444 @ 2012 11 06, 19:58)
Labas vakaras, merginos,
atsimenat ta firetrap paltuką iš SD? tai va, aš jį šiandien gavau, esu baisiai pikta, visai jis nepūkinis, jis net negulėjęs orie pūkų mad.gif  gun_bandana.gif
Nufotografavau visas etiketes, jokių pūkų, apsirengiu, įkišu ranką į kišenė, jaučiu kaip pradudriu skylę kišenėje blush2.gif (aš nei kokia ilganagė, nei aštrianagė), ta proga, kad skylė jau yra, galvoju pakrapštysiu giliau.. nu pažiurėsiu koks ten tas užpildas, tai va dar prakrapstau ta vidinį maiša į kurį sudedamas užpildas ir pamatau, kad ten tik grynas sinteponas. Jaučiuosi išdurta, kaip merga su trečiu vaiku...

4u.gif
rashyk jiems. [nu ne apie skyle tik biggrin.gif]
kad esi pasipiktinusi, ir tikejaisi puku, ir t.t. kad siusi atgal, reikalauji grazinti finigus ir kad kompensuotu siuntimo islaidas wink.gif tada lauk 10 dienu, tada rasyk i europos vatrototu comisija wink.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2012 11 06, 19:59)
as ir seniau is mytoys esu gavusi per pasta smile.gif viena karta net 28 kg is pasto emiau biggrin.gif  4u.gif kazkada klausiau kurjerio, sake, kad nuo siuntimo budo priklauso wink.gif

Bet mes jo rinktis negalim.
As ir tikejausi atves kurjeris. Realiai del tokio patogumo ir pirkau, nes puskuoju nestuke.gif paskutines savaites. Pradzioj net issigandau, kad siuncia i pasta, juk kitam neatiduoda paste.


Beje klausimas. DHL kai atveza, jie atiduos kitam,esanciam namie ? Ar tokiu atveju laikys kazkur pas save,jei ilgai nebutum namie ??
Atsakyti
prisijungciau prie saldainiu is ASDA ir ELC zaislu,gal kas renka uzsakymus ? Vilnius
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2012 11 06, 19:05)



QUOTE(Žm❤nytė @ 2012 11 06, 19:05)

Ir rašysiu ir skusiuosi. Bais pikta esu mad.gif
Dabar dar kartą pasimatavau, pasimaiviau tai sako, kad tas paltas man tinka, ir šiaip pasiųtas kokybiškai, gražus, o ir rengtis neturiu kuo tokiam orui kaip dabar ir biski net saltesniam iki kokiu -5-7 jis tinkamas sakyčiau.
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2012 11 06, 18:58)
Labas vakaras, merginos,
atsimenat ta firetrap paltuką iš SD? tai va, aš jį šiandien gavau, esu baisiai pikta, visai jis nepūkinis, jis net negulėjęs orie pūkų mad.gif  gun_bandana.gif
Nufotografavau visas etiketes, jokių pūkų, apsirengiu, įkišu ranką į kišenė, jaučiu kaip pradudriu skylę kišenėje blush2.gif (aš nei kokia ilganagė, nei aštrianagė), ta proga, kad skylė jau yra, galvoju pakrapštysiu giliau.. nu pažiurėsiu koks ten tas užpildas, tai va dar prakrapstau ta vidinį maiša į kurį sudedamas užpildas ir pamatau, kad ten tik grynas sinteponas. Jaučiuosi išdurta, kaip merga su trečiu vaiku...
Šiaip paltukas grazus, spalva labiau rudesnė nei SD foto, pasiųta gražiai (neskaitant tos netyčinės skylės kisenėje), atrodo kokybiškas, bet nepūkinis  ax.gif ikelsiu foto su etiketem.


dėl skylės - pikta būčiau. dėl pūkų - ten rašo 50 proc pūkai, 50 poliesteris, ar ant etiketės to nėra visai kaip suprantu? nes gali būti, kad tik nugara ir priekis pūkais kimšta, na kaip liemenė įsivaizduokim, o kitur - poliesteris. ai, labai tikiuosi kad dydis man tiks, tiek jau to tie pūkai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2012 11 06, 19:58)
Labas vakaras, merginos,
atsimenat ta firetrap paltuką iš SD? tai va, aš jį šiandien gavau, esu baisiai pikta, visai jis nepūkinis, jis net negulėjęs orie pūkų mad.gif  gun_bandana.gif
Nufotografavau visas etiketes, jokių pūkų, apsirengiu, įkišu ranką į kišenė, jaučiu kaip pradudriu skylę kišenėje blush2.gif (aš nei kokia ilganagė, nei aštrianagė), ta proga, kad skylė jau yra, galvoju pakrapštysiu giliau.. nu pažiurėsiu koks ten tas užpildas, tai va dar prakrapstau ta vidinį maiša į kurį sudedamas užpildas ir pamatau, kad ten tik grynas sinteponas. Jaučiuosi išdurta, kaip merga su trečiu vaiku...
Šiaip paltukas grazus, spalva labiau rudesnė nei SD foto, pasiųta gražiai (neskaitant tos netyčinės skylės kisenėje), atrodo kokybiškas, bet nepūkinis  ax.gif ikelsiu foto su etiketem. Popierinių SD etikečių neforkinau, nes ten tik kaina.

is etikeciu matosi tik kad jo pagrindine medziaga polyesteris ax.gif apie uzpilda nera jokios informacijos. Tad motivuoti etiketemis manyciau neiseis g.gif teks ardyti ir fotkinti
Atsakyti
QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 06, 20:32)
is etikeciu matosi tik kad jo pagrindine medziaga polyesteris  ax.gif apie uzpilda nera jokios informacijos. Tad motivuoti etiketemis manyciau neiseis  g.gif teks ardyti ir fotkinti

sekliai morkos biggrin.gif


Gute, tai ir nešiok ir nesiparink wink.gif gi LT kosmosą tokei išvis kainuoja smile.gif
priedo, tu namie pasimatavus nežinai iki kiek šalčio jis tinkamas, o vdrug ten koks super duper stebuklingas įsiūtas pašiltinimas wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 11 06, 20:06)
Bet mes jo rinktis negalim.
As ir tikejausi atves kurjeris. Realiai del tokio patogumo ir pirkau, nes puskuoju  nestuke.gif paskutines savaites. Pradzioj net issigandau, kad siuncia i pasta, juk kitam neatiduoda paste.
Beje klausimas. DHL kai atveza, jie atiduos kitam,esanciam namie ? Ar tokiu atveju laikys kazkur pas save,jei ilgai nebutum namie ??



jei dokumento nepaprasys, tada atiduos

bet kelis kartus manes yra paprase dokumenta parodyt
gal kokie nauji pasitaike- tvarkingai dirbo, pagal instrukcijas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žemuogienė @ 2012 11 06, 19:30)
dėl skylės - pikta būčiau. dėl pūkų - ten rašo 50 proc pūkai, 50 poliesteris, ar ant etiketės to nėra visai kaip suprantu? nes gali būti, kad tik nugara ir priekis pūkais kimšta, na kaip liemenė įsivaizduokim, o kitur - poliesteris. ai, labai tikiuosi kad dydis man tiks, tiek jau to tie pūkai biggrin.gif


QUOTE(Oliuke_ @ 2012 11 06, 19:32)
is etikeciu matosi tik kad jo pagrindine medziaga polyesteris  ax.gif apie uzpilda nera jokios informacijos. Tad motivuoti etiketemis manyciau neiseis  g.gif teks ardyti ir fotkinti

bijau, kad jeigu isardysiu jis jau bus nebetinkasmas nei grazinti nei paciai nesioti biggrin.gif:D:D
Nu bet kuo labiau maivausi, tuo daugiau pagyrimu sulaukiu, o tai mazina pykti biggrin.gif
O dar pagalvojau, kad Jolė sakė, kad pas mus aprangoj jis isvis kainuja daug... nešiodama jausiuosi brangia moterimi su brangiu paltu, nes su dabartiniu jauciuosi tik brangia moterimi.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 11 06, 20:06)
Beje klausimas. DHL kai atveza, jie atiduos kitam,esanciam namie ? Ar tokiu atveju laikys kazkur pas save,jei ilgai nebutum namie ??

cia ne dhl veza, o lietuvos pasto kurjeriai, jei apie deutsche post klausiate 4u.gif
Atsakyti
Sakykit, jei rezervuoja vienu kursu, tuo pačiu ir nuskaito? Ar gali pakeisti sumą nuskaitymo dieną?
Beje, iš Asdos viską nupirkau ir neįdėjo pakaitalų smile.gif nors, PA dar nepažymėta kad siuntinys pas juos, bet Asdoj pažymėta jog pristatyta. Tikiuosi ryt jau bus ir pas juos atžymėta. Vėliau visoms parašysiu.
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2012 11 06, 20:46)
cia ne dhl veza, o lietuvos pasto kurjeriai, jei apie deutsche post klausiate  4u.gif

Apie DHL. ax.gif
Atsakyti