Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

O man kaip įdomiai mytoys.de išskirstė vieną siuntinį į du g.gif spėju vieną atneš į namus, o kitą reikės eit į paštą pasiimti biggrin.gif
Atsakyti
Jeigu norit 25% koduko Mothercare ar ELC ir negavot emeilo i pasta

Cia galima ji gaut:

25%

Jeigu neleidzia pirkt su kodu, reik perkraut puslapi - turetu naujas kodas atsirast.

4u.gif isbandyta, ka tik papirkau zaislu kaledom
Atsakyti
QUOTE(Heizel @ 2012 11 06, 18:12)
Jeigu norit 25% koduko Mothercare ar ELC ir negavot emeilo i pasta

Cia galima ji gaut:

25%

Jeigu neleidzia pirkt su kodu, reik perkraut puslapi - turetu naujas kodas atsirast.

4u.gif  isbandyta, ka tik papirkau zaislu kaledom



Tai parodykit, ka pirkot bigsmile.gif mazu ir mums prireiks lotuliukas.gif nezinau, kur as desiu tiek zaislu doh.gif o zadejau siemet kruvom nepirkt doh.gif
Atsakyti
QUOTE(lina0612 @ 2012 11 06, 17:50)
Turbut vokieciai taupyt pradejo?
Is javari.de pirma karta ejau i pasta
Anksciau visada i namus atvezdavo



Gal pasto kurjeris nusimuliavo g.gif patingejo atvezt ..
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 06, 17:30)
Leidžia pirkti tik 5 vienetus... taigi, lyg 4 vienetai ir surinkta. Dar laukiu vienos mamytės laiškučio ar ji tikrai prisijungia. Jei ji persigalvos, tuomet 1 vienetas laisvas bus smile.gif

Laisvų nėra
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 05, 23:01)
man Gap.eu net skambino dėl to numerio  cool.gif  įprastas užsakymas...bet kaip supratau iš USA skambino  doh.gif  ir dar šeštadienį , kai bankai nelabai dirbo  doh.gif  neblogai paplepėjom, o kol tempė mano užsakymą, golfo nebeliko  doh.gif  Kažkas nori parodyti,kad dirba ir tiek  biggrin.gif

jei nenorit skambinti, o turit elelktroninę bankininkystę- parašykit ten užklausimą wink.gif nes man bankas reikalavo duomenų iš sutarties..o niekaip neradau  doh.gif  tai rašiau per elektroninę  4u.gif


Man irgi skambino pavasari is GAP.eu bet US koda rode, bet pasakiau kad angliskai nelabai suprantu tegu emeilu paraso. Tai gavau emeil klausimyna atsakiau ir praleido uzsakyma ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 06, 17:19)
Tai parodykit, ka pirkot  bigsmile.gif  mazu ir mums prireiks  lotuliukas.gif  nezinau, kur as desiu tiek zaislu  doh.gif  o zadejau siemet kruvom nepirkt  doh.gif



Virtuves reikmenis - cia

Dar prijuoste prie to pacio rolleyes.gif

Nieko ispudingo, bet jau ir taip Senelis Saltis sunkiai viska panes blush2.gif
Atsakyti
Dėl mytoys siuntinuko skambinau į paštą bendru numeriu. Pasakė,kad siųstas į paštą, o ne per kurjerius. Jie ten sistemoje mato. Ir kai pašte buvau,sakė,kad ne mano vienos siuntinuką turi.
Nežinau ar paštas pinigus taupo ar mytoys taip pigiau, nors jų mokestis tai didelis.
Žiūrėkit post.lt. Ir aš ir draugė gavom per savaitę.
Papildyta:
QUOTE(NNata @ 2012 11 06, 19:42)
Man irgi skambino pavasari is GAP.eu bet US koda rode, bet pasakiau kad angliskai nelabai suprantu tegu emeilu paraso. Tai gavau emeil klausimyna atsakiau ir praleido uzsakyma ax.gif
man vertėją davė biggrin.gif kalbėjom tryse smile.gif
Atsakyti
Labas vakaras, merginos,
atsimenat ta firetrap paltuką iš SD? tai va, aš jį šiandien gavau, esu baisiai pikta, visai jis nepūkinis, jis net negulėjęs orie pūkų mad.gif gun_bandana.gif
Nufotografavau visas etiketes, jokių pūkų, apsirengiu, įkišu ranką į kišenė, jaučiu kaip pradudriu skylę kišenėje blush2.gif (aš nei kokia ilganagė, nei aštrianagė), ta proga, kad skylė jau yra, galvoju pakrapštysiu giliau.. nu pažiurėsiu koks ten tas užpildas, tai va dar prakrapstau ta vidinį maiša į kurį sudedamas užpildas ir pamatau, kad ten tik grynas sinteponas. Jaučiuosi išdurta, kaip merga su trečiu vaiku...
Šiaip paltukas grazus, spalva labiau rudesnė nei SD foto, pasiųta gražiai (neskaitant tos netyčinės skylės kisenėje), atrodo kokybiškas, bet nepūkinis ax.gif ikelsiu foto su etiketem. Popierinių SD etikečių neforkinau, nes ten tik kaina.
user posted image user posted imageuser posted image
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Gal kam liko Demar batukai 22-23 dydzio is masinio uzsakymo? Mielai priglaustume 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 11 06, 19:48)
Nežinau ar paštas pinigus taupo ar mytoys taip pigiau, nors jų mokestis tai didelis.

as ir seniau is mytoys esu gavusi per pasta smile.gif viena karta net 28 kg is pasto emiau biggrin.gif 4u.gif kazkada klausiau kurjerio, sake, kad nuo siuntimo budo priklauso wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Gute444 @ 2012 11 06, 19:58)
Labas vakaras, merginos,
atsimenat ta firetrap paltuką iš SD?

O grazinti neiseina?
Atsakyti