Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

http://www.mytoys.de
o cia uzsakinejant kooperuojaties ar neapsimoka ? 4u.gif

sitas leles nusiziurejau ir nezinau kuria imti g.gif http://www.mytoys.de...=...&sugg=false
Atsakyti
QUOTE(Austutesmama @ 2012 11 06, 17:22)
Uzsakinesiu is http://www.gap.eu  Gal kas noretu prisideti siuntima pasidalinti  4u.gif
30 % nuolaida visakam iskyrus sale prekems
Klaipeda


O gal kaune kas uzsakinetu?
Atsakyti
QUOTE(auksine @ 2012 11 06, 15:02)
Laba diena, gal kas pirkote ar užmatėte lietaus rūbų vaikams (ypač kelnių reikia)?


Kokio dydzio reikia? Turiu HM mergaitiskas, mums didokos ir nereikalingos mirksiukas.gif Perleistume, jei tiktu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMA7411 @ 2012 11 06, 17:22)
Jei jūs jungiatės su dviem (parašiau jums į až), tuomet surinkta 5 vnt., reikia 1 vnt. kad gautūsi porinis skaičius.

Leidžia pirkti tik 5 vienetus... taigi, lyg 4 vienetai ir surinkta. Dar laukiu vienos mamytės laiškučio ar ji tikrai prisijungia. Jei ji persigalvos, tuomet 1 vienetas laisvas bus smile.gif
Atsakyti
Renku SD Vilniuje smile.gif

Ir gal kas nors jau gali pakomentuoti FT striukytes, kur praeita savaite pirkot ?
Atsakyti
Rytoj apie 10 val. pirksiu iš sportsdirect. Priimčiau su nedaug prekių. Galvoju siųstis tiesiai į LT.
Rašyti į tinaby.uzsakymai@gmail.com
Atsakyti
niu mergytes niekas daugiau nenorit 5pounds g.gif
Atsakyti
Merginos, as kaip tik tu drakoniuku EMUku ieskojau. Sakykite, gal turite, kaip ju dydziai, pvz 29 kokiai kojytei?

Labai aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2012 11 06, 16:36)
as uzsisakiau spalio 30d, siuntinys jau LT pagal DHL, bet man pakolkas niekas neskambino ir neatnese  schmoll.gif  dar juk sventes buvo, tai galite mazdaug primest kiek siuncia  4u.gif  turbut kokia 10 dienu mazdaug..

DHL tik DE, toliau pastas. Paziurekit turejo but kodukas su raidem ir skaiciukais, pagal ji post.lt ziurekit. Kurjeris neveza. Man per savaite atejo.
Atsakyti
QUOTE(Faustina2000 @ 2012 11 06, 18:47)
DHL tik DE, toliau pastas. Paziurekit turejo but kodukas su raidem ir skaiciukais, pagal ji post.lt ziurekit. Kurjeris neveza. Man per savaite atejo.


Turbut vokieciai taupyt pradejo?
Is javari.de pirma karta ejau i pasta
Anksciau visada i namus atvezdavo
Atsakyti
QUOTE(linute_klp @ 2012 11 06, 15:36)
as uzsisakiau spalio 30d, siuntinys jau LT pagal DHL, bet man pakolkas niekas neskambino ir neatnese  schmoll.gif  dar juk sventes buvo, tai galite mazdaug primest kiek siuncia  4u.gif  turbut kokia 10 dienu mazdaug..



QUOTE(Dajan @ 2012 11 06, 15:40)
skirtingai, vidurkis - savaite. Labai priklauso kada uzsakete ar pries sventes ar pries savaitgali ir t.t. Man greiciausiai per 4 dienas atejo, ilgiausiai pries kaledas per 13 dienu berods.



QUOTE(katerinka0907 @ 2012 11 06, 15:59)
labai skirtingai viena karta gavau per 5 dienas, o va paskutini uzsakiau spalio 22 d. iki siol dar nera, pagal trackinga isdalino i 3 dalis, viena jau paste o kitos dvi dar kely  doh.gif

Ačiū. Vadinas, iki kalėdų gausiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Žalia Rūta @ 2012 11 06, 18:38)
Merginos, as kaip tik tu drakoniuku EMUku ieskojau. Sakykite, gal turite, kaip ju dydziai, pvz 29 kokiai kojytei?

Labai aciu 4u.gif

ten gi cm'ais surašyta dydžiai wink.gif What is my size? paspausk
Atsakyti