Įkraunama...
Įkraunama...

Internetinės parduotuvės be tarpininkų - 151 tema

QUOTE(murashke @ 2012 11 06, 12:50)


aciuu 4u.gif gaila sintetika,butu ne- iskart griebciau, nzn ka daryt g.gif
QUOTE(Tasty @ 2012 11 06, 13:03)
Mačiau, dėjote 15 proc nuolaidą ELC, o aš gavau į paštą 25 proc  4u.gif Galioja ir akcijinėms prekėms, iki laipkričio 14 d.  4u.gif  Tinka elc ir mothercare online parduotuvėse. Nežinau asmeninis ar ne  g.gif

Kas jau pirkote, gal galite papasakoti kaip pirkti? Tik per UK adresą? Nes buvau šiandien mothercare parduotuvėje Panoramoje, kainos analogiškos, jei šeštadienį bus gera nuolaida, tai net neverta siųstis gal  g.gif


jei kodukas l paprastas tai bus neasmeninis, o jei ilgokokas - tai gal ir asmeninis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2012 11 06, 14:26)
jei kodukas l paprastas tai bus neasmeninis, o jei ilgokokas - tai gal ir asmeninis  cool.gif

tie kodai yra asmeniniai smile.gif jie skirtingi wink.gif 4u.gif
Atsakyti
as irgi i pasta gavau elc 25 proc. tai jis ten labai ilgas....ir viena karta galima panaudoti parasyta, tai idomu ar jie vienodus visiems siuncia ar ne
Atsakyti
nevienodus, visiems skirtingi 4u.gif
Atsakyti
kada jus cia gavot tuos kodukus? kodel as negavau:(
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2012 11 06, 14:31)
kada jus cia gavot tuos kodukus? kodel as negavau:(


pries pora minuciu bent jau as biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(murashke @ 2012 11 06, 13:06)
tik per uk adresa  4u.gif

ačiū, reikia apsišviesti tada, niekad nesu pirkusi taip blush2.gif

QUOTE(rulezas @ 2012 11 06, 13:26)
jei kodukas l paprastas tai bus neasmeninis, o jei ilgokokas - tai gal ir asmeninis  cool.gif

Ilgas labai, su brūkšniais net.. ir net laiško pavadinime įrašyta Get your exclusive voucher.
Tai jei nepirksiu, galėsiu perleisti kam nors rinkimui 4u.gif Jei pirksiu , kooperuosimės, jei bus norinčių drinks_cheers.gif Žinosiu turbūt ketvirtadienį- kai paskelbs Panoramos nuolaidas bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(rulezas @ 2012 11 06, 13:31)
kada jus cia gavot tuos kodukus? kodel as negavau:(

Aš užsiregistravau naujienas prieš kurį laiką, gal dėl to g.gif Ir nesu pas juos pirkusi, gal kaip gap su tais 15 proc? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Tasty @ 2012 11 06, 13:34)
ačiū, reikia apsišviesti tada, niekad nesu pirkusi taip  blush2.gif
Ilgas labai, su brūkšniais net.. ir net laiško pavadinime įrašyta Get your exclusive voucher.
Tai jei nepirksiu, galėsiu perleisti kam nors rinkimui 4u.gif  Jei pirksiu , kooperuosimės, jei bus norinčių  drinks_cheers.gif  Žinosiu turbūt ketvirtadienį- kai paskelbs Panoramos nuolaidas  bigsmile.gif
Papildyta:

Aš užsiregistravau naujienas prieš kurį laiką, gal dėl to  g.gif  Ir nesu pas juos pirkusi, gal kaip gap su tais 15 proc?  g.gif


man matyt nesiuncia nes pries pora dienu apsiprekinau:) gal dar ir paziurineciau ar tikrai nieko nereik,bet matyt,kad nereik:)
Atsakyti
QUOTE(rulezas @ 2012 11 06, 14:41)
man matyt nesiuncia nes pries pora dienu apsiprekinau:) gal dar ir paziurineciau ar tikrai nieko nereik,bet matyt,kad nereik:)



tai as irgi tik pries pora dienu apsipirkau bet turbut pagalvojo kad per mazai biggrin.gif
Atsakyti
Doroty Perkins- free siuntimas
Atsakyti
sveikos, gal kas iš Boohoo žada pirkti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos. O KAIP NEW LOOK DYDŽIAI? AR VERTA PASITIKĖT JŲ DYDŽIŲ LENTELE?
Atsakyti