Įkraunama...
Įkraunama...

Socialinės pedagogės

QUOTE(brunera @ 2013 08 29, 10:27)
Sveikos:) esu busima socialine pedagoge ir noreciau kai ko paklausti:) ar esat girdejusios, kad musu profesijos asmenys dirbtu policijoje? Labai noreciau praktika atlikti butent policijoje. Paskutine mano tureta praktika buvo atlikta ikalinimo istaigoje, o sikart noreciau pabandyti kitame bet panasiame sektoriuje.aciu uz atsakymus:)

buves VPU leisdavo studentus i tokia praktika kaip kiti universitetai nezinau. cia jau universitete reiktu klaust ne SM smile.gif
kad dirbtu negirdejau... dirba nepilnameciu reikalu inspektoriai.
Atsakyti
Sveikos kolegės,

Su mokslo metų pradžia, naujais darbais. Kantrybės, sėkmės, kūrybiškumo 4u.gif

Kaip prasidėjo mokslo metai?
Atsakyti
laba diena, Mielos soc pedagoges. pati esu V kurse, ir liko tik parašyti bakalaurą.
Labai atsiprašau, kad pas Jus įsibraunu.
Tiesiog rašau bakalauro darbą ir labai reikia atlikti apklausą, gal kuri nors turi laisvo laiko ir galėtų atsakyti į mano interviu . Jei taip tai parašykite man į až, būsiu labai dėkinga.
Nes gyvai nebelabai jau turiu galimybe apklausti, kadangi gulimu režimu esu namie su pilvelio gyventoju, bandau priprašyti, kad dar pas mane pilvelyje pabūtų.
Atsakyti
QUOTE(brunera @ 2013 08 29, 07:27)
Sveikos:) esu busima socialine pedagoge ir noreciau kai ko paklausti:) ar esat girdejusios, kad musu profesijos asmenys dirbtu policijoje? Labai noreciau praktika atlikti butent policijoje. Paskutine mano tureta praktika buvo atlikta ikalinimo istaigoje, o sikart noreciau pabandyti kitame bet panasiame sektoriuje.aciu uz atsakymus:)


4u.gif
Jei labai traukia į tokias įstaigas, taikai baigsite mokslus, galite pabandyti paieškoti darbo policijoje,gal kur reikia nepilnamečių reikalų inspektoriaus smile.gif Bet reikėtų papildomai baigti perkvalifikavimo kursus, nes socialiniai pedagogai policijoje nedirba 4u.gif

Atsakyti
Sveikos mergaitės noriu atsinaujinti popierizmus savo smile.gif gal turit kokiu idomybiu? kokias mokinio bylas formuojate?
Atsakyti
QUOTE(egliukasm @ 2013 09 16, 12:43)
Sveikos mergaitės noriu atsinaujinti popierizmus savo smile.gif gal turit kokiu idomybiu? kokias mokinio bylas formuojate?

aš tai mokinių bylas kompe turiu bazę tokią. man labai patogu smile.gif
Atsakyti
Iškilo klausimas - ar mokyklos VGK mokinys gali būti svarstomas ar, tiesiog, kviečiamas pokalbiui vienas be tėvų. Jei ne, kokiu teisiniu dokumentu remtis?
Atsakyti
Aš visada kviečiu tėvus.
Atsakyti
QUOTE(Jolagra @ 2013 10 01, 11:59)
Aš visada kviečiu tėvus.

aš tai turiu formą kur yra kvietimas i VGK vaikas iki posėdžio turi nunešt namo tėvams jie pasirašo, kad apie VGK posėdį yra informuoti ir kad dalyvaus. jei ne tai dėl kokių priežasčių. ir viskas galim ir vieną svarstyti. o kitas reikalas yra geras, kad jie yra informuoti ir nesirūpina savo vaiku net kai yra kviečiami į posėdį. aiškus įrodymas kad neatvyko nes.... pvz paskui jei VTAT reiktų patikti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinnygirl @ 2013 10 01, 12:52)
aš tai turiu formą kur yra kvietimas i VGK vaikas iki posėdžio turi nunešt namo tėvams jie pasirašo, kad apie VGK posėdį yra informuoti ir kad dalyvaus. jei ne tai dėl kokių priežasčių. ir viskas galim ir vieną svarstyti.  o kitas reikalas yra geras, kad jie yra informuoti ir nesirūpina savo vaiku net kai yra kviečiami į posėdį. aiškus įrodymas kad neatvyko nes.... pvz paskui jei VTAT reiktų patikti.  biggrin.gif



o gal būtų galima tą formą - kvietimą pamatyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Tinnygirl @ 2013 10 01, 13:52)
aš tai turiu formą kur yra kvietimas i VGK vaikas iki posėdžio turi nunešt namo tėvams jie pasirašo, kad apie VGK posėdį yra informuoti ir kad dalyvaus.


Ačiū, Tinnygirl, už naudingą paaiškinimą.
Ir tikrai pati radau, kad Lietuvos Respublikos švietimo ir mokslo ministro 2011 m. balandžio 11 d. įsakymu Nr. V-579 parašyta:

"19. Svarstant konkretaus vaiko problemas, į Komisijos posėdį ar pasitarimą kviečiami vaiko tėvai (globėjai, rūpintojai) ir /ar vaikas."

Tai pagal šį punktą, pažodžiui skaitant, reikia suprasti, kad ir į mokyklos VGK tėvai (globėjai, rūpintojai) pakviečiami būtinai, o vaikas pagal reikemybę "ir /ar" g.gif

Prašau, mergaitės, pasidalinkite savo patirtimi. Labai svarbu, kas viskas būtų teisiškai teisinga doh.gif
Atsakyti
Labukas merginos. As dirbu socialine pedagoge specialiojoje mokykloje, gal turit Jus kokiu minciu ka siais metais suplanuoti Suaugusiu svietimo savaitei? Buciau dekinga, jei pasidalintumet mintimis smile.gif
Atsakyti