Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(smilty @ 2012 11 05, 21:24)

labai didelė kaina - panos man atrodo šį gėrį pirko per išpardavimą po 30dol 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2012 11 05, 21:37)
labai didelė kaina - panos man atrodo šį gėrį pirko per išpardavimą po 30dol  4u.gif



kaina lb didele 4u.gif palaukit kai bus uz 29usd ir maziau.nes as turiu jau nuo pavasario toki, pagerejo blakstienos, bet tikrai neuzaugo kaip pas "versiukus" biggrin.gif
ir reik naudot du tris kartus per para:)
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2012 11 05, 22:37)
labai didelė kaina - panos man atrodo šį gėrį pirko per išpardavimą po 30dol  4u.gif



29.95 usd
Atsakyti
O tax kokie? sheepukas?


QUOTE(laureta @ 2012 11 05, 21:57)

Atsakyti
nera shipuko, nera taxu 4u.gif
Atsakyti
Laureta, labai aciu uz siuntinuka, tik siandien pasiemiau. 4u.gif labai tiko balerinos 4u.gif
Atsakyti
o Carters šiandien neužsakysit? sad.gif
nes geri komplektukai po 8 dolerius, o jei dar - 25% ....
ir galioja kaina tik iki šiandienos berods sad.gif tik matyt iki free shipingo nesusirinko...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 05 lapkričio 2012 - 23:56
QUOTE(laureta @ 2012 11 05, 21:57)


O kodukas 15OFF (siunciau su uzsakymu) dar galioja? gautusi is viso 25.46$
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2012 11 05, 21:37)
labai didelė kaina - panos man atrodo šį gėrį pirko per išpardavimą po 30dol  4u.gif

jis 29 su kapeikomis

Sveikutes,

smilty ar nupirko vakar jum ta augintoja?
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 06, 07:48)
jis 29 su kapeikomis

Sveikutes,

smilty ar nupirko vakar jum ta  augintoja?


nu negavau patvirtinimo... g.gif
Atsakyti
dermstore pirksiu 11.00
galima jungtis prie tu blakstienu augintoju po 29 pinigus smile.gif

dedu i krepsiuka vitacots
veliau landsend -30%

modnique wink.gif

tuoj ateisiu sudesiu renkamu sarasiuka
Atsakyti
QUOTE(bartuke @ 2012 11 05, 19:42)
Sveiki, gal patartumet kur pasizvalgyti pigiau kokybisku, zymiu firmu stabdanciu senejima veido kremuku, valikliu. Na nesinori kristianoj moketi po 200-300 lt, o jaunai islikti norisi. tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif
flirt.gif  flirt.gif  flirt.gif


Zinok skaiciau ir juokiausi lotuliukas.gif nedaug skiriasi tos kainos Kristianoj ir pasaulyje. o stebuklu uz aciu nebuna mirksiukas.gif nori efekto-mokek.
O jei bus pigu pradek abejot ar tikrai tai kas ten viduje yra TAI. Daug keliauju, daug perku ir stebiu . skirtumas tik tas ta pati skaiciu israiska tik ten kur usd-usd, o ten kur eurai-eurais. va tau ir atsakymas.
Ir dar nepamirsk vieno ten kur pigu- nori iskist kol dar galioja, o gero kremo 15 ml nebunam turesi geri kurio galiojimo laikas labai trumpas o tu nori efekto, o ten biologines medziagos.
Atsakyti