Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(Bluntė @ 2012 11 08, 13:37)
Aš vaikui papirkau šiam rudeniui rūbų pernai sausio mėn iš Kohs smile.gif po 10-20lt  ax.gif nu tai iš vis seniausia kolekcija biggrin.gif o kitą vasarą vaikščios su šios vasaros Sale prekėm biggrin.gif Nu bet kai maikutė kainuoja su atsiuntimais 8lt, negali nepirkt biggrin.gif Taip ,kad aš labiau esu už išpardavimo kainas nei naujas kolekcijas  blush2.gif  blush2.gif


As irgi tik uz ispardavimo kainas drinks_cheers.gif nematau reikalo kol kas pirkti bliuskutes uz 80lt, kai gali nusipirkti uz 20lt schmoll.gif Ir dabar jau ispardavime buvo graziausiu kalediniu rubeliu rolleyes.gif bet cia kiekvienam savo rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 08, 12:39)
zaraza parasykit prasau  i ta laiska kur gavot priimta kad matyciau kuris uzs nr patvirtinsiu gavom prekes ar ne, tusai matau dalis atejo  jau pas laureta, turi ir kita dalis suvaziuoti, pristatymas lapkr.pr buvo. nurodytas.


As gavau laiska, kad nupirkta, bet uzsakymo nr. nera ten, nes gi buvo kazkoks ten vakarinis masinis pirkimas, kai cia temoj susirasem JAMAM ir viskas biggrin.gif Galiu tik susirasinejima daugmaz persiust, tik i kuri pasta parasykit ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 08, 12:37)
Aš vaikui papirkau šiam rudeniui rūbų pernai sausio mėn iš Kohs smile.gif po 10-20lt  ax.gif nu tai iš vis seniausia kolekcija biggrin.gif o kitą vasarą vaikščios su šios vasaros Sale prekėm biggrin.gif Nu bet kai maikutė kainuoja su atsiuntimais 8lt, negali nepirkt biggrin.gif Taip ,kad aš labiau esu už išpardavimo kainas nei naujas kolekcijas  blush2.gif  blush2.gif

drinks_cheers.gif vistiek papuosus ir is sale pirktu, vaikas atrodo thumbup.gif dar LT reiktu paieskot, kad uz tokia kaina kokybiskais rubais, taip puikiai galetum vaika papuost thumbup.gif
Bet kiekvienas renkasi pagal savo kisene,tureciau daug pinigu ir as itariu rinkciaus nauja, norisi gi visko kas geriausia ir naujausia lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzinamaze: 08 lapkričio 2012 - 11:54
Čia vadinasi rinkausi prekę lietuvišką...nulėkiau bodžių į Korlėjos sandėlį...vienas bodis 18lt doh.gif elementarus..paprastas medvilninis doh.gif Kai Jumping beans galima buvo per sale po 10-14lt pačiupt su siuntimu doh.gif Tai va ir būk patriotu biggrin.gif Jau nekalbu apie gražesnius rūbus...kad ir ModiDu..nupirkau vaikui džinsus už 55lt berods...Pamatė,kad daug pirkėjų, ir sukėlė dabar kainas po 90lt doh.gif Nu kur pas tuso lietuvius protas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(nesmerk @ 2012 11 08, 12:25)
cia nauja gymbu kolekcija
http://www.peekasku....2012_11_12.html
na ziemines kolekcijos laukt kol nukainuos tiek tiek uz kiek jus perkat  kazkaip neapsimoka, nes jei lauksit kol nukainuos iki iki, tai praeis 2 menesiai, dar kol pristatys menesis, tai su eglutem rubus vasario menesi det tikrai nesinores.
o toms kurios sluoja visa tai,ko jau nebereikia niekam buna visokie cof F&F,
tai ar apsimoka laukt ? nes skaiciuokit pacios, pirmadieni uzsakius gausit kada? gruodzio vidury? tie kalediniai rubai jau sausio gale sedes gerkleje.... tai kada tada pirksit ziemos kolekcija ? bigsmile.gif

skamba postas ziauriai, tik nesakykit kad neteisingai... realybe ne visada grazi 4u.gif


Na o kas pasake, kad reikia supirkti kiekviena gymbo kolekcija biggrin.gif
Beje perziurejau, labai grazu, kaip visada, bet yra nuostabiu dalykeliu be tu visokiu egluciu ir seniu besmegeniu. Nu nupirkau as pernai tokio tipo, taip pragulejo spintoj ziema, o paskui, kaip jus sakot ne sezon.
Na ir neturiu as pvz galimybes moket 20-25 baksus uz bliuzele, kai ju norisi nupirkt vaikui ne 1 ir ne 2. Ir tikrai nemanau, kad mano dukra atrodo prastai nei darzelyje, nei gatveje.

Vat nupirkau jai landsendo dzinsus uz 9,99 -30 proc., bus pirma fifa kaime mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas pirkot sia bliuzele? mano ugis 165 , ar reikia imti is reguliar, ar is pretty?
http://www.landsend....~234064_59.html
Atsakyti
QUOTE(Rugiagele74 @ 2012 11 08, 13:57)
gal kas pirkot sia bliuzele? mano ugis 165 , ar reikia imti is reguliar, ar is pretty?
http://www.landsend....~234064_59.html

mano ūgis identiškas drinks_cheers.gif su pirmu pirkimu,net nepagalvojau apie Petit doh.gif tai regular visos bliuskos ilgos doh.gif
Papildyta:
Ingakalni kai tik būsit prie pc turiu ekstra prašymuką emaile blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
Sveikutės mirksiukas.gif Gal pasakytumėt naujokei, kada gaunate sąskaitėlę apmokėjimui siunčiantis laivu - kai į Lietuvą atkeliauja? Ir iš kur reikia pasiimti? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(greisita @ 2012 11 08, 14:22)
Sveikutės  mirksiukas.gif Gal pasakytumėt naujokei, kada gaunate sąskaitėlę apmokėjimui siunčiantis laivu - kai į Lietuvą atkeliauja? Ir iš kur reikia pasiimti?  ax.gif

berods kelis mėn užtrunka ax.gif bet kadangi šventės bus, gali matyt ir ilgiau 4u.gif O kai gaus jūsų prekes LT, jums parašys wink.gif
Atsakyti
Sveiki, laaabai reikia info, kas perkate vaikams gymboree. kaip cia dabar suprasti dzinsiuku mergaitisku dydzius sakykim 5, 5S, 5P. Kokius reiketu pirkti lieknai panelytei, kurie cia kudesnei, ar normalaus sudejimo g.gif . ir ar nera pamazinti, jei ugis 110, ar tiktu 5 metam, ar ziureti didesnius. g.gif 4u.gif
Atsakyti
nelabai suprantu kodel negali vienos pirkti is naujos, kitos is senos kolekcijos. jei del koduku, tai del manes galiu laisva sirdimi paleisti N kartų, kad norisncios is naujos kolekcijos isigytu su koduku is jos. tieisog apsidžiaugčiau jei sakytų - yra didelė nuolaida, bet sale prekėm negalioja, ramiai ramu smile.gif
as asmeniskai ir perku is jav tik todel, kad daug kas ne tik grazu bet ir pigiau gaunasi, ir 2. nereikia vaikscioti po parduotuves. na dar kai kas ir idomu, smalsu, arba tokiu prekiu neteko Lietuvoj matyti.
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 08, 14:29)
berods  kelis mėn užtrunka  ax.gif  bet kadangi šventės bus, gali matyt ir ilgiau  4u.gif  O kai gaus jūsų prekes LT, jums parašys wink.gif

Taip, terminus žinom smile.gif ,neskubi prekė, palauksim. Mat gabaritai nemaži ax.gif
Ačiukas už atsakymą mirksiukas.gif
Atsakyti