Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(Panda @ 2012 11 08, 10:11)
Laba, noreciau 4 D bigsmile.gif

super 4u.gif atsiuskite jei nesunku i ingakalnis.usa@gmail.com kad norit sios maikes 4d as is kart ja jum prikabinsiu tada lauretuka sjums skaiciukus atsius bigsmile.gif
Atsakyti
pavėlavau su 4D doh.gif vat ir eik vaiką skiepyt biggrin.gif
Atsakyti
sveikos mergikes, gal kas pirkote plauku dazus?kur pigiausia galima nusipirkti ir ar apsimoka, dazai, kurie gerai nuima zilus plaukus...
aciu
Atsakyti
O aš dar pasiklausiu apie diržus ax.gif mama prašė sužiūrėt jei kokių gražių diržų būtų ax.gif nelabai brangių blush2.gif
Atsakyti
Ar jau pirkot is nailexpresssupply ar dar ne? Nes negavau jokio atsakymo is Jusu mergaites...
Atsakyti
nailex nepirkta siandien ziuresime nes truko iki free shipuko.

blunte dirzu nzn net ruelala kazkada buvo neblogu, macys... kazkaip neuzmaciau spec, kai reik va vyrui armani norejau tai ir ieskojau ju puslapiuke reik pgl branda ziuretu ju saituos buna visuomet smile.gif


Papildyta:
gymboree maikuciu nebeliko, viena 4 tukas pandai, kita 8 tukas neringai
aciukas

jcrew megstukas liko M dydzio kaina iseis litais apie 145lt
merinukas tikrai labai fainas 4u.gif
spalvike ruda su juodais burbulais, dydi atitinka, po skalbimo sie merinukai pasitraukia tai tik s - m nesiojanciai 4u.gif
Atsakyti
cia nauja gymbu kolekcija
http://www.peekasku....2012_11_12.html


na ziemines kolekcijos laukt kol nukainuos tiek tiek uz kiek jus perkat kazkaip neapsimoka, nes jei lauksit kol nukainuos iki iki, tai praeis 2 menesiai, dar kol pristatys menesis, tai su eglutem rubus vasario menesi det tikrai nesinores.
o toms kurios sluoja visa tai,ko jau nebereikia niekam buna visokie cof F&F,
tai ar apsimoka laukt ? nes skaiciuokit pacios, pirmadieni uzsakius gausit kada? gruodzio vidury? tie kalediniai rubai jau sausio gale sedes gerkleje.... tai kada tada pirksit ziemos kolekcija ? bigsmile.gif

skamba postas ziauriai, tik nesakykit kad neteisingai... realybe ne visada grazi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nesmerk @ 2012 11 08, 11:25)
cia nauja gymbu kolekcija
http://www.peekasku....2012_11_12.html
na ziemines kolekcijos laukt kol nukainuos tiek tiek uz kiek jus perkat  kazkaip neapsimoka, nes jei lauksit kol nukainuos iki iki, tai praeis 2 menesiai, dar kol pristatys menesis, tai su eglutem rubus vasario menesi det tikrai nesinores.
o toms kurios sluoja visa tai,ko jau nebereikia niekam buna visokie cof F&F,
tai ar apsimoka laukt ? nes skaiciuokit pacios, pirmadieni uzsakius gausit kada? gruodzio vidury? tie kalediniai rubai jau sausio gale sedes gerkleje.... tai kada tada pirksit ziemos kolekcija ? bigsmile.gif

skamba postas ziauriai, tik nesakykit kad neteisingai... realybe ne visada grazi 4u.gif

na tiesos labai daug jusu zodziuose 4u.gif
as jau nebe pirma syk sakau, ale mergom groziu abstu, va berniukam mano vyresneliui pvz nemegsta jis tu visokiu pribambasu,klasikiniu graziu, ryskesniu nu ner...

mazyliui kita kalba... bet ir tai kai perku bodzius, tai man ar te su kaledu seniu ar su saulutemis ner skirtumo,juk po apacia detis blush2.gif
Atsakyti
nesmerk na bet neužsipirksi eglučių biggrin.gif paimi kalėdom rūbelį, kitą wink.gif su eglutėm man kažkaip per šventes norisi,kad vaikščiotų , o ne šiaip eilinę dieną ax.gif O beje kalėdinio tipo suknelių ir Sale buvo wink.gif Na bet aišku...kai paaugs mano špokas gal ir ji bus išranki ir nenorės senos kolekcijos rūbų biggrin.gif

O šiaip tai visos turim savo nuomonę wink.gif ir visos esam vienaip teisios wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Bluntė: 08 lapkričio 2012 - 11:33
O kokia situacija su tais 11 tusu? g.gif Tiek ilgai keliauja, nes skaiciuku vis nera kazko...

Ir dar klausimas del gymboree rugsejo 27d. uzsakymo- gavau tik patvirtinima, jog priimta su 20proc nuolaida, bet kad nupirkta negavau, tai cia, matyt, as be reikalo tu skaiciuku laukiu, nes nebebuvo prekyboj? g.gif

Ir del GAP. Gal kas noprs pastebejote, ar isparduotos prekes kartais dar grizta i prekyba? ax.gif Kaip siprantu, Kanados GAP siuncia tik Kanados ribose, tai gal yra vilties, jog atsirastu USA puslapi reikiama preke vel g.gif
Atsakyti
Aš vaikui papirkau šiam rudeniui rūbų pernai sausio mėn iš Kohs smile.gif po 10-20lt ax.gif nu tai iš vis seniausia kolekcija biggrin.gif o kitą vasarą vaikščios su šios vasaros Sale prekėm biggrin.gif Nu bet kai maikutė kainuoja su atsiuntimais 8lt, negali nepirkt biggrin.gif Taip ,kad aš labiau esu už išpardavimo kainas nei naujas kolekcijas blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
zaraza parasykit prasau i ta laiska kur gavot priimta kad matyciau kuris uzs nr patvirtinsiu gavom prekes ar ne, tusai matau dalis atejo jau pas laureta, turi ir kita dalis suvaziuoti, pristatymas lapkr.pr buvo. nurodytas.

del gapo tikra tiesa as viena sunui megstini pirkaus senokai jo ilgai nebuvo is vis, o kai akcija ejo 30+20% nuolaida ziuriu ir vel jis yra ir papirktas jau... vadinas ideda senu kartais prekiu kuriu dabar gali nebuti.

del skaiciuku jie veluoja del pasto sutrikimo, dabar susitvarke tai laureta plusa prie deziu, be pasto ir nematant kienoprekes juk neimanoma susverti ir sudet pgl nikus kam kas priklauso blush-anim-cl.gif

lekiu i poliklinika grisiu po valandos.

i meiliukus atrasysiu visom veliau biskiuka
Atsakyti