Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 07, 21:50)
as irgi ieskau ne tokiu kaip .. nu ne timberland ar columbia tipo o tokiu  trumpesniu,siltu kad tiktu ir prie palto ir prie dzinsu -zodziu prie visko... jeigu uzmatysit 8 ar 8.5  juodu  parodykit ir man blush-anim-cl.gif

drinks_cheers.gif man ir tokių reiktų ax.gif nu landžiojam, ieškom wink.gif
Nors mb pamatė mane prie kompo prilipusią ir rezgą planą išvežt ten,kur nėr interneto biggrin.gif
Atsakyti



Ledi, labai laukiu atsakymo i meila 4u.gif
Atsakyti
ech.. maniskis sake antai vaikus nuves o man neta atjungs dienai kad ne online buciau o kitka padaryciau biggrin.gif gavau masaziuka nuo jo dovanu jauciu namiokas kad reik atsipalaiduot ir atsijungt nuo vikso ale as gi negaliu blush-anim-cl.gif
Papildyta:
lauretuk panos labai i az klausineja o as gi nzn kada ten gymboree gymbukus galima naudoti bus blush-anim-cl.gif ar gali parasyt kad manes neklausinetu blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(nesmerk @ 2012 11 07, 19:16)

ir dar nuo pirmadienio Gymboruose nauja kolekcija, tai gal patausokit ta 20% naujai, o ne seniems  pirkt g.gif


Bet ar visada ta nauja kolekcija geresnė ir gražesnė g.gif Ir kiek ji ten Nauja būna kol pasidaro Sena ,2 savaites lotuliukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 07, 17:37)

troliuke, be pudru dar i gymboree galit uzsukti oj sukneliu gausybe, as  sakau Dievulis saugo musu finansus man dukros neatsiusdamas.. tai benrui marskiniu pripirkau    nes M  mano kudenai 7meciui  dideli.. kitais metais gal ir priaugs...  gaila kad marskiniu slim ner bernui..  tai viska s emiau, s jam nors raso 5/6m tobulai gula



lotuliukas.gif lotuliukas.gif aga gundai mane lotuliukas.gif lotuliukas.gif

kazin kokio dydzio reiki mano panai 1 metuku jei?
Nes isitikinau kad Carters reikia 18 men, ax.gif
vos ne 24 men, kai ka jau..

kazin kaip su Gymbu, nes dar nieko nepirkau is ten ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 07, 21:58)
ech.. maniskis sake  antai vaikus nuves o man neta atjungs dienai kad ne online buciau o kitka padaryciau biggrin.gif  gavau masaziuka nuo jo dovanu jauciu  namiokas kad reik atsipalaiduot ir atsijungt nuo vikso ale as gi negaliu blush-anim-cl.gif
Papildyta:
lauretuk panos labai i  az klausineja o as gi nzn  kada ten gymboree gymbukus galima naudoti bus blush-anim-cl.gif ar gali parasyt kad manes neklausinetu blush-anim-cl.gif



ir man labai patinka masaziukai blush2.gif ale cia pas mus taip atsaldo patalpas, kad man per salta, nebeinu daugiau. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Bluntė @ 2012 11 07, 20:40)
biggrin.gif
O paltukas man irgi pirmas gražesnis  ax.gif

sakot Sierroj daugiau nei 35%  bigsmile.gif  gal man vyrui žieminius batus paimt  doh.gif  biggrin.gif  bet yra tokių, kad galima prie kelnių ir paltuko dėtis?  ax.gif


man ne viska, o tik dviems batams is keturiu..
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 07, 21:58)
ech.. maniskis sake  antai vaikus nuves o man neta atjungs dienai kad ne online buciau o kitka padaryciau biggrin.gif  gavau masaziuka nuo jo dovanu jauciu  namiokas kad reik atsipalaiduot ir atsijungt nuo vikso ale as gi negaliu blush-anim-cl.gif
Papildyta:
lauretuk panos labai i  az klausineja o as gi nzn  kada ten gymboree gymbukus galima naudoti bus blush-anim-cl.gif ar gali parasyt kad manes neklausinetu blush-anim-cl.gif



kas perka, to ir klausia tongue.gif



gymbukus kaupiu, kai ateis laikas papirksim 4u.gif

gymbukai kaupiami nuo spalio 8 d iki sausio 13 d.

panaduoti bus juos galima nuo sausio 17 d. iki sausio 27 d. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 07, 20:58)
ech.. maniskis sake  antai vaikus nuves o man neta atjungs dienai kad ne online buciau o kitka padaryciau biggrin.gif  gavau masaziuka nuo jo dovanu jauciu  namiokas kad reik atsipalaiduot ir atsijungt nuo vikso ale as gi negaliu blush-anim-cl.gif
Papildyta:
lauretuk panos labai i  az klausineja o as gi nzn  kada ten gymboree gymbukus galima naudoti bus blush-anim-cl.gif ar gali parasyt kad manes neklausinetu blush-anim-cl.gif

O kas tie gymbukai ir kaip jie gaunami? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(troliuke @ 2012 11 07, 20:59)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif aga gundai mane  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

kazin kokio dydzio reiki mano panai 1 metuku jei?
Nes isitikinau kad Carters reikia 18 men,  ax.gif
vos ne 24 men, kai ka jau..

kazin kaip su Gymbu, nes dar nieko nepirkau is ten  ax.gif  biggrin.gif

troliuke, gundau nes gaila kad tookiu grozybiu neperki, buvo mergaitiski bodziai su kvarbatkytem iki 24men dydzio po kelis usd ziurejau ziurejau,ale nebuvo taves .. tikrai galvojau reik troliukes princesei irgi biggrin.gif
as savo ziogui 8men imu 12/18 18/24 nes jis 74cm ir 11kg blush-anim-cl.gif

is tiesu ir carters ir gymboree man panasus

QUOTE(laureta @ 2012 11 07, 20:59)
ir man labai patinka masaziukai  blush2.gif ale cia pas mus taip atsaldo patalpas, kad man per salta, nebeinu daugiau.  schmoll.gif

atvaziuok nusivesiu kur silta ir gerai pamasazuoja..seniau dazniau ejau dabar po nestumo kai isdidejus esu tai geda ir issiplikint pries zmones blush-anim-cl.gif
Atsakyti
QUOTE(elizieja @ 2012 11 07, 22:03)
O kas tie gymbukai ir kaip jie gaunami?  blush2.gif



jusu uzsakymas dabar uz 50 usd. ir ne maziau, gautumete 25 usd, kai butu laikas gymbukams panaudoti.

jei butu 49.95 usd uzsakymas, nebutu gymbuku 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 07, 18:03)
troliuke, gundau nes  gaila kad  tookiu grozybiu neperki, buvo mergaitiski bodziai su kvarbatkytem iki 24men dydzio po kelis usd ziurejau ziurejau,ale nebuvo taves  .. tikrai galvojau reik troliukes princesei irgi biggrin.gif
as savo ziogui 8men imu 12/18 18/24 nes jis 74cm ir 11kg blush-anim-cl.gif



ech Ingut, wub.gif wub.gif

nu einu paziuresiu, bet tuoj maniskis gris iz darbo, tai nebus kada.

radau pudra, tik reikia siausti i parde, paziureti kokio atspalvio man reikia thumbup.gif

na va grizo doh.gif
Atsakyti