Įkraunama...
Įkraunama...

JAV ir Kinijos parduotuvės, ebay.com

neradau info kokia sierroj nuolaida ir kox shipukas
aciu
Atsakyti
QUOTE(trangvilija @ 2012 11 06, 09:48)
Labas rytas, Ingute, o kiek laiko mazdaug is hautelook prekes keliauja? smile.gif

skirtingai, ten buna prierasas kada issius, buna greit o buna raso issiusntimas pvz po 3sav reik konkreciai ziuret kai perki,nes visad jie raso 4u.gif

QUOTE(Bluntė @ 2012 11 06, 09:51)
Ingute nepamirškit prijungti prie merginų mano to vieno komplektuko  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

jau idejau.

ne viskam duoda, dabar is doorbuster idejau 2 komplektukus po 8usd nebeminusuoja nuo ju 4u.gif visam kitam duoda g.gif

nadruve dar man persiuskite,kol ateis peradresavimas uztrukt gali keistai ten viskas vyksta

EGLUTE
sierra -35% tax nera shipas matau kai prekes idedu 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(KistinaR @ 2012 11 06, 09:47)
as irgi i Lauretos nusiunciau



QUOTE(Nadruvė @ 2012 11 06, 09:54)
nusiunčiau ir aš ką ti į Lauretos paštą carters užsakymą

prasau carteriuka atsiuskite i mano pasta forward nes kol ateis peradresavimas uztruks,noriu papirkti is kart kol kainos nepakilo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ingakalnis: 06 lapkričio 2012 - 09:56



QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 06, 11:03)

prasau  carteriuka atsiuskite i mano pasta forward nes  kol ateis peradresavimas uztruks,noriu papirkti is kart kol kainos nepakilo  4u.gif


išsiunčiau
Atsakyti
Ingut, persiunciau 4u.gif
Atsakyti
Dekui uz atsakyma 4u.gif
Atsakyti
gavau, dalis nupirkta, kitu laukiu ats pakele iki 9usd kasina rinkiniu, -25 % galioja
Atsakyti
Sveikutės, ar gavote mano shadora užsakymą? 4u.gif Siunčiau į Lauretos paštą ax.gif
Atsakyti
O carters taiko 25% nuolaida nuo oranziniu kainu? Reiktu vienos pizamos doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Panda @ 2012 11 06, 10:37)
Sveikutės, ar gavote mano shadora užsakymą? 4u.gif  Siunčiau į Lauretos paštą ax.gif

shadora laureta ima nes is lt atmeta uzs tai tik ji parasys, gavau jusu maciau bet nieko nerasiau lauretai palieku kad nesusidubliuotu veliau mums 4u.gif

QUOTE(dangus giedras @ 2012 11 06, 10:38)
O carters taiko 25% nuolaida nuo oranziniu kainu? Reiktu vienos pizamos  doh.gif

taip, viskam -neduoda tik kur 0.99 galas clearance prierasas kitkam duoda nuo jusu matomu kainu raudonu ar oranziniu dar -25%
apmokesiu ne uz ilgo, siuskit i
ingakalnis.usa@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 06, 10:49)
taip, viskam  -neduoda tik kur 0.99 galas clearance prierasas kitkam duoda nuo    jusu matomu kainu raudonu ar oranziniu dar -25%
apmokesiu ne uz ilgo, siuskit i
ingakalnis.usa@gmail.com

Issiunciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ingakalnis @ 2012 11 06, 10:49)
shadora laureta ima nes is lt atmeta uzs tai tik ji parasys,  gavau jusu maciau bet nieko nerasiau lauretai palieku kad nesusidubliuotu veliau mums  4u.gif
taip, viskam  -neduoda tik kur 0.99 galas clearance prierasas kitkam duoda nuo    jusu matomu kainu raudonu ar oranziniu dar -25%
apmokesiu ne uz ilgo, siuskit i
ingakalnis.usa@gmail.com

nusiunčiau ir aš 4u.gif
Atsakyti
Mergaites o tas blakstienu augintojas tikrai efektyvus?
Beja kokia kaina gaunasi litais, jug vistiek siuntetes ne viena?
Ir kaina 29, negalioja tas kodukas, kad 25$ gautusi kur mergaite pries du puslapius rase? bigsmile.gif

Aciu kas atsakys 4u.gif
Atsakyti