Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 230

QUOTE(traputis @ 2012 11 06, 09:41)
abu turejau ir abu geri, bet chanel man mielesnis wub.gif

chanel, tai sitas ?

CHANEL
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 06, 09:47)
chanel, tai sitas ?

CHANEL

taip wub.gif
Atsakyti
QUOTE(traputis @ 2012 11 06, 10:11)

o Tu pasibandei spalva kristianoj, ar siaip online pasirinkai ?
issivaizduoju, kad gerai butu pries tai pasimeginti, kaip kad Vvaiva rase 4u.gif
Atsakyti
Ateinu padekoti Daliukui, MM ir Netei 4u.gif
Vakar MB atveze kruva daikteliu, o jau paltukas koks nuostabus, labai labai patiko, issisiepus buvau visa vakara biggrin.gif
Jessica S.balerinos super, minkstutes, lengvutes, patogios, dydis tiko tip top, Make Up Forever pudryte siandien pabandziau uzsitept i darba su tuo Eco sepeteliu, tai dar negaliu suprast ar tinka spalva pudros ax.gif O sepetelis koks mielas malonus wub.gif Ir visai nesunku tept su juo, niekad nepagalvociau. Na ir uz kitas smulkmeneles irgi ACIU smile.gif
Atsakyti
Junkites prie www.timberland.com - 20 % nuolaidele drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 06, 10:17)
o Tu pasibandei spalva kristianoj, ar siaip online pasirinkai ?
issivaizduoju, kad gerai butu pries tai pasimeginti, kaip kad Vvaiva rase  4u.gif

pirkausi nebandzius, bet pas mane jie visi labai panasiomis spalvomis, pats paciausias man 148 numeriuku wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 11 06, 10:27)
Ateinu padekoti Daliukui, MM ir Netei  4u.gif
Vakar MB atveze kruva daikteliu, o jau paltukas koks nuostabus, labai labai patiko, issisiepus buvau visa vakara biggrin.gif
Jessica S.balerinos super, minkstutes, lengvutes, patogios, dydis tiko tip top, Make Up Forever pudryte siandien pabandziau uzsitept i darba su tuo Eco sepeteliu, tai dar negaliu suprast ar tinka spalva pudros  ax.gif  O sepetelis koks mielas malonus  wub.gif  Ir visai nesunku tept su juo, niekad nepagalvociau. Na ir uz kitas smulkmeneles irgi ACIU smile.gif

aciu, sbo uz pirkinukus wub.gif
as dar ne i tema paklausiu, ar gaminai ta sampanini torta ? blush2.gif labai idomu butu suzinoti kaip sekesi, ir receptuko blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 06, 09:17)
o Tu pasibandei spalva kristianoj, ar siaip online pasirinkai ?
issivaizduoju, kad gerai butu pries tai pasimeginti, kaip kad Vvaiva rase  4u.gif

Aisku, geriausia butu pabandyt drinks_cheers.gif Nemazai ju spalvu turejus, bet tikrai ne visi patiko. Vieni sodresni, kiti skystesni ir maziau blizgus...
Turejau pora mylimiausiu, bet juos nustojo gaminti doh.gif Jau kaip tokie dalykai nervina doh.gif
Atsakyti
ar bloome 20 off ugg galioja?
Atsakyti
QUOTE(sbo @ 2012 11 06, 09:27)
Ateinu padekoti Daliukui, MM ir Netei  4u.gif
Vakar MB atveze kruva daikteliu, o jau paltukas koks nuostabus, labai labai patiko, issisiepus buvau visa vakara biggrin.gif
Jessica S.balerinos super, minkstutes, lengvutes, patogios, dydis tiko tip top, Make Up Forever pudryte siandien pabandziau uzsitept i darba su tuo Eco sepeteliu, tai dar negaliu suprast ar tinka spalva pudros  ax.gif  O sepetelis koks mielas malonus  wub.gif  Ir visai nesunku tept su juo, niekad nepagalvociau. Na ir uz kitas smulkmeneles irgi ACIU smile.gif

aciukas wub.gif koks paltukas? prasom parodyti ax.gif

zinokit, susiruosiau vakar ta savo ON megztuka pirkti ,kur galvojau del dydzio visa diena doh.gif ir NEBERA! visus dydzius isslave unsure.gif nuo M iki XXL. o jis net ne sale buvo . ir siaip toks .ne kiekvienai smile.gif toks mano lapes megztukas cry.gif
Papildyta:
QUOTE(Alara @ 2012 11 06, 10:31)
ar bloome 20 off ugg galioja?

raso ,kad ne. nebent vaikiskus reikia patikrinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 06, 10:30)
aciu, sbo uz pirkinukus  wub.gif
as dar ne i tema paklausiu, ar gaminai ta sampanini torta ?  blush2.gif  labai idomu butu suzinoti kaip sekesi, ir receptuko  blush2.gif  4u.gif

Na gaminosi kazkaip man jis nelengvai biggrin.gif Siaip nera sunkus receptas, bet is pradziu sugadinau zele, teko vaziuoti pirkti dar kelis pakelius, o paskui labai pergyvenau, kad nesustings kremas, bet veltui stresavau, viskas pavyko gerai, ir biskvitas man pirmakart toks grazus, iskiles gavosi, skonis geras, visi pagyre jubiliejuje wub.gif Sampanas valgant jauciasi, bet skaniai ir maloniai wink.gif
Ikelsiu trupuciuka veliau recepta 4u.gif
P.S.Labai gaila, kad nenufotografavau sad.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 06, 11:37)
zinokit, susiruosiau vakar ta savo ON megztuka pirkti ,kur galvojau del dydzio visa diena doh.gif ir NEBERA! visus dydzius isslave unsure.gif nuo M iki XXL. o jis net ne sale buvo . ir siaip toks .ne kiekvienai  smile.gif toks mano lapes megztukas  cry.gif

O ta raudona blizgų?...
Atsakyti