Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 230

QUOTE(tiju @ 2012 11 05, 23:26)
allcosmeticswholesale yra daug mac blizgių ir kainos geros, jei tik Daliux užsakytų ten  wink.gif

is cia tai tikrai nepirksim schmoll.gif , cia arba kinieciu psl, arba kazkokia pasenusia kosmetika buvom gavusios blink.gif kazkas tokio buvo nutike, neperkam is cia daugiau
Atsakyti
susipainiojau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rabambule: 05 lapkričio 2012 - 22:45
QUOTE(Leslie @ 2012 11 05, 22:20)
Labas vakaras  4u.gif

Kalbat apie blizgesiukus, buvau ir as kelis Dazzleglass parsisiuntus, man labai patiko ir spalvos, ir dengimas, bet ten reikia atkreipti demesi, kad kiekis mazas, kiek atsienu sunaudojau per dvi savaites gal  doh.gif  va tir dabar paziurejau dazzleglass nepilnai 2 g., kai pvz GA 6.5 g. (cia siaip parasiau, kad atkreiptu demesi, jeigu kam aktualu)  4u.gif


Taip taip, mazas kiekis. As irgi ne iskart pastebejau. Tik nustebau, kaip greitai baigesi biggrin.gif
Siaip vakarui ar ryskesniam makiazui superiniai Chanel Levres Scintillantes wub.gif Labai ilgai laikosi, lupos tarsi laku pasidengia, blizga wub.gif Zodziu, super. Bet ne visi. Nezinau, kaip tie blizgesiai skirstomi ir pagal ka zinot, bet kai kurie sodriu spalvu, tirsti ir blizgus, tarsi lakas, o kai kurie lengvesni rolleyes.gif Manau, geriausia juos pabandyt pries perkant, nes ne visi faini mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 05, 23:00)

oi tikrai, pamirsau net pati, kad ten idejau  biggrin.gif  blush2.gif aciu uz pirkinukus  4u.gif

lotuliukas.gif cia kaip gydytojui pridovanoja saldainiu dezutes, jie jas belekam perleidzia - atiduoda ( kiek gi galima saldainiu per diena, savaite ar menesi suvalgyt...)- tie dar kazkam atiduoda- padovanoja, o kas jau paskutiniai eilej- atsidaro- randa ikista keleta $ kupiuru lotuliukas.gif atseit - norejo gydytojui atsidekot lotuliukas.gif o padovanojo seseles giminaitei, ar dar kokiam devintam vandeniui nuo kisieliaus lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Vardaite @ 2012 11 06, 00:08)
lotuliukas.gif cia kaip gydytojui pridovanoja saldainiu dezutes, jie jas belekam perleidzia - atiduoda ( kiek gi galima saldainiu per diena, savaite ar menesi suvalgyt...)- tie dar kazkam atiduoda- padovanoja, o kas jau paskutiniai eilej- atsidaro- randa ikista keleta $ kupiuru lotuliukas.gif atseit - norejo gydytojui atsidekot lotuliukas.gif o padovanojo seseles giminaitei, ar dar kokiam devintam vandeniui nuo kisieliaus lotuliukas.gif

Na Jus tai pirkot ta pudra, ne siaip sau idejau biggrin.gif tai turejot pasigesti jos, atsiimant siuntinuka biggrin.gif
Papildyta:
Prisijunkit prie www.polo.com reikia labai dar viena krepseli pajamti, truksta apie 30 $ iki nemokamo shipuko (-15% nuolaidele) drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 06, 00:18)
Na Jus tai pirkot ta pudra, ne siaip sau idejau  biggrin.gif tai turejot pasigesti jos, atsiimant siuntinuka  biggrin.gif

As gal buciau po puses metu atsibudus lotuliukas.gif kazkaip viskas ka gaunu- buna taip isvajota- islaukta, kad kaip Kaledu senelio dovanos lotuliukas.gif ir jau tikrint kazkaip netikrinu lotuliukas.gif viskas kaip siurprizas... tik Netei galva isvimbiu vis praplepant lotuliukas.gif va, ir MM teko truputi nesenai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ssoneda @ 2012 11 05, 22:13)
Norika, imeskit kokio grazaus blizgio nuorodele...norisi ant svenciu graziai zerinciu lupu. aciu

Is maccosmetics.com ieskokit blizgesio dazzleglass, dbr is telefono nuorodos taip yreit neimesiu...
Va va, man tie blizgesiai tokie sventiski, kalediniai, iseiginiai biggrin.gif

QUOTE(daliux78 @ 2012 11 05, 23:00)
ir as tokiu noriu  blink.gif  biggrin.gif  wub.gif

Tai Daliux dar neturi blink.gif Oi tai butinai reik pabandymui.. drinks_cheers.gif

QUOTE(VVaiva @ 2012 11 06, 00:04)
Taip taip, mazas kiekis. As irgi ne iskart pastebejau. Tik nustebau, kaip greitai baigesi  biggrin.gif
Siaip vakarui ar ryskesniam makiazui superiniai Chanel Levres  Scintillantes  wub.gif Labai ilgai laikosi, lupos tarsi laku pasidengia, blizga  wub.gif Zodziu, super. Bet ne visi. Nezinau, kaip tie blizgesiai skirstomi ir pagal ka zinot, bet kai kurie sodriu spalvu, tirsti ir blizgus, tarsi lakas, o kai kurie lengvesni  rolleyes.gif Manau, geriausia juos pabandyt pries perkant, nes ne visi faini  mirksiukas.gif


Taip:-,Mac yra 1,92gr kiekio, tai cia iau tikrai iseiginis blizgesys, nes nepigus, o kiekis nedziugina. Man siaip oasdien gal jis toks net per blizgus, as uztat ji naudoju tik vakaro ar proginiam makiazui...
Ir del Chanel Levres pritariu, pries gera sav ismeciau paskutini, iki dugno iskrapstyta blizgesiuka, superiniai jie ir tikrai ateityje pirksiu...O spalva butinai reik pas mus prisirinkt, nes kaip Vvaiva sake - yra perlamutriniu ir sparkle, tad ir rinktis reik pagal skoni ir poreiki. Mano buvo sparkle, tai kitokio ir nepirksiu, vel imsiu kuria nors spalva su zeruciais

T
Atsakyti
labai nedaug truksta shipukui
www.armaniexchange.com

user posted image
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2012 11 05, 23:10)
Uoj jokiu būdu  blink.gif jei jums nepatiks - gausiu lupt... unsure.gif Aš tik rekomendavau ir savo nuomone pasidalinau  blush2.gif


Juokauju del to ikalbejimo smile.gif Labai aciu uz patarima 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2012 11 06, 00:20)
Is maccosmetics.com ieskokit blizgesio dazzleglass, dbr is telefono nuorodos taip yreit neimesiu...
Va va, man tie blizgesiai tokie sventiski, kalediniai, iseiginiai  biggrin.gif
Tai Daliux dar neturi  blink.gif  Oi tai butinai reik pabandymui.. drinks_cheers.gif
Taip:-,Mac yra 1,92gr kiekio, tai cia iau tikrai iseiginis blizgesys, nes nepigus, o kiekis nedziugina. Man siaip oasdien gal jis toks net per blizgus, as uztat ji naudoju tik vakaro ar proginiam makiazui...
Ir del Chanel Levres pritariu, pries gera sav ismeciau paskutini, iki dugno iskrapstyta blizgesiuka, superiniai jie ir tikrai ateityje pirksiu...O spalva butinai reik pas mus prisirinkt, nes kaip Vvaiva sake - yra perlamutriniu ir sparkle, tad ir rinktis reik pagal skoni ir poreiki. Mano buvo sparkle, tai kitokio ir nepirksiu, vel imsiu kuria nors spalva su zeruciais

T

Lustreglass dar su žėručiais, bent jau mano turima LoveNectar spalva (tokia nude graži švelni). Bet jis yra lipnus, gerai laikosi, bet kas nemėgsta lipnių tai tikrai nepatiks blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Vardaite @ 2012 11 06, 00:31)
As gal buciau po puses metu atsibudus lotuliukas.gif kazkaip viskas ka gaunu- buna taip isvajota- islaukta, kad kaip Kaledu senelio dovanos lotuliukas.gif ir jau tikrint kazkaip netikrinu lotuliukas.gif viskas kaip siurprizas... tik Netei galva isvimbiu vis praplepant lotuliukas.gif va, ir MM teko truputi nesenai lotuliukas.gif

biggrin.gif biggrin.gif

QUOTE(NORIKA @ 2012 11 06, 01:20)
Tai Daliux dar neturi  blink.gif  Oi tai butinai reik pabandymui.. drinks_cheers.gif
Taip:-,Mac yra 1,92gr kiekio, tai cia iau tikrai iseiginis blizgesys, nes

zinok, neturiu blink.gif biggrin.gif
galvoju kuri cia pabandzius, ar chanel, ar mac g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 06 lapkričio 2012 - 08:32
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 06, 09:32)
biggrin.gif  biggrin.gif
zinok, neturiu  blink.gif  biggrin.gif
galvoju kuri cia pabandzius, ar chanel, ar mac  g.gif

abu turejau ir abu geri, bet chanel man mielesnis wub.gif
Atsakyti