Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 230



QUOTE(NORIKA @ 2012 11 05, 19:40)
man vakarui labiausiai tobulas MAC Dazzlegalss, jau kaip patinka tai negaliu  biggrin.gif  Nuostabiai žėri, puikiai laikosi (nes yra lipnokas, tad geras sukibimas su lūpom) ir šiaip paputlina lūpas, na man jis toks įspūdingas sakyč, nes tie žėručiai pasakiški.... wub.gif


Mano irgi MAC Dazzleglass megstamiausi drinks_cheers.gif Ir ne tik vakarui, diena naudoju beveik bespalvi, su auksiniu blizgesiu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2012 11 05, 22:10)
Uoj jokiu būdu  blink.gif jei jums nepatiks - gausiu lupt... unsure.gif Aš tik rekomendavau ir savo nuomone pasidalinau  blush2.gif

Norika, imeskit kokio grazaus blizgio nuorodele...norisi ant svenciu graziai zerinciu lupu. aciu
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 05, 22:00)

Daliuk, tik siandien ta nuolaidele galioja, rytoj tikriausia jau nebus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(traputis @ 2012 11 05, 21:31)
Daliuk, tik siandien ta nuolaidele galioja, rytoj tikriausia jau nebus ax.gif

iki 12d 4u.gif


QUOTE(vaideliukas @ 2012 11 05, 20:42)
Vyrai tai turi myleti tokias, kokios esam  nail.gif  irnesakyk.gif

drinks_cheers.gif

Man siandien shopingo terapijos ir lapiu diena biggrin.gif Paemiau mazajai i darzelio karnavala smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 05, 22:33)
iki 12d  4u.gif
drinks_cheers.gif



Dekui 4u.gif
jottauute, ar ne Jus tokius Burberry dzinsiukus pirkotes ax.gif idomu ar nera kieti ar patogus g.gif
http://images.bloomi...B...,0&fmt=jpeg
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo traputis: 05 lapkričio 2012 - 21:52
Aciu MM, Daliux, Netei uz grozius wub.gif 4u.gif ale gerai,kad nugalejo smalsumas lotuliukas.gif taip graziai buvo clinique rinkinys ipakuotas- galvojau lauks Kaledu dovanai..bet gerai,kad vis tik idomu buvo kokios spalvos...atsargiai atidariau...o ten dar BAre minerals ideta lotuliukas.gif ot buciau padovanojus doh.gif
o swarovskiai daug grazesni nei foto buvo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 05, 22:33)
Man siandien shopingo terapijos  ir lapiu diena  biggrin.gif Paemiau mazajai i darzelio karnavala  smile.gif

MM nevaryk manes i depresija verysad.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif pamenu kai lankiau darzeli buvo padziautos prausykloj laputaiciu aprangos..nerealios pustos uodegos, kaukes, pusti sijonai..sapnavau kokia grazi laputaite busiu..ir.... kadangi buvau mediku dukte ir ale per blata darzely man dave naujai pasiuta zemuoges kostiuma gun_rifle.gif gun_smilie.gif cry.gif cry.gif cry.gif praverkiau visa svente ir dar kelias dienas po jos doh.gif iki siol man nuoskauda del tu lapiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 05, 22:11)
Mano irgi MAC Dazzleglass megstamiausi  drinks_cheers.gif Ir ne tik vakarui, diena naudoju beveik bespalvi, su auksiniu blizgesiu  wub.gif

ir as tokiu noriu blink.gif biggrin.gif wub.gif

QUOTE(Vardaite @ 2012 11 05, 22:55)
Aciu MM, Daliux, Netei uz grozius wub.gif  4u.gif ale gerai,kad nugalejo smalsumas lotuliukas.gif taip graziai buvo clinique rinkinys ipakuotas- galvojau lauks Kaledu dovanai..bet gerai,kad vis tik idomu buvo kokios spalvos...atsargiai atidariau...o ten dar BAre minerals ideta lotuliukas.gif ot buciau padovanojus doh.gif
o swarovskiai daug grazesni nei foto buvo 4u.gif


oi tikrai, pamirsau net pati, kad ten idejau biggrin.gif blush2.gif aciu uz pirkinukus 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 05 lapkričio 2012 - 22:00
QUOTE(spygliz @ 2012 11 05, 21:57)
MM nevaryk manes i depresija  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif  verysad.gif pamenu kai lankiau darzeli buvo padziautos prausykloj laputaiciu aprangos..nerealios pustos uodegos, kaukes, pusti sijonai..sapnavau kokia grazi laputaite busiu..ir.... kadangi buvau mediku dukte ir ale per blata darzely man dave naujai pasiuta zemuoges kostiuma  gun_rifle.gif  gun_smilie.gif  cry.gif  cry.gif  cry.gif praverkiau visa svente ir dar kelias dienas po jos  doh.gif iki siol man nuoskauda del tu lapiu  doh.gif

negrazu , aisku, juoktis is tokios bedeles, bet labai juokongai papasakojot biggrin.gif console.gif
bet niekad nevelu. reik tada organizuoti dabar koki vakareli ir lape pabuti smile.gif as pernai per Helovyna buvau lape hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 05, 23:06)
negrazu , aisku, juoktis is tokios bedeles, bet labai juokongai papasakojot biggrin.gif  console.gif
bet niekad nevelu. reik tada organizuoti dabar koki vakareli ir lape pabuti smile.gif as pernai per Helovyna buvau lape  hihihi.gif

bigsmile.gif sijona prisimenu tokio pustumo tik medvilninis virsus uodega nereali, kauke irgi wub.gif
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 05, 21:11)
Mano irgi MAC Dazzleglass megstamiausi  drinks_cheers.gif Ir ne tik vakarui, diena naudoju beveik bespalvi, su auksiniu blizgesiu  wub.gif

Kalbat apie blizgesiukus, buvau ir as kelis Dazzleglass parsisiuntus, man labai patiko ir spalvos, ir dengimas, bet ten reikia atkreipti demesi, kad kiekis mazas, kiek atsienu sunaudojau per dvi savaites gal doh.gif va tir dabar paziurejau dazzleglass nepilnai 2 g., kai pvz GA 6.5 g. (cia siaip parasiau, kad atkreiptu demesi, jeigu kam aktualu) 4u.gif
Atsakyti
allcosmeticswholesale yra daug mac blizgių ir kainos geros, jei tik Daliux užsakytų ten wink.gif
Atsakyti