Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 230

Reiketu tokio laikrodzio vyrui sportui kur rodytu pulsa, deginamas kalorijas (jei imanoma ) ir pan..na vien zo funkcinio sportinio laikrodzio reik...kur rast blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 10, 14:32)
Reiketu tokio laikrodzio vyrui sportui kur rodytu pulsa, deginamas kalorijas (jei imanoma ) ir pan..na vien zo funkcinio sportinio laikrodzio reik...kur rast  blush2.gif

gal www.worldofwatches.com paziurekit g.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 10, 15:58)

niekaip neatidaro man to puslapio g.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 10, 15:28)
niekaip neatidaro man to puslapio  g.gif

Man tai atidaro g.gif
Atsakyti
Disney lyg minėjot, kad renkat g.gif , o nuolaida papildoma yra?
Atsakyti
Ačiū už siuntinuką, kuriame tik rankinukas... biggrin.gif
Tašiukas fainas, patogus, o labiausiai nustebino 3 ilgių rankenos - mini, midi ir maxi bigsmile.gif Uoj kaip faina, norėsiu, galiu rankoj už mažų rankenyčių nešt, norėsiu, galiu su midi per ranką ar petį persimetus eit, o maxi net per petį gali permest, vienžo liuks drinks_cheers.gif
Tik "auksinės" detalės labai jau geltonos, tokios papigiam atrodo, nu bet ką dabar, maniau nebus taip geltooooni... biggrin.gif Ai, bet man nekliūna, tik už realią 129$ nepirkč vien dėl tų geltonų "auksų" lotuliukas.gif O kaip už 29$ - super drinks_cheers.gif
Ačiū labiausiai, patenkinta kaip rublį radus thumbup.gif


Kviečiu kitas atsiiminėti daiktų, nes dar iš praeitos siuntos popilnė dėžė unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 10 lapkričio 2012 - 15:59
QUOTE(xenzy @ 2012 11 10, 13:30)
MR, basutės nerealios  wub.gif patogūs?


Patogus sliopansai labai net 4u.gif
Atsakyti
Palaukit mano maziuko is GAP 4u.gif seniai reikia tik vieno daikto bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(xenzy @ 2012 11 10, 13:48)
Merginos, o kur geriausiai pirkti kvepalus? ir iš kur greičiausiai užsakinėsit? nepatikusius pardaviau, tad nebeeksperementuosiu, jamsiu savus mylimiausius.

Kokius jamsi? wink.gif
Aš pasižadėjau sau pabaigti visus užsilikusius ir tad dairysiuos irgi naujų kokių.
Atsakyti
gal parekomenduotumėt kokius kvepaliukus paauglei penkiolikinei g.gif - tokiai, kuriai tai bus ko gero pirmieji rimti kvepaliukai, nes dar tokia mergaičiukė wub.gif nesugadinta.
Atsakyti
QUOTE(Leonelle @ 2012 11 10, 17:13)
gal parekomenduotumėt kokius kvepaliukus paauglei penkiolikinei  g.gif - tokiai, kuriai tai bus ko gero pirmieji rimti kvepaliukai, nes dar tokia mergaičiukė  wub.gif nesugadinta.

Aš pirčiau tuos http://www.fragrance.../wf/en_US/02472
Kaina normali, kvapas lengvas, gaivus, nesunkus, toks lyg vaisių - gėlių... Ir laikosi gerai drinks_cheers.gif Draugei esu dovanojus, tai liko labai patenkinta, dar Candy_lips juos turi, tai irgi nebrokyja kiek žinau rolleyes.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Nete @ 2012 11 10, 14:37)
Fragrancenet -20% su koduku 23PCM

Man kazko neleidzia taikyt jo unsure.gif g.gif Butu gerai,jei galioja thumbup.gif

Leonelle,gal kazkurie is situ? g.gif
https://www.google.l...c...280&bih=603
Nors nemazai yra tokiu svelniu,maloniu kvapu,tik staigiai neprisimenu daugiau g.gif
Atsakyti