Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 230

QUOTE(daliux78 @ 2012 11 09, 21:14)
Del tommiuko, kad nebutu nesusipratimu, nes krepseliai riboti ir ne bet kiek galim pirkti,  iskart parasau, kad pirmenybe bus musu lojaliom pirkejom, o jeigu liks vietos, priimsim ir kitas  smile.gif

o kaip reik skaitytis lojalia g.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2012 11 09, 22:20)
o kaip reik skaitytis lojalia  g.gif

lotuliukas.gif aš vistiek vieną prekytę nusiunčiau ax.gif
mano pirmosios tarpininkės JAV Daliux&MM, iš Esprit 2009 01 26 dieną nusiunčiau 1-ąjį užsakymą lotuliukas.gif
nu ir пошло и поехало doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sollo: 09 lapkričio 2012 - 21:38
QUOTE(sollo @ 2012 11 09, 21:35)
lotuliukas.gif  aš vistiek vieną prekytę nusiunčiau  ax.gif
mano pirmosios tarpininkės JAV Daliux&MM, iš Esprit 2009 01 26 dieną  nusiunčiau 1-ąjį užsakymą lotuliukas.gif
nu ir пошло и поехало  doh.gif

mano pirma tarpininke buvo tokia LUKA, bet paskui ji dingo is SM, nedaug as ten per tepirkau... Paskui buvau uzsirovusi ant tos gerules, kur Sollo tu pati puikiai zinai mirksiukas.gif ir Dimele tada man MM rekomendavo...
Paskui biski pabegau dar pas kelias, paskui puse metu istveriau visiskai nieko nepirkusi, o db vel cia biggrin.gif
nes is tiesu man patinka cia bendravimas, ir tarpnininkiu ir merginu, kazkaip viskas naturaliai labai, nei per saldziai, nei per grubiai, taip zmogiskai
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2012 11 09, 21:44)
Paskui biski pabegau dar pas kelias, paskui puse metu istveriau visiskai nieko nepirkusi, o db vel cia  biggrin.gif


Kaip AA lotuliukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
Laba vakarą 4u.gif

QUOTE(ingrida5 @ 2012 11 09, 20:11)
dalinames mergaites 11.02 dezutes, zinoma ir labai laukiu kieno siuntinukai is seniau guli.  thumbup.gif

Ačiū Ingridai ir kitoms mergaitėms už šaunų darbą 4u.gif




Klausimėlis - kur perkat kailines kepures? Atsimenu pernai kažkokioj parduotuvėj spec. lyg buvo pirkta? g.gif

Ir dar, gal kas parekomenduotumėt gerą kvapą į mašiną? 4u.gif



Palaukit, prašau, ir manęs su Tommy ir Sephora krepšiukais 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Leslie: 09 lapkričio 2012 - 22:02
QUOTE(arbuzina @ 2012 11 09, 22:20)
o kaip reik skaitytis lojalia  g.gif

na nezinau, tikriausia ta, kuri perka, ne tik tommy, nes kitos negali nupirkti biggrin.gif

istiesu, mes tai visom noretumem nupirkti, tik negalim tiek daryti uzsakymu, kiek noretumem, todel kazkaip reikia sumazinti ta kieki ar ne ? tai ir galvojam, kaip cia geriau padaryti, kad butu saziningiausia visu atzvilgiu g.gif kazkada, kai buvo laikai, ir pirkom Tommy be apribojimu, visos norincios tilpdavo i krepselius, dabar situacija pasikeite, deja..
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo daliux78: 09 lapkričio 2012 - 21:58
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 09, 22:51)
na nezinau, tikriausia ta, kuri perka, ne tik tommy, nes kitos negali nupirkti  biggrin.gif

istiesu, mes tai visom norectumem nupirkti, tik negalim tiek daryti uzsakymu, kiek noretumem,  todel kazkaip reikia sumazinti ta kieki ar ne ? tai ir galvojam, kaip cia geriau padaryti, kad butu saziningiausia visu atzvilgiu  g.gif  kazkada, kai buvo laikai, ir pirkom Tommy be apribojimu, visos norincios tilpdavo i krepselius, dabar situacija pasikeite, deja..

nereik Daliux mums pasiteisinimų drinks_cheers.gif 4u.gif puikiai viską žinom ir suprantam drinks_cheers.gif
nebus šiandien bus ryt 4u.gif mirksiukas.gif dar ir dabar nešiojam iš tų masinių pirkimų tomiuko šmutkes pirktas ant išaugimo lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2012 11 09, 22:49)
Laba vakarą  4u.gif
Ačiū Ingridai ir kitoms mergaitėms už šaunų darbą  4u.gif
Klausimėlis - kur perkat kailines kepures? Atsimenu pernai kažkokioj parduotuvėj spec. lyg buvo pirkta?  g.gif

Ir dar, gal kas parekomenduotumėt gerą kvapą į mašiną4u.gif

aciu uz pirkinukus 4u.gif

del kvapu, pasiziurekit www.bathandbodyworks.com 4u.gif
kailiniu kepuriu nepamenu pavadinimo, bet yra kazkakia spec. parduotuve, pirkom tikrai kazkada g.gif
Atsakyti
instaliavausi as ta Tunnel Bear programele, bet vistiek nesuprantu kur ten paskui parduotuves adresa reikia ivesti ? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Leslie @ 2012 11 09, 21:49)

Ir dar, gal kas parekomenduotumėt gerą kvapą į mašiną4u.gif

www.furhatworld.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2012 11 09, 22:44)
mano pirma tarpininke buvo tokia LUKA, bet paskui ji dingo is SM, nedaug as ten per tepirkau... Paskui buvau uzsirovusi ant tos gerules, kur Sollo tu pati puikiai zinai mirksiukas.gif ir Dimele tada man MM rekomendavo...
Paskui biski pabegau dar pas kelias, paskui puse metu istveriau visiskai nieko nepirkusi, o db vel cia  biggrin.gif
nes is tiesu man patinka cia bendravimas, ir tarpnininkiu ir merginu, kazkaip viskas naturaliai labai, nei per saldziai, nei per grubiai, taip zmogiskai

oj, prajuokinai lotuliukas.gif
pertraukos pas mane tik vasarą kai būnu pajūry rolleyes.gif
už geltoną tekstą thumbup.gif drinks_cheers.gif jei ne taxai ir aš buč nepabėgus blush2.gif lotuliukas.gif bet iš seno įpročio užsuku dažnai rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sollo: 09 lapkričio 2012 - 22:21
QUOTE(Letali @ 2012 11 09, 21:58)
instaliavausi as ta Tunnel Bear programele, bet vistiek nesuprantu kur ten paskui parduotuves adresa reikia ivesti ?  blush2.gif

ijunkit on , palaukit ,kol pasijungs o adresa rasykit savo narsykleje paprastai 4u.gif
Atsakyti