Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 230



labai laukiu
www.jcrew.com
-25%
user posted image



Atsakyti
Laba diena,

Gal teko meginti Clinique tusus? Arba Dior? Kazkaip GA Eyes to kill nebezavi visai... Reikia kazka is Sephoros imti g.gif
Atsakyti
Reiktų vilnonės apatinės maikutės ilgomis rankovėmis mergaitei, gal kur užmatėt usa arba lt?
Atsakyti
QUOTE(vaideliukas @ 2012 11 08, 14:38)
Laba diena,

Gal teko meginti Clinique tusus? Arba Dior? Kazkaip GA Eyes to kill nebezavi visai... Reikia kazka is Sephoros imti  g.gif


Pabandykit Lancome Hypnose mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiju @ 2012 11 08, 15:43)
Pabandykit Lancome Hypnose  mirksiukas.gif


Jau isbandytas 4u.gif Ir patiko labiau nei GA. GA kai pameginau pirma karta atrode super, o antra karta nusipirkau ir nezinau, po Hypnose jau jis man nea... Tik galvoju dar ka pameginti butu idomu.

Atsakyti
o GA bandėt pilkoj ar juodoj pakuotėj? Nes jie skiriasi 4u.gif aš dabar juodoj naudoju, bet laukiu pilko, įdomu kuo skiriasi rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(tiju @ 2012 11 08, 15:50)
o GA bandėt pilkoj ar juodoj pakuotėj? Nes jie skiriasi  4u.gif  aš dabar juodoj naudoju, bet laukiu pilko, įdomu kuo skiriasi  rolleyes.gif


As abu kartus turejau ta pilkaji.
Atsakyti

Jau nuo siandien 4u.gif

www.sephora.com
-20% kodukas


user posted image

Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 08, 13:41)
Reiktų vilnonės apatinės maikutės ilgomis rankovėmis mergaitei, gal kur užmatėt usa arba lt?

JAV niekur nerandu ,ko noriu unsure.gif Vilniuj tai Rasakiloj tikrai yra ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 08, 14:25)
taip, perkam is karto smile.gif tik su tais wiat listais buna taip, kad daug kas juose laukia . ir ne visad pavyksta pagauti  unsure.gif parasykit i pastuka, kokiu norit. mes irgi uzsirasysim. bus greiciau

Pasiunciau 4u.gif
Atsakyti
sveiki gal zadat uzsakineti is http://www.nyxcosmetics.com/ 4u.gif
Atsakyti
Gal žinot kur būtų galima rasti kailinių žieminių kepurių? 4u.gif
Atsakyti
Landsend gal siandien pirksit?
Atsakyti