Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 230

QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 05, 17:37)
tik tie blizguciai mane neramina smile.gif kur ji po to daugiau deveti po Kaledu? smile.gif


Man tai jis bet kur dėvimas atrodo smile.gif išvis koks grožis, ta spalva raudona tokia graži... net nežinau kaip aš taip sakau, nes nekenčiu raudonos spalvos, neturiu nei vieno rūbo, nu bet čia tokia gera wub.gif
Atsakyti
MM, ar dar nebuvo niekur ismete tu grazuoliu mergytem sijonuku? Mums ir baisiai prisireike wub.gif
Atsakyti
Kada planuojate daryti užsakymą iš carters man skubiai reikia kombiuko blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2012 11 05, 14:36)
O kas per megztukas taip užkabino, jei ne paslaptis?  smile.gif

ir man smalsu, bet nesako blink.gif

QUOTE(mazgius @ 2012 11 05, 15:30)
Labutis,

Aciu aciu mergaiciukes  wub.gif




QUOTE(NORIKA @ 2012 11 05, 16:33)


Ačiukas kuo dideliausias 

aciu mergaites, uz pirkinukus 4u.gif

QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 05, 17:37)
tik tie blizguciai mane neramina smile.gif kur ji po to daugiau deveti po Kaledu? smile.gif


grazus gi, ir blizguciai grazus, pirkt , jeigu nepirksi, as tau nupirksiu biggrin.gif

Junkites prie www.williams-sonoma.com siandien paskutine diena -15 % kodukui ( kodukas viskam ) pirksim siandien drinks_cheers.gif

Papildyta:
dedu www,timberland.com - 20 % nuolaida, krepseli, paskui desiu www.polo.com - 15 % ir www.rugby.com - 20 %, junkites drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 05, 17:31)
Man tai jis bet kur dėvimas atrodo smile.gif išvis koks grožis, ta spalva raudona tokia graži... net nežinau kaip aš taip sakau, nes nekenčiu raudonos spalvos, neturiu nei vieno rūbo, nu bet čia tokia gera  wub.gif

bet kazkaip neisivaizduoju as jo kasdien unsure.gif tiksliau , saves su juo nelabai isivaizduoju . tik prie eglutes biggrin.gif

QUOTE(traputis @ 2012 11 05, 17:34)
MM, ar dar nebuvo niekur ismete tu grazuoliu mergytem sijonuku? Mums ir baisiai prisireike  wub.gif

nea, buvo ideeli per reda du balti . man voverei reikejo biggrin.gif tai radau dabar amazone lapes suknele smile.gif

QUOTE(daliux78 @ 2012 11 05, 18:19)
ir man smalsu, bet nesako  blink.gif


paziurek gapo kasike. jau idetas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 05, 17:42)
Patarkit dar koki gera tusa  mirksiukas.gif  Armani ispudzio nepadare...  ax.gif  Lancome Hypnose buvo geriau, bet norisi dar geriau  biggrin.gif

Man po MAC bazės visi tušai geri būna lotuliukas.gif Su baze užtepiir tušas geriau limpa, mažiau reikia brūžint ir šiaip labiau užsiriečia blakstutės drinks_cheers.gif
Man patinka, kai baigsisi - kartosiu wub.gif
Atsakyti
www.bloomingdales.com
-20% ir -10% kodukai

user posted image
Atsakyti
Klaipeda bigsmile.gif dalinames dezute, mergytes aciu wub.gif uz nerealius dzinsinius baciukus , jau kokie geruliai wub.gif aciu kad pagavot 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 05, 19:23)
bet kazkaip neisivaizduoju as jo kasdien  unsure.gif tiksliau , saves su juo nelabai isivaizduoju . tik prie eglutes  biggrin.gif
nea, buvo ideeli per reda du balti . man voverei reikejo  biggrin.gif tai radau dabar amazone lapes suknele smile.gif
paziurek gapo kasike. jau idetas smile.gif

matau smile.gif , dar ta puodeli dovanu jeigu kas padovanotu, is starbucks, isvis komplektukas butu wub.gif

QUOTE(NORIKA @ 2012 11 05, 19:24)
Man po MAC bazės visi tušai geri būna  lotuliukas.gif Su baze užtepiir tušas geriau limpa, mažiau reikia brūžint ir šiaip labiau užsiriečia blakstutės  drinks_cheers.gif
Man patinka, kai baigsisi - kartosiu  wub.gif


as DIOR turiu baze, tik ne visalaik pasitepu ja, bet kai pasitepu, efektas superinis wub.gif
QUOTE(dimele @ 2012 11 05, 19:28)
Klaipeda  bigsmile.gif  dalinames dezute, mergytes aciu  wub.gif  uz nerealius dzinsinius baciukus , jau kokie geruliai  wub.gif aciu kad pagavot  4u.gif  4u.gif


Aciu, Dimeliuk wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 05, 18:32)
matau smile.gif , dar ta puodeli dovanu jeigu kas padovanotu, is starbucks, isvis komplektukas butu  wub.gif


gal kas padovanos rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(Olinda @ 2012 11 05, 17:48)
Kada planuojate daryti užsakymą iš carters man skubiai reikia kombiuko  blush2.gif

siuo metu viskas nupirkta .. Bet parinktume 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 05, 19:36)
gal kas padovanos  rolleyes.gif
Papildyta:

siuo metu viskas nupirkta .. Bet parinktume  4u.gif

ne, gal kas,o senelis saltis rolleyes.gif rasyk laiska greiciau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 05, 19:32)
as DIOR turiu baze, tik ne visalaik pasitepu ja, bet kai pasitepu, efektas superinis  wub.gif

Tai po MAC bus Dior bazė bigsmile.gif

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo NORIKA: 05 lapkričio 2012 - 18:39