Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 230

dedu www.timberland.com krepsiuka, - 20 % nuolaidele, junkites drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Vitalma @ 2012 11 07, 12:42)
Ačiū už TBS šmutkiukus, jau koks lūpdažiukas nerealus 100% natūralus, rutuliukas metalinis wub.gif

Susigundziau ir as panasiu:)
user posted image
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 07, 23:15)
as gi noriu pasidziaugti eiliniu pirkinuku is sonomos, va toki roasteri nukepiau :
roaster

Geras daiktas drinks_cheers.gif
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 07, 23:37)
drinks_cheers.gif
Daliukas seimininkute mano wub.gif vaiksto i Sonomos gaminimo pamokeles .tuoj profe bus  smile.gif

thumbup.gif
Atsakyti
Kokia saunuole Daliux, gales mus konsultuoti WS klausimais thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 07, 23:15)
aciu, Sbo  4u.gif

prasom rodyti receptus  biggrin.gif  cia zinai, tik pasakyk sitoj temoj,  kad gamini, tai srazu paprasysim receptu  biggrin.gif
dziaugsis namai  drinks_cheers.gif  biggrin.gif

as gi noriu pasidziaugti eiliniu pirkinuku is sonomos, va toki roasteri nukepiau :

roaster

ir pagal sita recepta kepsiu kalakuta Padekos Dienai  wub.gif

Keptas kalakutas su granatais

dar tuos prieskonius pirkau marinatui gaminti :

Brine

na turetu skanus kalakutas gautis  wub.gif


Labas rytas 4u.gif
Na Cili sriuba tai visi zino, ne naujiena, o florentinai super, man patiko, pirmakart kepiau, paprasta, lengva, ir skanu, ir Kaledoms netgi graziai supakuoti galima ir dovanoti 4u.gif
Imam dribsnius Cornflakes, indeli kondensuoto pieno, aguonu ir sezamo seklu, viska sumaisom, su saukstu dedam ant skardos, isklotos kepimo popieriumi, kepame 190 temp.ikaitintoj orkaitej 7 min. Isemus leisti atvesti, kad geriau nusiimtu, skanaus 4u.gif
P.S.Galima ir razinku dadeti, ar dar ko sirdis geidzia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 08, 00:30)
Kas M nesiojate... CIUPKIT MACKAGE grozi  wub.gif

Kodel man neatidaro,taip smalsu.. bigsmile.gif Gal pukinuke?
Noriu pukines labai,bet S reiktu is tikruju g.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 08, 08:38)
Kodel man neatidaro,taip smalsu.. bigsmile.gif Gal pukinuke?
Noriu pukines labai,bet S reiktu is tikruju g.gif

ne pūkinukė ,šitos nereikia tau schmoll.gif biggrin.gif 4u.gif
user posted image
Atsakyti
Kada pirksite bloomingdales?
Atsakyti
QUOTE(rapoja @ 2012 11 08, 09:44)
ne pūkinukė ,šitos nereikia tau  schmoll.gif  biggrin.gif  4u.gif
user posted image

Labutis brangioji!Kaip pasiilgau taves bigsmile.gif
Nedink daugiau.. schmoll.gif
Nea, tokios tikrai man nereikia,nors jei kas duotu dovanu,mielai paimciau biggrin.gif
Atsakyti
O man jau nuo savo pukinukiu bloga, tai ieskausi 'bomberio'... ir nerandu uz normalia kaina S dydzio verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 08, 08:50)
Labutis brangioji!Kaip pasiilgau taves  bigsmile.gif
Nedink daugiau..  schmoll.gif
Nea, tokios tikrai man nereikia,nors jei kas duotu dovanu,mielai paimciau biggrin.gif

oro_buckis.gif friends.gif
dovanų tai taip drinks_cheers.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 08, 09:51)
O man jau nuo savo pukinukiu bloga, tai ieskausi 'bomberio'... ir nerandu uz normalia kaina S dydzio  verysad.gif

As ir nesu gerbeja pukiniu,bet salu pastoviai,pernai C.goose parsisiunciau ,siltute,dabar noriu juodos kokios su naturaliu kailiuku.Grazu bomberiukai man irgi.Kai salta kailinukai ,bet pernai ju beveik nepanesiojau..Pralijo puse ziemos
lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 08, 09:04)
As ir nesu gerbeja pukiniu,bet salu pastoviai,pernai C.goose parsisiunciau ,siltute,dabar noriu juodos kokios su naturaliu kailiuku.Grazu bomberiukai man irgi.Kai salta kailinukai ,bet pernai ju beveik nepanesiojau..Pralijo puse ziemos
lotuliukas.gif


As kailinuku 'nemoku' nesioti, tai isvis bijaud etis, tai 1 karta teuzsidejau. O bomberiuko noriu is labai labai senai, bet kiek pamenu ta pati situacija - arba 'ant brangiu uzsiraunu', arba dydzio ner, tai ir lieku vel prie savo pukinukiu (kuriu turiu 5 vnt doh.gif ) Viena TNF - LABAI saltam orui, tokia parka tipo (nors irgi vis dairiausi i CG, tik kol kas sveikas protas laimi, nes esme butu ta pati - o investicija nemaza doh.gif ) .

Tai zodizu reikia isvadas daryti... arba vienakart ryztis 'investuoti' kokius 3 k bomberiui/'dublionkei' arba tiesiog nustoti noreti biggrin.gif
Atsakyti