Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 230

QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 07, 22:03)


drinks_cheers.gif fainas, gerai labai kad tie mavea filtrai turi digital toki ekraniuka, kur rodo filtro susidevejima thumbup.gif
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 07, 22:08)
biggrin.gif aha. situ jau pirkom ir laukiu rytoj smile.gif tikiuosi, kaip tam Meistrui jie patiks, nes perku gi viska jam nerodydama ax.gif

oi, soriukas . nepaziurejau , kad ten megztukas  blush2.gif

patiks, net neabejoju drinks_cheers.gif bet ryt dar pasitikslinsiu biggrin.gif
Papildyta:
Mergiukai, bruzda 11.02 siuntimo dezutes, paskubekit susimoketi, kas dar to nepadaret 4u.gif
Atsakyti
Mano sumoketa 4u.gif

MM, aga, zinau, kad reik isjungt tunneli nenaudojant 4u.gif

Oj, visa vakara gaminu - cili sriuba padariau, ir florentinus pagal Beata 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 07, 21:42)
drinks_cheers.gif  fainas, gerai labai kad tie mavea filtrai turi digital toki ekraniuka, kur rodo filtro susidevejima  thumbup.gif


drinks_cheers.gif

Siunciu uzsakymuka... Bus kaledine dovana namams biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 07 lapkričio 2012 - 22:13
QUOTE(sbo @ 2012 11 07, 23:03)
Mano sumoketa  4u.gif

MM, aga, zinau, kad reik isjungt tunneli nenaudojant  4u.gif

Oj, visa vakara gaminu - cili sriuba padariau, ir florentinus pagal Beata  4u.gif


aciu, Sbo 4u.gif

prasom rodyti receptus biggrin.gif cia zinai, tik pasakyk sitoj temoj, kad gamini, tai srazu paprasysim receptu biggrin.gif
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 07, 23:03)
drinks_cheers.gif

Siunciu uzsakymuka... Bus kaledine fovana namams  biggrin.gif


dziaugsis namai drinks_cheers.gif biggrin.gif

as gi noriu pasidziaugti eiliniu pirkinuku is sonomos, va toki roasteri nukepiau :

roaster

ir pagal sita recepta kepsiu kalakuta Padekos Dienai wub.gif

Keptas kalakutas su granatais

dar tuos prieskonius pirkau marinatui gaminti :

Brine

na turetu skanus kalakutas gautis wub.gif

Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 07, 18:07)
dzinsus perku diesel arba Abercrombie  4u.gif



o kur galima rasti aberio dzinsu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 07, 21:36)


kaip suprantu sitie pvz be uztrauktuko, kazin ar nebus sunku koja ikisti g.gif
Atsakyti
gal butu norinciu prisijungti prie :

www.guess.com
www.lordandtaylor.com


4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 07, 22:15)

prasom rodyti receptus  biggrin.gif  cia zinai, tik pasakyk sitoj temoj,  kad gamini, tai srazu paprasysim receptu  biggrin.gif
dziaugsis namai  drinks_cheers.gif  biggrin.gif



drinks_cheers.gif
Daliukas seimininkute mano wub.gif vaiksto i Sonomos gaminimo pamokeles .tuoj profe bus smile.gif

QUOTE(Letali @ 2012 11 07, 22:18)
kaip suprantu sitie pvz be uztrauktuko, kazin ar nebus sunku koja ikisti  g.gif

man atrodo, kad minkstas tas virsus g.gif rytoj pasakysiu smile.gif
Atsakyti
sveikos mergaites,

labai sorry, kad taip isiverziau, bet matau, kad pirksite ir vitacost...tai noriu paklausti, gal kuri galite rekomenduoti vitaminus ar papildus akims,mamai labai reikia. Siaip gydytoja rekomendavo, kad butu daugiau nei 8mg liuteino, radau tam puslapyje juju, bet kazin gal kazkurie yra jau patikrinti ir zinomi kaip geri.

Aciu, jei kas atsakysite 4u.gif .
o jei ne, tai teks ieskoti info interneto tyruose:D
Atsakyti
QUOTE(indrida @ 2012 11 07, 22:45)
sveikos mergaites,

labai sorry, kad taip isiverziau, bet matau, kad pirksite ir vitacost...tai noriu paklausti, gal kuri galite rekomenduoti vitaminus ar papildus akims,mamai labai reikia. Siaip gydytoja rekomendavo, kad butu daugiau nei 8mg liuteino, radau tam puslapyje juju, bet kazin gal kazkurie yra jau patikrinti ir zinomi kaip geri.

Aciu, jei kas atsakysite 4u.gif .
o jei ne, tai teks ieskoti info interneto tyruose:D

oi , tikrai neteko pirkti . padeciau ,jei zinociau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 07, 23:37)
drinks_cheers.gif
Daliukas seimininkute mano wub.gif vaiksto i Sonomos gaminimo pamokeles .tuoj profe bus  smile.gif
man atrodo, kad minkstas tas virsus  g.gif rytoj pasakysiu smile.gif


aha, toli man dar iki tu tikru profu smile.gif bet smagios tos pamokeles, suzinai idomiu dalyku wub.gif gamina profai, paskui mes paragaujam ir pavalgom viska, ka gamino biggrin.gif nais wub.gif
QUOTE(indrida @ 2012 11 07, 23:45)
sveikos mergaites,

labai sorry, kad taip isiverziau, bet matau, kad pirksite ir vitacost...tai noriu paklausti, gal kuri galite rekomenduoti vitaminus ar papildus akims,mamai labai reikia. Siaip gydytoja rekomendavo, kad butu daugiau nei 8mg liuteino, radau tam puslapyje juju, bet kazin gal kazkurie yra jau patikrinti ir zinomi kaip geri.

Aciu, jei kas atsakysite 4u.gif .
o jei ne, tai teks ieskoti info interneto tyruose:D

galit prie kiekvieno produkto pasiskaityti review ( atsiliepimus) produktas, kuris turi daugiausia surinkes zvaigzduciu, yra geriausiais 4u.gif
Atsakyti
Kas M nesiojate... CIUPKIT MACKAGE grozi wub.gif
Atsakyti