Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 230

QUOTE(Ramaja @ 2012 11 07, 09:28)
nu bet ir valia...pavydziu. Man reiks po gimdymo pradet, tik problemele, kad kai maitinu- baisulinis noras valgyt ima


Kad zinokit, cia matyt man atejo tieisog toks laikas - etapas... Mesos galedavo ir taip man nebuti savaitem ar net menesiais, tai to nebuvo sunku atsiskayti visai. O pieno tai dabar va tenka vistiek su kokia kava pavartoti, nes nepulsiu gi kokiam susitikime saukti, akd man ne karves, o migdolu piena i late pilkit doh.gif Tai ir isgeriu jau su tuo karviniu... Tik tada jauciuosi nikaip, inkstai skauda ir pilva pucia - bet tai zinau is anksto ir susitaikau su 'side effects' biggrin.gif
Nezinau kaip ziema bus, pirmoji mano RAW ziema (ziema saltojo klimato salyze RAW'istai dazniausiai ir paluzta...) Na bet kol kas laikausi visai be pastangu thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 07, 09:33)
Tai ne su svoriu tada, o kaip supratau, riebaliukais ne ten, kur reikia  ax.gif Ne taip issireiskiau  biggrin.gif Bet jei kazkuo esat nepatenkinta, vadinas, kazkas negerai vis tiek su mityba mirksiukas.gif
Bet kokiu atveju, kiekvienas dietologas jums pasakys, kad pusryciu butinai reikia  smile.gif


Dietologas man pasakys ir kad mesos BUTINAI reikia mirksiukas.gif

Man atrodo, cia bedos ne su kunu (dar gi sakyciau pagal dietologa, gali buti mazokas svoris), o su smegenim - nes vis negana biggrin.gif Mama ir MB sako, kad as jau per kuda darausi... O man atrodo, dar sian bei ten reiketu paploninti blush2.gif

Turbut idealu man butu i XS ikisti subine, nes virsus daznai XS, o uzpakalis NET S dydzio lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 07 lapkričio 2012 - 09:37
[quote=MoulinRouge,2012 11 07, 10:37]
Kad zinokit, cia matyt man atejo tieisog toks laikas - etapas... Mesos galedavo ir taip man nebuti savaitem ar net menesiais, tai to nebuvo sunku atsiskayti visai. O pieno tai dabar va tenka vistiek su kokia kava pavartoti, nes nepulsiu gi kokiam susitikime saukti, akd man ne karves, o migdolu piena i late pilkit doh.gif Tai ir isgeriu jau su tuo karviniu... Tik tada jauciuosi nikaip, inkstai skauda ir pilva pucia - bet tai zinau is anksto ir susitaikau su 'side effects' biggrin.gif
Nezinau kaip ziema bus, pirmoji mano RAW ziema (ziema saltojo klimato salyze RAW'istai dazniausiai ir paluzta...) Na bet kol kas laikausi visai be pastangu thumbup.gif
Papildyta:
O kas tas RAW blush2.gif
Papildyta:
Mergaites, gal galit patart kur slidinejimo apranga butu galima siupo metu nebloga nusipirkt? aciu
Atsakyti
Na bet koks, man rods, skurdus racionas buna to "raw" maisto, ypac ziema. Su maniskiais butu sunku, nes vaiku zaliavalgiais nepadarysi, tada sau atskirai reikia pradet gaminti ir dar virna problemele, kad kas bus, kai jai nusibos tokia mityba? Ar neprades svoris grizti su kaupu?
Atsakyti
is toysrus.com uzsakote? smile.gif nors ta pati preke yra ir amazon.com g.gif kazi kur geriau jei kaina kaip ir ta pati smile.gif

Toysrus adresas

Amazon preke
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandraxa: 07 lapkričio 2012 - 09:50
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 07, 09:57)
Pradėjau sportuot nuo pirmadienio, bet kai paskaičiau, kad apimtys Spygliz nuo sporto tik padidėjo, tai nenoriu  verysad.gif


Taigi jos specialiai tokia programa buvo sudaryta smile.gif

Nors va mano programa mesti svorį, bet man toks jausmas, kad po treniruoklių lyg išsipučia raumenys kuriam laikui, tai man labiau patinka step treniruotės, kalanetika ir pan.. Ant treniruoklių tik kardio beeinu ir pilvui rolleyes.gif

O valgyt aš daugiau nevalgau dėl sporto, jei sportuoju vakare ir grįžtu vėliau nei 7 kokią, nevalgau nieko jau schmoll.gif arbatos ir viskas.. Nu bet aš aišku ir valgau apskritai mažiau nei mano 4 metų sesė lotuliukas.gif jei aš vieną cepeliną, tai vaikas 1,5 lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aistuliaa: 07 lapkričio 2012 - 10:03
PARDUODU!


originalius, su sertifikatu, dezuteje SWAROVSKI auskarus - klipsus

nauji, tinkami dovanai mirksiukas.gif

user posted image

va tokioje dezuteje:
user posted image

cia galima paziureti is arciau
Atsakyti
[quote=ssoneda,2012 11 07, 09:41]
[quote=MoulinRouge,2012 11 07, 10:37]
Kad zinokit, cia matyt man atejo tieisog toks laikas - etapas... Mesos galedavo ir taip man nebuti savaitem ar net menesiais, tai to nebuvo sunku atsiskayti visai. O pieno tai dabar va tenka vistiek su kokia kava pavartoti, nes nepulsiu gi kokiam susitikime saukti, akd man ne karves, o migdolu piena i late pilkit doh.gif Tai ir isgeriu jau su tuo karviniu... Tik tada jauciuosi nikaip, inkstai skauda ir pilva pucia - bet tai zinau is anksto ir susitaikau su 'side effects' biggrin.gif
Nezinau kaip ziema bus, pirmoji mano RAW ziema (ziema saltojo klimato salyze RAW'istai dazniausiai ir paluzta...) Na bet kol kas laikausi visai be pastangu thumbup.gif
Papildyta:
O kas tas RAW blush2.gif
Papildyta:
Mergaites, gal galit patart kur slidinejimo apranga butu galima siupo metu nebloga nusipirkt? aciu
[/quote]

jei google paieskotumet - ZALIAVALGYSTE, esme suprasit pora sakiniu paskaiciusi 4u.gif

[quote=Ramaja,2012 11 07, 09:43]
Na bet koks, man rods, skurdus racionas buna to "raw" maisto, ypac ziema. Su maniskiais butu sunku, nes vaiku zaliavalgiais nepadarysi, tada sau atskirai reikia pradet gaminti ir dar virna problemele, kad kas bus, kai jai nusibos tokia mityba? Ar neprades svoris grizti su kaupu?
[/quote]

Nezinau kaip bus, bet 30 metu mano svoris buvo daugmaz toks pat (nestumo atveju neskaiciuojant), tai svyruoja 57-55 kg visada. Kol kas su RAW esu tokio pat svorio kaip iki nestumo g.gif

Ziurint kokiais sumetimais gal ta RAW laikaisi... Sveikatos, svorio metimo ar dar kazkodel nzn... Plius, jei siaip iki RAW zmogus esu 'pilnokas', tai RAW laikantis tikrai sukus, o jei gris prie iprastos mitybos, gali buti, kad vel zusiritins visi tie kilogramai. Ko gero 'is saves' lieknam zmogui tas negalioja g.gif Bet tiesa sakant, nzn kodel po RAW zmogui gali noretis vel tarkim... cepelino. Nes as jau vien no iprastines bulviu koses stipriai kenciu (ten gi sviestas, pienas...), tai noro grizti prie iprastines mitybos visiskai nera pajutus 'salutini poveiki' doh.gif
Man kol kas fiziniu / emociniu (atsisakius gyvulines kilmes prod.) sveikatos atzvilgiu bei tokia mityba labai tinka, o kaip ten bus toliau, duosis matyti smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 07 lapkričio 2012 - 11:04
QUOTE(Ramaja @ 2012 11 07, 09:28)
nu bet ir valia...pavydziu. Man reiks po gimdymo pradet, tik problemele, kad kai maitinu- baisulinis noras valgyt ima

As maitindama laikiausi sistemos -60. visi baisiai gasdino,kad dings pienas ir pan. bet ir kg nukrito be vargo ,ir leliuka virs metu maitinau smile.gif

QUOTE(ssoneda @ 2012 11 07, 09:41)
Mergaites, gal galit patart kur slidinejimo apranga butu galima siupo metu nebloga nusipirkt? aciu

kazkaip neteko pirkti pastaruoju metu g.gif gal kokiam columbia.com , sierroj..

QUOTE(Sandraxa @ 2012 11 07, 09:50)
is toysrus.com uzsakote?  smile.gif nors ta pati preke yra ir amazon.com  g.gif kazi kur geriau jei kaina kaip ir ta pati  smile.gif

Toysrus adresas

Amazon preke

galim is abieju parduotuviu . is amazon bus greiciau smile.gif
Papildyta:
Mergytes
labai laukiu
www.anntaylor.com
4u.gif

taip pat
usa.tommy.com
Atsakyti
Sveikutės,
Gal kuri turite parduoti Opalescence pastos? ax.gif
user posted image

Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 07, 12:14)
As maitindama laikiausi sistemos -60.

O kas cia? .. smile.gif
Atsakyti
Ačiū už TBS šmutkiukus, jau koks lūpdažiukas nerealus 100% natūralus, rutuliukas metalinis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2012 11 07, 11:41)
O kas cia? .. smile.gif

toks mitybos budas smile.gif ne dieta. man ziauriai tiko . bet dabar kazkaip niekaip negriztu, nes sunkiausia sugrizti i valgyma tou paciu laiku ir siaip bevale esu doh.gif

QUOTE(Vitalma @ 2012 11 07, 11:42)
Ačiū už TBS šmutkiukus, jau koks lūpdažiukas nerealus 100% natūralus, rutuliukas metalinis wub.gif

aciukas wub.gif
Atsakyti