Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 230

QUOTE(spygliz @ 2012 11 07, 10:00)
siaip galiu pasakyt, kad jei pradedi sportuot net nepastebi kai ppradedi daugiau valgyt, geriausia tvirtinti kuna jau numetus svori, tada idealiausia bent jau man  rolleyes.gif

drinks_cheers.gif Pirmadienį po sporto iš kart įkaliau bliūdą sriubos ir cepeliną biggrin.gif
Bet šiaip mano pagrindinis priešas - SALDUMYNAI doh.gif Čia jau ir genetiškai manau, nu nieko negaliu sau padaryti. Saldumynus labai valgė mano mamos mama, dabar valgo mano mama, jos seserys, lygiai taip pat ir aš doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 07, 10:08)
drinks_cheers.gif  Pirmadienį po sporto iš kart įkaliau bliūdą sriubos ir cepeliną  biggrin.gif
Bet šiaip mano pagrindinis priešas - SALDUMYNAI  doh.gif Čia jau ir genetiškai manau, nu nieko negaliu sau padaryti. Saldumynus labai valgė mano mamos mama, dabar valgo mano mama, jos seserys, lygiai taip pat ir aš  doh.gif

as suvalgydavau po kilograma haribo meskiuku per diena doh.gif galvojau kad tikrai nieko sau negaliu padaryti, kad tai igimta, bet susiemiau ir savaite be jokio saldumyno burnoj ir praejo tas baisulinis saldainiu noras thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 07, 10:11)
as suvalgydavau po kilograma haribo meskiuku per diena  doh.gif

Rimtai cia?.. Neisivaizduoju blink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2012 11 07, 10:14)
Rimtai cia?.. Neisivaizduoju  blink.gif  smile.gif

galeciau ir dabar, bet sita skyriu aplenkiu visiskai, nes zinau jei pamatyciau vel pirkciau doh.gif man cia manija prasidejo po to kai lankiausi haribo gamykloj pries 10 metu, sia vasara lankemes Vokietijoj, tai man ten buvo haribo ROJUS doh.gif wub.gif ir pigu ir dauuug lotuliukas.gif vakar uzlekiau apsipirkt i Rimi ir nzn kas jiems uzplauke haribo meskius pakabint prie dribsniu salia pirno skyriaus doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 07 lapkričio 2012 - 09:21
QUOTE(spygliz @ 2012 11 07, 10:20)
galeciau ir dabar, bet sita skyriu aplenkiu visiskai, nes zinau jei pamatyciau vel pirkciau  doh.gif man cia manija prasidejo po to kai lankiausi haribo gamykloj pries 10 metu, sia vasara lankemes Vokietijoj, tai man ten buvo haribo ROJUS  doh.gif  wub.gif ir pigu ir dauuug  lotuliukas.gif vakar uzlekiau apsipirkt i Rimi ir nzn kas jiems uzplauke haribo meskius pakabint prie dribsniu salia pirno skyriaus  doh.gif

Na geras, man tai skrandis susiklijuoja vien pagalvojus smile.gif
Atsakyti
O tie svieciantys pirsciukai is Amazon kokio amziaus vaikams? Ar nesvarbus amzius? ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 06, 23:09)
grazus koks megztukas  wub.gif , spygliz uzrode  wub.gif , tie gyvunai kazkaip ant bangos dabar, jcrew pilna kaina visi dydziai ispirkti, tik xxs belikes  blink.gif  MM lape snape kazkas nugvelbe vakar  blink.gif

French Hen Sweater

as ir viena Jcrew nusiziurejau su suniuku, bet dingo doh.gif taip pat nebuvo dar nukainuotas verysad.gif dabar kasdien ziuriu ir neimeta verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2012 11 07, 09:15)
Labas rytas

as ir atsiguliau, ir keliausi su ta pacia mintimi apie dzinsus  doh.gif is pat ryto SM  doh.gif
Man ju reik, bet vis dar neaisku kokius imti su 100 dubce  g.gif ????
Gal koki 29 dydi  g.gif ?
Tikiuos, kas nors patars  blush2.gif jei ju bebus  doh.gif

Aš pirkau 27 dydį su 94 cm minkštąja ir man pats tas,o jums ko gero 29 reiktų smile.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 07, 08:33)
io del pusryciu, pati didziausia klaida ju nevalgyt  mirksiukas.gif kad ir nedaug kazko bet isimeskit i burna, nes tada apykaita streikuot pradeda  4u.gif

Visiskai sutinku drinks_cheers.gif Pusrycius butina valgyt. As irgi rytais nenoriu, bet nors kazka labai nedaug prie kavytes... rolleyes.gif

QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 07, 08:40)
As pusryciu didziaja savo gyvenimo dali nevalgau  mirksiukas.gif  Cia tikria labai individualu

Jei turit bedu del svorio, vadinasi, kazka ne taip darot mirksiukas.gif Tiesiog iprotis toks, bet jis nera geras ax.gif
Siaip kieno medziagu apykaita greita, tos visos mitybos taisykles nera tokios svarbios. Taciau kam kazkokios problemos, reiketu tikrai keist iprocius mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VVaiva: 07 lapkričio 2012 - 09:27
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 07, 08:45)
O as atsisakius termiskai apdorotu produktu (ai dar mesos ir didziaja dali pieno produktu...) per 5 men numeciau 29 kg  biggrin.gif

Pradedam tada abi!  bigsmile.gif

nu bet ir valia...pavydziu. Man reiks po gimdymo pradet, tik problemele, kad kai maitinu- baisulinis noras valgyt ima
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 07, 09:26)
Visiskai sutinku  drinks_cheers.gif Pusrycius butina valgyt. As irgi rytais nenoriu, bet nors kazka labai nedaug prie kavytes...  rolleyes.gif
Jei turit bedu del svorio, vadinasi, kazka ne taip darot  mirksiukas.gif Tiesiog iprotis toks, bet jis nera geras  ax.gif
Siaip kieno medziagu apykaita greita, tos visos mitybos taisykles nera tokios svarbios. Taciau kam kazkokios problemos, reiketu tikrai keist iprocius  mirksiukas.gif


Tai jus pasakykit ar beda su svoriu pas mane 175 - 57 kg (cia mano toks iprastinis svoris visada)?
Ir taip, mano medz apykaita labai greita, ypac dabar su RAW 4u.gif

Tik per nestumus priaugu 30 kg, kuriu norisi numesti kuo greiciau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 07, 09:29)
Tai jus pasakykit ar beda su svoriu pas mane 175 - 57 kg (cia mano toks iprastinis svoris visada)?
Ir taip, mano medz apykaita labai greita, ypac dabar su RAW  4u.gif

Tik per nestumus priaugu 30 kg, kuriu norisi numesti kuo greiciau  smile.gif

Tai ne su svoriu tada, o kaip supratau, riebaliukais ne ten, kur reikia ax.gif Ne taip issireiskiau biggrin.gif Bet jei kazkuo esat nepatenkinta, vadinas, kazkas negerai vis tiek su mityba mirksiukas.gif
Bet kokiu atveju, kiekvienas dietologas jums pasakys, kad pusryciu butinai reikia smile.gif
Atsakyti