Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 230

Na va ir aš jau turiu siuntinuką, tad kviečiu skambintis kas turit tel nr ir atvažiuoti, nes šiandien pelyju iki vakaro namie biggrin.gif


O Daliukui ir MM didelis dėkui už drugstore gėrius. kai siunčiau užsakymą rodos tiek nemažai, o gavau tiek nedaug lotuliukas.gif
Tušų tai 2metams mažiausiai turėsiu doh.gif Bet teks kalėdoms išdovanot, nes ims gest ir nebepanaudosiu doh.gif
Millani skaistaliukai neblogi, tik norėtūs jo perlamutrinio, bet blizgesys trupinukų tipo, na stambesni nei tikėjaus, bet kasdienai tikrai naudosiu, o NARS ir Chanel kaip išeiginius pasiliksiu lotuliukas.gif
Milani pieštukas nepatiko verysad.gif Paprasta juoda pusė super, brėžia puikiai, o blizgioji nieko nepiešia, neblizgina, bandžiau ant rankos papiešt, tai teko gerokai paspaust, nu tai galvoju kaip reiks akis pasidažyt blink.gif Vienžo juoda pusė tikrai bus naudotina, o su blizgiąja bandysiu susidraugaut smile.gif
PF lūdažiukas liuks drinks_cheers.gif O labiausiai patiko populiarusis REVLON butter'is, ėmiau spalvą Creme Briulee, tai vos vos nude, bet kaip lūpas drėkina ir koks malonus ant lūpų - rekomenduoju wub.gif wub.gif wub.gif Dbr gailiuos kad tik vieną pasiėmiau biggrin.gif
UrbanDecay paletėlė wub.gif Turbūt labiausiai naudojama iš visų iki šiol turėtų ir turimų wub.gif wub.gif wub.gif

Ačiukas kuo dideliausias wub.gif , kosmetiką gaut man didžiausia šventė, nei skudurai, nei batai ar rankinukai taip nelinksmina kaip kosmetika doh.gif Maniakizmas juodas lotuliukas.gif
Atsakyti
Norika, gal galima nuorodele is kur pirkote REVLON butter'is ? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 05, 15:29)
na jo , petite ilgiui daug reiskia, kaip ir tall  unsure.gif

Man dar prireike raudono kaledinio cardigano smile.gif irgi nerandu niekur  doh.gif


MM, va koks kaledishkai raudonas wub.gif
Foreveris
Atsakyti
QUOTE(bordeaux @ 2012 11 05, 15:06)
Gal renkat vitacost.com? atsiusciau nediduka... galioja kodukas 10% ax.gif

atsiuskit 4u.gif

QUOTE(NORIKA @ 2012 11 05, 15:33)
Ačiukas kuo dideliausias  wub.gif , kosmetiką gaut man didžiausia šventė, nei skudurai, nei batai ar rankinukai taip nelinksmina kaip kosmetika  doh.gif Maniakizmas juodas  lotuliukas.gif

aciu, Norikute wub.gif

QUOTE(Antis @ 2012 11 05, 15:45)
MM, va koks kaledishkai raudonas wub.gif
Foreveris

aciukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(veiva @ 2012 11 05, 16:42)
Norika, gal galima nuorodele is kur pirkote REVLON butter'is ?  4u.gif

http://www.drugstore...60?catid=183590

QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 05, 16:53)

O būtų -10% mano norimam coconut nectar? unsure.gif prisijungčiau ir aš tada jei papildoma nuolaida galiotų ax.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2012 11 05, 16:10)
http://www.drugstore...60?catid=183590
O būtų -10% mano norimam coconut nectar? unsure.gif prisijungčiau ir aš tada jei papildoma nuolaida galiotų  ax.gif

siaip ten ne viskam duoda nuolaidas. patikrinkit su koduku WOW2012 4u.gif


Papildyta:
QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 05, 13:09)
Dėl ON, maikutės didintos, bet megztuką turiu, tai man atitiko dydis...

aciu 4u.gif



labai laukiu
www.talbots.com
-25%
user posted image

www.landsend.com
-30%
user posted image




www.hautelook.com
siandien bus Ugg sale 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Antis @ 2012 11 05, 16:45)
MM, va koks kaledishkai raudonas wub.gif
Foreveris

thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2012 11 05, 16:35)

tik tie blizguciai mane neramina smile.gif kur ji po to daugiau deveti po Kaledu? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(NORIKA @ 2012 11 05, 15:33)

Tušų tai 2metams mažiausiai turėsiu doh.gif  Bet teks kalėdoms išdovanot, nes ims gest ir nebepanaudosiu doh.gif




Patarkit dar koki gera tusa mirksiukas.gif Armani ispudzio nepadare... ax.gif Lancome Hypnose buvo geriau, bet norisi dar geriau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sirana @ 2012 11 05, 16:20)
Įdomūs, ir kaip su jais žaidžiama?  smile.gif

Toks ten su tais magnetukais ir zaidimas, maniskis visur klijuoja, vedzioja per stala - vienas virsuj, kitas apacioj, sako, mama, ziurek, kaip magnetas vaikscioja bigsmile.gif Ismetus i ora jie susiliecia ir suskamba. Man irgi nelabai suprantama kam jam reikia, bet pasirodo - reikia lotuliukas.gif
Nors as prisimenu, kai maza buvau, tai tetis is darbo parnesdavo tokius ilgas magneto juosteles, mes jas lauzydavom, visur lipindavom, matyt ir siai mazajai kartai to reikia lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 05, 17:42)
Patarkit dar koki gera tusa  mirksiukas.gif  Armani ispudzio nepadare...  ax.gif  Lancome Hypnose buvo geriau, bet norisi dar geriau  biggrin.gif

bandziau visus lancome abu armani sis bent jau man geriausias tik sepetelis l.didelis reikia priprast bet dazo super http://www.saksfifth...p;bmUID=jHgvNta
Atsakyti
QUOTE(Nefera @ 2012 11 05, 16:42)
Patarkit dar koki gera tusa  mirksiukas.gif  Armani ispudzio nepadare...  ax.gif  Lancome Hypnose buvo geriau, bet norisi dar geriau  biggrin.gif

Man patys paciausi Helena Rubinstein tusai (Qeen lash mascara)ir kokybe, ir dizainas wub.gif . Tik vat bedele, kad ne vienoje internetineje parduotuveje ju nera. Kol kas is Duty free vis pasiimu. Dabar laukiu is Hautelook didziojo tusu rinkinio - gal 10 tusiuku ten buvo, ot bandysiu bigsmile.gif
Atsakyti