Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 230

QUOTE(tiju @ 2012 11 07, 08:09)
MR, bandėt laikytis šios knygutės? Turiu labai didelę problemą su šlaunim  ph34r.gif


As praeita sav ja nusipirkau tik, tai nu... ten reikia pradeti nuo SESTADIENIO lotuliukas.gif
Bandysiu iki Havaju pasigrazinti kazkaip - mano slaunys irgi baisuma...Ypac kaip minejau dabar, kai svorio daug prarasta, tai kur belieks lasinukas su visa oda smaukst zemyn ir kabo verysad.gif doh.gif
__

Arbuzina, as irgi is pacio ryto pakilau su ta mintim kaip cia reikes isisprausti ir dra gi gerai atrodyti - net pusryciu nesinori apie juos galvojant doh.gif
Atsakyti
QUOTE(arbuzina @ 2012 11 07, 09:15)
Labas rytas

as ir atsiguliau, ir keliausi su ta pacia mintimi apie dzinsus  doh.gif is pat ryto SM  doh.gif
Man ju reik, bet vis dar neaisku kokius imti su 100 dubce  g.gif ????
Gal koki 29 dydi  g.gif ?
Tikiuos, kas nors patars  blush2.gif jei ju bebus  doh.gif

imkit dydziu mazesnius nei iprastai

QUOTE(ssoneda @ 2012 11 07, 09:25)
Labas rytas,
As siandien nuo ankstyvo ryto bandau i savo vaskuotus dzinsiukus ilist, bet niekaip....nu taip nervas kyla. maniau su savo 91 cm per sedyne isibraskinsiu.  ilist tai ilendu, bet uzsisegt tai niekaip....teks ta geri parduot, gal kas nori juodu, ilgu, pencil modelio

koki dydi turite??? as turiu naujus juodus 25 dydzio skinny ir mielai ismainyciaui ilgus juodus drinks_cheers.gif
Papildyta:
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 07, 09:28)
As praeita sav ja nusipirkau tik, tai nu... ten reikia pradeti nuo SESTADIENIO  lotuliukas.gif 
Bandysiu iki Havaju pasigrazinti

Arbuzina, as irgi is pacio ryto pakilau su ta mintim kaip cia reikes isisprausti ir dra gi gerai atrodyti - net pusryciu nesinori apie juos galvojant  doh.gif

del Havaju pavydziu juodai wub.gif o del pusryciu, pati didziausia klaida ju nevalgyt mirksiukas.gif kad ir nedaug kazko bet isimeskit i burna, nes tada apykaita streikuot pradeda 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 07, 08:33)
del Havaju pavydziu juodai  wub.gif  o del pusryciu, pati didziausia klaida ju nevalgyt  mirksiukas.gif kad ir nedaug kazko bet isimeskit i burna, nes tada apykaita streikuot pradeda  4u.gif


As pusryciu didziaja savo gyvenimo dali nevalgau mirksiukas.gif Cia tikria labai individualu, nes jei laikyciausi to reikalo, kur 'po 18 val nevalgau' - mirciau, nes as dar ir labai velyvas vakarienes 21-22 val pasidarau sau ax.gif
Ir siaip... Del mitybos. Senai senai esu iskaiciusi tokia fraze, kuri man ziauriai 'makes sense' - Valgyti daugiausiai tada, kai zmogaus kunas - organizmas yra aktyviausias. Tai man taip ir gaunasi...Rytais as slankioju kampais, sedineju, o nuo kokiu 11-12 prasideda sukutis - va tada ir valgymas buna 'stipriausias'. Tada as nemiegu iki 24 val minimum. Iztat kai visa seima pareina, vel intensyvus buna laikas, kuria prasideda apie 20 val...Tai tada apsidirbu visus darbus naminius pagrinde ir atsisedu uzkrauti kuro - vel pavalgau ... O kol as tik guliu ir sedziu (kas buna rytais ir pavakarej) tai organizmui ir ensinori maisto g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 07 lapkričio 2012 - 08:44
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 07, 09:40)
As pusryciu didziaja savo gyvenimo dali nevalgau  mirksiukas.gif  Cia tikria labai individualu, nes jei laikyciausi to reikalo, kur 'po 18 val nevalgau' - mirciau, nes as dar ir labai velyvas vakarienes 21-22 val pasidarau sau  ax.gif

atsisakius velyvu vakarieniu ir pradejus valgyti socius pusrycius per puse menu numeciau 20 kg blush2.gif
p.s. jei tau bus lengviau pradesiu su tavim kartu nuo SESTADIENIO drinks_cheers.gif
MR as tave puikiai suprantu nes toks ir mano ritmas lotuliukas.gif bet as jei nakti prisiryju, tai sapnuoju tokius kosmarus, kad sakes doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 07 lapkričio 2012 - 08:46
[quote=spygliz,2012 11 07, 09:33]
imkit dydziu mazesnius nei iprastai
koki dydi turite??? as turiu naujus juodus 25 dydzio skinny ir mielai ismainyciaui ilgus juodus drinks_cheers.gif
Papildyta:

Tai , kad manieji 26 dydzio ir man reiktu 27. niekaip negaliu nuo klubu tu gelbejimosi ratu numest, gal lanka sukt reikia..
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 07, 08:41)
atsisakius velyvu vakarieniu ir pradejus valgyti socius  pusrycius per puse menu numeciau 20 kg  blush2.gif
p.s. jei tau bus lengviau pradesiu su tavim kartu nuo SESTADIENIO  drinks_cheers.gif


O as atsisakius termiskai apdorotu produktu (ai dar mesos ir didziaja dali pieno produktu...) per 5 men numeciau 29 kg biggrin.gif

Pradedam tada abi! bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 07 lapkričio 2012 - 08:47
aš irgi pradėsiu nuo šeštadienio thumbup.gif po darbo pasiskaitysiu ką reikia daryti. Ačiū labai MR, tikiuosi kad padės rolleyes.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 07, 09:45)
O as atsisakius termiskai apdorotu produktu per 5 men numeciau 29 kg  biggrin.gif

Pradedam tada abi!  bigsmile.gif

drinks_cheers.gif nusipirksiu tik knyga, nes negaliu skaityti is kompo doh.gif
man baisiausias dalykas sukovot su valgymu blush2.gif neturiu sotumo jausmo doh.gif
Papildyta:
o ir Tiju prisijunge, na labai laukiu rezultatu thumbup.gif mano kojos ir uzpakalis dabar neproporcingos kunui blink.gif reik apacia paplonint lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(tiju @ 2012 11 07, 08:48)
aš irgi pradėsiu nuo šeštadienio  thumbup.gif  po darbo pasiskaitysiu ką reikia daryti. Ačiū labai MR, tikiuosi kad padės  rolleyes.gif  4u.gif


Nera uz ka - tikiuosi ir as kad pades drinks_cheers.gif

Varau siandien nusipirksiu juostele matuotis (1 zingsnis!) biggrin.gif Nes rasot savo slaunu apimtis ir t.t., as net neturiu su kuo pasimatuoti, tik pagal kelmiu 'primierka' galiu pasakyti kiek klubu apimtis tuomet buvo, kai kelnes pirkau doh.gif

QUOTE(spygliz @ 2012 11 07, 08:48)
drinks_cheers.gif nusipirksiu tik knyga, nes negaliu skaityti is kompo  doh.gif
man baisiausias dalykas sukovot su valgymu  blush2.gif neturiu sotumo jausmo  doh.gif


Man del valgymo db tai ramu, nes nu tirkia valgau daug, t.y. dideliais kiekiais, o svoris krenta, na bet cia RAW mitybos - ypac pradzios 'bdeda'. Bet va to stangrumo norisi, kurio galima pasiekti tik sportinantis aisku, kam laiko as praktiskai db neturiu verysad.gif

Uztat ir ieskau tokiu 'namudiniu' budu kazka naudongo savo raumenu, odos ir kt. reikalu tonusui pakelti, nes energijos antpludis nemazas nuo tos savo raw, tikrai galeciau pasisportinti, tik va salygu ner (nei aks isleidzia normaliai manes, o jei isleidzia, tuoj i darba lekiu ir t.t.)

O knyga ir as pirkau, nes spausdintis daugoka, o ir rankinuke tureti jei ka, patogiau knygute - nediduke ji.
Papildyta:
QUOTE(spygliz @ 2012 11 07, 08:49)
...mano kojos ir uzpakalis dabar neproporcingos kunui  blink.gif reik apacia paplonint  lotuliukas.gif


As ta pati manau apie savo apatine dali...Nu slaunys per storiausia vieta neproporcingai storos + klubai tokie 'motiniski' doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 07 lapkričio 2012 - 08:52
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 07, 09:45)
O as atsisakius termiskai apdorotu produktu (ai dar mesos ir didziaja dali pieno produktu...) per 5 men numeciau 29 kg  biggrin.gif

Pradedam tada abi!  bigsmile.gif

Nu kokios saunuoles merginos wub.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 07, 09:41)
atsisakius velyvu vakarieniu ir pradejus valgyti socius  pusrycius per puse menu numeciau 20 kg  blush2.gif



QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 07, 09:45)
O as atsisakius termiskai apdorotu produktu (ai dar mesos ir didziaja dali pieno produktu...) per 5 men numeciau 29 kg  biggrin.gif

Šiandien ryte pasisvėriau blink.gif blink.gif blink.gif jau priaugau 5 kg blink.gif
Ko griebtis doh.gif
Pradėjau sportuot nuo pirmadienio, bet kai paskaičiau, kad apimtys Spygliz nuo sporto tik padidėjo, tai nenoriu verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Astukasas @ 2012 11 07, 09:57)
Šiandien ryte pasisvėriau  blink.gif  blink.gif  blink.gif jau priaugau 5 kg  blink.gif
Ko griebtis  doh.gif
Pradėjau sportuot nuo pirmadienio, bet kai paskaičiau, kad apimtys Spygliz nuo sporto tik padidėjo, tai nenoriu  verysad.gif

taip padidejo ir apimtys ir svoris, bet mano programa svorio auginimo kurios as nekenciu, bet del nugaros raumenu tvirtinimo privalau tokios laikytis doh.gif priaugau 6 kg, klubai padidejo ~4 cm, slaunu apimtis 3-4 cm verysad.gif o krutines apimtis sumazejo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

siaip galiu pasakyt, kad jei pradedi sportuot net nepastebi kai ppradedi daugiau valgyt, geriausia tvirtinti kuna jau numetus svori, tada idealiausia bent jau man rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo spygliz: 07 lapkričio 2012 - 09:01