Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 230

QUOTE(Leonelle @ 2012 11 06, 20:35)
O koki dydį imt su 100 cm  g.gif ? ar geriau neimt, o eit badaut  doh.gif ?

as irgi su 100 dubce ir man aisku, jau irgi prireike doh.gif
tik uzeik doh.gif
kas pasakys koki dydi imt g.gif
Atsakyti
Greiciau patarejos patarkit mergikems, bo jau nelieka tu dzinsu biggrin.gif
Atsakyti
Gal kuriai pades mano atknista lenciuke... KAHN dzinsiuku dydziai

Atsakyti
grazus koks megztukas wub.gif , spygliz uzrode wub.gif , tie gyvunai kazkaip ant bangos dabar, jcrew pilna kaina visi dydziai ispirkti, tik xxs belikes blink.gif MM lape snape kazkas nugvelbe vakar blink.gif

French Hen Sweater

Atsakyti
QUOTE(daliux78 @ 2012 11 06, 22:09)
grazus koks megztukas  wub.gif , spygliz uzrode  wub.gif , tie gyvunai kazkaip ant bangos dabar, jcrew pilna kaina visi dydziai ispirkti, tik xxs belikes  blink.gif  MM lape snape kazkas nugvelbe vakar  blink.gif

French Hen Sweater

nu grazi vista smile.gif aisku , ne mano lape, bet simpatiska biggrin.gif
user posted image

bet pas ja ziedas kazkoks i lape panasus g.gif o gal jau man vaidenas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MeistroMargarita: 06 lapkričio 2012 - 22:15
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 06, 21:55)
sad.gif
Papildyta:
Laikau dar tu vaskiniu 25 juodu gal kam reikia? Nutariau, akd vis tik tada sulauksiu to 27 dydzio ir ziuresiu kur juos kisti tada  g.gif  (pvz man lacoste 27 geras, desigual 26 mazas... Tai pasimeciau visai...  doh.gif )

visumoj manau nuo figuros tipo priklauso... pas mane tarpas tarp koju yra, nesiliecia slaunys tai gal tai duoda dar kad i mazesni telpu g.gif jei siaip iprastai 27 nesiojat tai gal ir tiks unsure.gif wub.gif mano pagrinde visu 25, 26 dydziai rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(MeistroMargarita @ 2012 11 06, 23:14)
nu grazi vista smile.gif aisku , ne mano lape, bet simpatiska  biggrin.gif

sakes jei dings vista ir neimes su nuolaida nusisausiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 06, 23:03)
Gal kuriai pades mano atknista lenciuke... KAHN dzinsiuku dydziai

Jei cia apie vaskuotus,as su 90 turiu 25,visada perku 26,situos emiau dydziu mazesnius,nera jie nei labai aptempti nei per laisvi.Aplamai,vaskuotu daugybe turiu,negrazu kai jie buna braskantys,aisku ir tikt normaliai turi biggrin.gif
Atsakyti
Aciu Daliux ir MM uz siuntinuka 4u.gif Viskas super thumbup.gif Tik labai gaila ,bet netiko dukrai Uggiukai verysad.gif

Todel siulau Ugg Classic Short Youth 4 dydi (chesnut spalvyte),pirkti Ideeli per ispardavima.Su visais klausimais i a.z 4u.gif

http://www.shoes.com...hort Youth.aspx

Atsakyti
QUOTE(spygliz @ 2012 11 06, 22:17)
visumoj manau nuo figuros tipo priklauso... pas mane tarpas tarp koju yra, nesiliecia slaunys tai gal tai duoda dar kad i mazesni telpu  g.gif jei siaip iprastai 27 nesiojat tai gal ir tiks unsure.gif  wub.gif mano pagrinde visu 25, 26 dydziai  rolleyes.gif
Papildyta:

sakes jei dings vista ir neimes su nuolaida nusisausiu  doh.gif



QUOTE(jottauute @ 2012 11 06, 22:18)
Jei cia apie vaskuotus,as su 90 turiu 25,visada perku 26,situos emiau dydziu mazesnius,nera jie nei labai aptempti nei per laisvi.Aplamai,vaskuotu daugybe turiu,negrazu kai jie buna braskantys,aisku ir tikt normaliai turi biggrin.gif


O jie tamposi normaliai? (as megstu braskancius, nes man kazkaip visi labai paksui issitampo ir palaisveja laikui begant ) g.gif ACIU

Aciu mergaites uz aktyvu konsultavima... wub.gif Pavyko susistrateguoti ir 25 dydzio lauksiu jau db... Jei netilpsiu - apsikaposiu liaskas (cia mano bjauriausia kuno dalis neskaitant mazu papu ph34r.gif )
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo MoulinRouge: 06 lapkričio 2012 - 22:29
QUOTE(edicike @ 2012 11 06, 23:26)
Todel siulau Ugg Classic Short Youth 4 dydi  (chesnut spalvyte),pirkti Ideeli per ispardavima.Su visais klausimais i a.z 4u.gif

su kokia koja 4 dydi pirkot?
blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 06, 23:27)
Aciu mergaites uz aktyvu konsultavima...  wub.gif  Pavyko susistrateguoti ir 25 dydzio lauksiu jau db... Jei netilpsiu - apsikaposiu liaskas (cia mano bjauriausia kuno dalis neskaitant mazu papu ph34r.gif )

lotuliukas.gif
Atsakyti
As vaskuotiems dar tik brestu:-)Ir idomu ar jie kazkiek tempiasi,ar turi elastano?Ar jau yra tokie kokie yra, tinka arba ne ir nei gramelio nepasitemps kad prisitaikytu prie individualiu figuros linkiu...
Atsakyti
QUOTE(VVaiva @ 2012 11 06, 18:24)
Turiu situos paauksuotus  biggrin.gif Labai faini  wub.gif
Taip, rasiau apie Brenda modeliuka, kad superiniai. Nikki turiu tokius juodus
http://www.ideeli.co...st_view/2896022

Kaip ir raso faux leather, primena oda. Siaip ne kaip dzinsai atrodo, bet kietoki ir nepriglunda idealiai. Siaip nieko, bet Brenda fainesni, smagesni  wub.gif
Dydziai vaskuotu padidinti, o pvz. tie auksiniai atitiko  mirksiukas.gif

Atsimenu ,kad turi,dar buvau uzsirezervavus ,jei dideli bus biggrin.gif Bet tiko,ane cool.gif

RAMAJA,labai is tikro man sitie grazus wub.gif biggrin.gif ,gal pagausiu kada rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jottauute: 06 lapkričio 2012 - 22:32