Įkraunama...
Įkraunama...

Perkame JAV parduotuvėse 230

QUOTE(jottauute @ 2012 11 06, 11:44)
Aciu mergaitems uz siuntinuka 4u.gif Netei uz padalima.
Jau kokio grozio gavau Malandrino silkine bliuskyte,neispasakytai grazi..Kad uz mano turimas graziausia tai tikrai,bet ir aplamai pas nieka tokio gerio nemacius,,
toks skaidrus juodas silkas,su didziule silko tiulio siuvineta apykakle,prie vaskuotu D.K. vysniniu dzinsiuku kaip tiko i Juozo vakareli
thumbup.gif  wub.gif
Visa kita irgi labai wub.gif Dabar kvepalu ziauriai lauksiu wub.gif  biggrin.gif

aciu Jums wub.gif
bliuskyte i scena! biggrin.gif prasom parodyti ax.gif

QUOTE(spygliz @ 2012 11 06, 11:59)
Kaip tau Juozuko šou... is foto internete nesigailejau kad nevaziavau kazkodel... pirma karta  doh.gif

man is foto taip pat nelabai pasirode. ispudingiausias modelis smile.gif
Papildyta:
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 06, 12:01)
Kalbant apie laputaites, as ant sio megztuko aki padejusi buvau  wub.gif

TB-lape

O dar buvau sakiusi, kad suknele nufotkinsiu - foto maziuke, nu bet gal bus aisku kas kaip mazdaug, vakar buvau su ja pasidabinusi  wub.gif

user posted image

labai grazi suknyte . tiksliau , ant modelio labai graziai atrodo wub.gif

o TB tai lapes baciukai wub.gif

man jau ,panasu,kad nekontoliuojamas reikalas darosi su tom lapem doh.gif o viskas prasidejo nuo Mazojo princo XXI skyriaus doh.gif biggrin.gif

QUOTE(Sirana @ 2012 11 06, 12:02)
Merginos, jungiames prie Puritan`s Pride  4u.gif Kam papildų, kam vitaminų  4u.gif

drinks_cheers.gif
Atsakyti
Labutis, dekoju uz siuntinuka, sikart pastininkas pati siuntinuka i namus atnese smile.gif Aciu Mergaitems 4u.gif ir pastininkui 4u.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
O gavau tokias smulkmeneles kaledinems dovanoms vaikams is amazon:svieciancius pirstukus
user posted image
tatuiruotes, kurias uzrode Margaritute
http://www.amazon.co...=A2UDNPGKURPVSY
va toki sveicianti "aparata", juk draugas klasej turi, vadinasi, reikia ir mums biggrin.gif
http://www.amazon.co.../ref=pd_sim_t_2
ir aisku tasiukas mazutei, uzkietejusiai kaciuku fanei biggrin.gif
user posted image
Aciu Jums mergytes labai labai 4u.gif Aciu, kad mano vaiku kaledu senis atnes ne tai kad daug, bet svarbiausia idomiu ir ne lietuvisku dovanu wub.gif wub.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgius @ 2012 11 06, 13:17)
O gavau tokias smulkmeneles kaledinems dovanoms vaikams is amazon:svieciancius pirstukus
user posted image




aaaaaa , ir muma ju reikia doh.gif gal but galima nuorodele? 4u.gif per marsieciu reklama, panasius reklamuoja, tai varo is proto vaikis blink.gif
Atsakyti
QUOTE(jottauute @ 2012 11 06, 11:44)
Aciu mergaitems uz siuntinuka 4u.gif Netei uz padalima.
Jau kokio grozio gavau Malandrino silkine bliuskyte,neispasakytai grazi..Kad uz mano turimas graziausia tai tikrai,bet ir aplamai pas nieka tokio gerio nemacius,,
toks skaidrus juodas silkas,su didziule silko tiulio siuvineta apykakle,prie vaskuotu D.K. vysniniu dzinsiuku kaip tiko i Juozo vakareli
thumbup.gif  wub.gif
Visa kita irgi labai wub.gif Dabar kvepalu ziauriai lauksiu wub.gif  biggrin.gif

Rodyk bliuskyte! bigsmile.gif
Ir AZ pratrink, nedasibeldziu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgius @ 2012 11 06, 13:17)
ir aisku tasiukas mazutei, uzkietejusiai kaciuku fanei  biggrin.gif
user posted image

wub.gif Koks mielas daiktelis smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgius @ 2012 11 06, 12:17)

Aciu ,Mazgiuk wub.gif


Siuo metu labai laukiu smile.gif


www.armaniexchange.com

user posted image

www.jcrew.com
-25%
user posted image

www.modnique.com


O taip pat visokiu kosmetikos ir kitu geriu is

www.sliceofnature.com
www.maccosmetics.com
www.sleekhair.com
www.paulaschoice.com
www.fragranceshop.com-15%
www.sephora.com
www.luckyscent.com
www.thebodyshop-usa.com

Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 06, 13:01)
Kalbant apie laputaites, as ant sio megztuko aki padejusi buvau  wub.gif

TB-lape

O dar buvau sakiusi, kad suknele nufotkinsiu - foto maziuke, nu bet gal bus aisku kas kaip mazdaug, vakar buvau su ja pasidabinusi  wub.gif

user posted image

MoulinRouge, maciau esi i FB ikelus drabuzelius is Jav, netikusius, nenesiojamus, ar yra susidomejimas? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(MoulinRouge @ 2012 11 06, 14:01)
Kalbant apie laputaites, as ant sio megztuko aki padejusi buvau  wub.gif

TB-lape

O dar buvau sakiusi, kad suknele nufotkinsiu - foto maziuke, nu bet gal bus aisku kas kaip mazdaug, vakar buvau su ja pasidabinusi  wub.gif

user posted image



thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bordeaux @ 2012 11 06, 13:24)
aaaaaa , ir muma ju reikia doh.gif  gal but galima nuorodele?  4u.gif  per marsieciu reklama, panasius reklamuoja, tai varo is proto vaikis blink.gif

Idekite prasau nuoroda tu sviecianciu pirsciuku:-) 10 metu berniukui ka pirkti, patarkite prasau.:-):-)
Atsakyti
sbo, gal čia šitas? irgi butelys šampano sueina laugh.gif

http://gaminu-su-mei...s-sampanas.html
Atsakyti
QUOTE(aistuliaa @ 2012 11 06, 14:02)
sbo, gal čia šitas? irgi butelys šampano sueina laugh.gif

http://gaminu-su-mei...s-sampanas.html

Jo,sitas thumbup.gif
Atsakyti
Aciu uz pagyrima suknutes - labai patogi thumbup.gif

QUOTE(sbo @ 2012 11 06, 12:45)
MoulinRouge, maciau esi i FB ikelus drabuzelius is Jav, netikusius, nenesiojamus, ar yra susidomejimas? ax.gif


Kazkaip matyt kaip ir visi 'skelbimai' - efektyviausias buvo pirmaji menesi, ka tada nupirko tai ir buvo nupirkta, dabar kazkaip nieks nieko - gal reikia vel 'papromoutinti', bet as ji apleidau pati smile.gif
Atsakyti