Neturiu giliu fizikiniu ziniu, taciau sprendziu paprastai. Is kur atsiras garai (o t.y. gregme), kai vidus pvz. gipsinis, oras sildymo sezonu sausas (viskas perdziuve)? Kas lys i akytbetoni?
Antra - visi zino blokeliu, EPS, vatos varzas is deklaruotas popieriuje, vadybiniku lupose (0.11, 0.033 ir.t.t). Kas zino, kokia praktine varza sienoje, bendroje konstrukcijoje, eksploatuojant?
Tik visi kalba kad blogai, garai verziasi, vanduo teka, blokai dregsta ir t.t. Nemanau. Ir kaip tai ismatuoti? (atsiprsasu, jei ta kur temoje praleidau).
Mano 24 blokai siltinti 15cm puta (dalis ventiliuojamo). Silta, gera, niekas neslampa...
Varza, pasiskaiciuot galima, nemaziau 5 tikrai.
Jei jau saugotis nuo garu, prasom pvz, kuo tept siena is vidaus. Gruntuot?
Vienas siule AL folija isklijuot. Kaip su apdaila. Sienos pjuvis???
QUOTE(Milao @ 2013 04 09, 17:21)
Nei gipsas, nei tinkas neturi net panasiu i garo izoliacines savybiu. Laikot save praktike (-u). Turit praktiniu atsiliepimu? Tai prasom faktus i scena. Anksciau marketingu patikeje statydavo is akytbetonio be garo izoliacijos ir be papildomo apsiltinimo. Gal ir dabar stato. Zinot praktiniu atveju, kai tokia siena atitinka deklaruojamas blokelio varzas? Silta, gera, niekas nesiskundzia? O gal praktika sako, kad sudrekusi termoizoliacija gerina savo savybes? Tai teoretikams tikrai butu pats laikas i krumus su savo svaigimais apie variantus kaip islaikyti siena sausa
Papildyta:
Nebloga tokia