Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

Sveikinam Edvina ir Izabele clap.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Laba, sveikinam ir mes Edviną ir Izabelę 4u.gif 4u.gif
4u.gif

Atsakyti
ir mes prisidedam prie sveikinimų Edvinui ir Izabelei thumbup.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

nieko nekalbat daugiau, papasakokit, kaip šventėt vaikų gimtadienius, ką dovanų gavo, ko Kalėdoms nori biggrin.gif kuo gyvena vaikai, kuo domisi, kas ant bangos pas juos biggrin.gif
Atsakyti
Laba ryta 4u.gif

Sveikinimai Edvinui, Izabelei, Kamilei 4u.gif 4u.gif 4u.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Atsakyti
Aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2012 11 26, 15:45)
nieko nekalbat daugiau, papasakokit, kaip šventėt vaikų gimtadienius, ką dovanų gavo, ko Kalėdoms nori biggrin.gif kuo gyvena vaikai, kuo domisi, kas ant bangos pas juos biggrin.gif

Kaledoms nori zaislu, dauuug zaislu doh.gif nors realiai su tais zaislais beveik nezaidzia. Pazaidzia kokia 10-20 minuciu ir viskas, bet ju vis reikia ir reikia. O seip tai mane baigia varyti is proto "duok as tau morkas pakepsiu" "duok as keptuvej mesyte apversiu, puode sriuba pamaisysiu".
O pati laimingiausia buna kai paprasau,kad indus isplautu biggrin.gif Labai nori grindis plauti, kilima siurbti, tikra mano seimininke.
Cia kazkada prase,kad duociau morka ir bulve skusti, daviau, bet nieko jai neisejo, tai daugiau ir nepraso.

Dabar praejo etapas "kas čia" ir prasidejo "o ka reiskia zodis monstras, nusivyles, ir dar daug, daug kitu zodziu, kuriu prisigaudo is teliko biggrin.gif

Kada pas jus darzelyje Kaledine svente? Pas mus tai guodzio 11 diena unsure.gif
Atsakyti
mes vis neapisrerndziam del gimtadienio dovanos lotuliukas.gif is pradziu norejo virtuve,paskui leliu nameli,tada barbi,paskui barbi-undinele,o dabar sako kad nori kasos aparata lotuliukas.gif noru labai daug,o kaledom turbut gaus patalyne bratz arba hanna montana biggrin.gif ai dar nori kvepalu.

Kas liecia pagalbos-labai nemegsta tvarkytis,o vat padeti man virtuvej-su mielu noru.
Daug ka sugeba jau ir pati padaryti,pvz. pastato kede prie saldytuvo,pasiima tai ko reikia,pati padaro sumistinius ir ne bet kokius-o skanius.
Dar pati daro salotas sau,supjausto pomidora,agurka ir pjausto labai graziai,kubeliais mazais,pati ideda grietine druskos,pipiru ir padaro skaniai,kad ir Evelina paskui kartu su ja valgo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krištolinė ledi: 27 lapkričio 2012 - 12:11
sveikinimai Kamilei thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

QUOTE(Rossini @ 2012 11 27, 09:28)
Kaledoms nori zaislu, dauuug zaislu.nors realiai su tais zaislais beveik nezaidzia. Pazaidzia kokia 10-20 minuciu ir viskas, bet ju vis reikia ir reikia.
--
O seip tai mane baigia varyti is proto "duok as tau morkas pakepsiu" "duok as keptuvej mesyte apversiu, puode sriuba pamaisysiu".
O pati laimingiausia buna kai paprasau,kad indus isplautu 
--
Labai nori grindis plauti, kilima siurbti, tikra mano seimininke.
--
prasidejo "o ka reiskia zodis monstras, nusivyles, ir dar daug, daug kitu zodziu, kuriu prisigaudo is teliko 
--
Kada pas jus darzelyje Kaledine svente? Pas mus tai guodzio 11 diena 

Ignas tai nori Lego city, Lego Ninjago doh.gif o man tie Lego... nu padarei kokį laivą, mašiną ir nebepasidaro daugiau iš jo nieko... tai sudėjo kartą ir jau nebeįdomu doh.gif seniau universalensi jie buvo, nors mačiau yra vien paparstų Lego kaladėlių pirkti, gal geriau tokias paimt g.gif
---
oho bigsmile.gif Ignas neprašo to schmoll.gif nebent jei kotletus darau, tada jau būtinai prisitato, ir jis daro biggrin.gif su močiute cepelinus biggrin.gif esam ir sausainius darę, na tešlą minkę, figūrėles spaudę, bet.. paskui sako -aš nevalgysiu, nemėgstu lotuliukas.gif apie indų plovimą kalbos nebuvo, bet reikės pasiūlyt g.gif
---
šiaip būna, kad paprašo skudurėlio ir šluotos, užsideda guminę pirštinę ir "tvarko" namus. sako, aš - valininkas (nuo valyti) ir šlavininkas (nuo šluoti) lotuliukas.gif gėles mėgsta laistyt biggrin.gif
---
va va, pas mus tas pats drinks_cheers.gif mama, kas yra begalybė? o visata? o pensininkas? o menininkas? biggrin.gif
---
pas mus gruodžio 21 d. norėjau, kad anksčiau būtų blush2.gif


QUOTE(Krištolinė ledi @ 2012 11 27, 12:10)
Dar pati daro salotas sau,supjausto pomidora,agurka ir pjausto labai graziai,kubeliais mazais,pati ideda grietine druskos,pipiru ir padaro skaniai,kad ir Evelina paskui kartu su ja valgo.


oho bigsmile.gif thumbup.gif

Ignas jokių salotų nevalgo, nebent agurką žalią doh.gif
Atsakyti
Labas vakarėlis bigsmile.gif

Sveikinam Kamilę, Izabelę ir Edviną clap.gif clap.gif clap.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Fixa @ 2012 11 26, 15:45)
nieko nekalbat daugiau, papasakokit, kaip šventėt vaikų gimtadienius, ką dovanų gavo, ko Kalėdoms nori  kuo gyvena vaikai, kuo domisi, kas ant bangos pas juos

Gimtadieniui gavo barbę, knygučių ir ale loptopą biggrin.gif Džiaugiasi visomis dovanomis kol kas biggrin.gif
Bet dabar pas mus mokslų metas, tai labiausiai patinka mokintis, skaičių, raidžių, skiemenų, piešti, rašyti ax.gif

Kalėdoms gaus kasos aparatą , puzle , šių irgi gali būti begalybė ir vis dėlioja ir manęs prašo išku mama po darbų ne visada noro turi blush2.gif

QUOTE(Rossini @ 2012 11 27, 09:28)
Dabar praejo etapas "kas čia" ir prasidejo "o ka reiskia zodis monstras, nusivyles, ir dar daug, daug kitu zodziu, kuriu prisigaudo is teliko 

Kada pas jus darzelyje Kaledine svente? Pas mus tai guodzio 11 diena 

drinks_cheers.gif pas mus tas pats, o ką reiškia ..... ax.gif

pas mus visada po kalėdų apie gruodžio 27-28d

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2012 11 27, 12:10)
Dar pati daro salotas sau,supjausto pomidora,agurka ir pjausto labai graziai,kubeliais mazais,pati ideda grietine druskos,pipiru ir padaro skaniai,kad ir Evelina paskui kartu su ja valgo.

bigsmile.gif oho
Aš tai iš tų mamų ,kuri dar peilio nepatiki mažoms rankytėms blush2.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

kasos aparatas geras dalykas smile.gif Saule turi viena, bet parduotuvej pamate kitoki, mandresni,tai dabar jai kito reikia biggrin.gif O seip tai zaidzia parduotuve, vaistine (as palikus nuo vaistu tusciu buteliuku, tusciu dezuciu) tai viska deda i maiselius ir skaiciuoja.

Ai ir dar vienas megstamas zaidimas - zaisti darzeli. Susisodina ziaslus ir moko juos doh.gif jus darba dainuokit taip, darykit taip ir t.t
Atsakyti
labas rytas,

Linkėjimai Domantui 4u.gif

QUOTE(Rossini @ 2012 11 28, 08:10)
Ai ir dar vienas megstamas zaidimas - zaisti darzeli. Susisodina ziaslus ir moko juos  doh.gif jus darba dainuokit taip, darykit taip ir t.t


bet tai kas tiems vaikams? biggrin.gif Ignui irgi patinka namie žaisti darželį biggrin.gif sakau, ar nepavargsti? bet jis kitaip žaidžia, mus įtraukia - turim vaidinti visą dieną - kaip atvedam į darželį, kaip jis eina žaisti, valgyt, miegot, į kiemą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fixa: 28 lapkričio 2012 - 08:30
QUOTE(Fixa @ 2012 11 28, 08:28)
bet tai kas tiems vaikams? biggrin.gif Ignui irgi patinka namie žaisti darželį biggrin.gif sakau, ar nepavargsti? bet jis kitaip žaidžia, mus įtraukia - turim vaidinti visą dieną - kaip atvedam į darželį, kaip jis eina žaisti, valgyt, miegot, į kiemą lotuliukas.gif

Kartais ir man liepia zaisti su ja, tai as turiu atvesti vaika, poto kai pasiimu ji man atreportuoja ka mano vaikas dare, ka valge, miegojo pietu ar ne biggrin.gif viskas taip pamegdzioja ir kartoja.
Atsakyti