Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

Sveikinimai Laurynui, Emilijai, Eglei ir Milai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2012 11 21, 10:50)
mamytes,turiu klausima,ka skaitot?


aš gal kokius 1,5 metų neskaičiau, nu netraukė, nors knygų turėjau. bet kai sėdau, tai sėdau biggrin.gif skaičiau savo mėgstamą Sandra Brown - per kelias savaites perskaičiau šitą, šitą , šitą, dar šitą, dabar skaitau šitą ir tada jau pailsėsiu šiek tiek nuo jos biggrin.gif

Kokia Rasikės Gabija išaugus bigsmile.gif

Baubukų patiekalas, manęs, kaip ir Limit nevilioja kažkaip blush2.gif bet kelionės pavydžiu biggrin.gif

QUOTE(Limit @ 2012 11 21, 14:12)
Praeitą savaitę sukūliau nevažiuojamai unsure.gif

Ar kas skiepijot vaikur kažkokia pneumo(koko?) vakcina? MB sesers vaikas pradėjo eit į daržą ir serga ištisai, tai gydytoja pasiūlė šitą vakcina, kažin, kam nors yra padėjus? g.gif
Fixa lyg žadėjo kažkuo skiepyt, jei nemaišau g.gif


ojej, kaip čia taip? tau nieko nenutiko? unsure.gif
---
aha, Ignas skiepytas. paskiepijom penumo23 skiepu, tada nuo vasaros gėrė to Rimbumonylio ar kaip jis ten kursą ir visą žiemą jokios ligos nesikabino thumbup.gif nu tfu tfu tfu, tikrai jis mums padėjo. draugė dukrą skiepijo irsgi nebeserga tiek smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fixa: 21 lapkričio 2012 - 14:52
QUOTE(Limit @ 2012 11 21, 15:12)
Ar kas skiepijot vaikur kažkokia pneumo(koko?) vakcina?

As, mes cool.gif Nes vienu moentu sirgo ir sirgo.
Otai kaip dabar zinoti ar tai jis pamacijo ar mano liepimas basom kojom kieman vasarom eiti g.gif na lyg geriau, o gal chia tiesiog isaugo ir imunitetas sustiprejo. Kaip ne kai 3 metai darzelyje.
Atsakyti
Limit ar niekas nenukentejo unsure.gif

aciu uz rekomendacijas,siandien kaip tik maximoj ziurejau viena knyga Sandros,bet nenusipirkau,vistiek reikia i knygyna arba per knygu kluba uzsakinesiu g.gif
Atsakyti
Aha, aš sveika gyva ir be vaikų važiavau, tas ir geriausia smile.gif

Ačiū, kas pasidalinot patirtim. Paskambino auklėtoja iš daržo, Rusnė VĖL su tempa doh.gif
Per 5 metus tiek nesirgo, kiek per šį rudenį doh.gif
Tiesa, pas mus vėjaraupių karantinas rolleyes.gif
Atsakyti
Labukas,

Sveikinam ir mes visus gimtadienį švenčiančius lapkritukus 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Bučkiai ir linkėjimai 4u.gif

QUOTE(Limit @ 2012 11 21, 14:12)
Ar kas skiepijot vaikur kažkokia pneumo(koko?) vakcina? MB sesers vaikas pradėjo eit į daržą ir serga ištisai, tai gydytoja pasiūlė šitą vakcina, kažin, kam nors yra padėjus? g.gif
Fixa lyg žadėjo kažkuo skiepyt, jei nemaišau g.gif

Mums pernai gydytoja siūlė, bet paskui po kažkokio seminaro , patarė gal geriau neskiepyti g.gif
Neskiepijom .

imk 4u.gif kad visur laiku suspetum mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Limit @ 2012 11 21, 15:12)
LAba,
Sveikinimai šiandien švenčiantiems Laurynui, Emilijai, Eglutei ir Milai 4u.gif  4u.gif  4u.gif

baubukai erzinasi tongue.gif

Visuomeninio transporto klientė dabar, sesė mašiną paskolina, tai sukuos, sunku iš to mūsų kaimo miestą ir visas reikiamas vietas laiku pasiekt rolleyes.gif


Jungiuosi prie sveikinimu vaikuciams ir mamytems 4u.gif 4u.gif 4u.gif

As? Erzinuos? Baik tu, gi tyliu, kad sian ryklio pelekus valgiau ax.gif

Oi del masinos tai labai gaila 4u.gif Nu svarbu be didesniu bedu viskas, o ta savigrausa jau nieko nepades, taip kad baik pykti ant saves 4u.gif


Krištolinė ledi
, saulelydi skaityk biggrin.gif Susimasciu ka cia skaiciau dar... nu apie programavima tau turbut neidomu... ai dar apie kitus vampyrus skaiciau... Zodziu vampyrai valdo 4u.gif
Atsakyti
Laba

Rusnei 4u.gif

Mes vakar kai gryzdinejom is darzo tai mergina masinoj apsiveme, turejo nakti tempos, bet siandien visa diena zvali, linksma, tempos nera, galvoju gal skrandi apsinuodyjo g.gif

QUOTE(Krištolinė ledi @ 2012 11 21, 10:50)
Sveikinu Lauryna, Emmi,  Eglute ir Mila clap.gif  clap.gif  clap.gif  happybday.gif  happybday.gif  happybday.gif  happybday.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

user posted image

Sveikinam, sveikinam, sveikinam 4u.gif

QUOTE(baubukai @ 2012 11 21, 17:38)
Krištolinė ledi[/b], saulelydi skaityk  biggrin.gif  Susimasciu ka cia skaiciau dar... nu apie programavima tau turbut neidomu... ai dar apie kitus vampyrus skaiciau... Zodziu vampyrai valdo  4u.gif

Mano vaikas eina is proto del vampyru smile.gif vis praso,kad eitumem i kino teatra pasiziureti biggrin.gif
Atsakyti
Labas,

sveikinu ir aš visus šventusius ir švenčiančius biggrin.gif

QUOTE(Natukas @ 2012 11 21, 15:00)
Paskutinios mano P.Coelho "Alefas" ir "Piligrimas"


Aš tai Coelho negaliu skaityt, porą knygų perskaičiau ir daugiau į rankas jo neimsiu.
Vampyrai gal visai nieko, filmus peržiūrėjau, reiktų dabar ir paskaityt gal. Dar pasižiūrėjau visus tris švedų filmus apie merginą su drakono tatuiruote, tai dabar planuose knygos.

Rusnei Ir Saulei greičiau pasveikt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(trixy @ 2012 11 21, 21:29)
Dar pasižiūrėjau visus tris švedų filmus apie merginą su drakono tatuiruote, tai dabar planuose knygos.


aš atvirkščiai darau biggrin.gif pirma perskaitau, paskui filmą žiūriu, nes po filmo man sunku skaityti, bet ir perskaičius knygą ir pradėjus žiūrėt filmą nervinuosi, kai matau neatitikimų lotuliukas.gif
Atsakyti
Labos 4u.gif

QUOTE(Limit @ 2012 11 21, 16:12)
LAba,
Sveikinimai šiandien švenčiantiems Laurynui, Emilijai, Eglutei ir Milai 4u.gif  4u.gif  4u.gif



Šiandien atsisveikinau su savo auto rolleyes.gif


jungiames prie sveikinimu 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Svarbiausia-laiminga nelaime ir tu sveika 4u.gif
QUOTE(Limit @ 2012 11 21, 18:35)
. Paskambino auklėtoja iš daržo, Rusnė VĖL su tempa doh.gif

sveikit;) 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
labas rytas!

aciu mus sveikinusiems!! drinks_cheers.gif mes irgi sveikinam seikinam sveikinam ir stiklaineli su stebuklinga uogiene nuo ligu siunciam 4u.gif



QUOTE(Krištolinė ledi @ 2012 11 20, 11:02)
maza to kad mane ten neildeido,tai ir neleido primamajeme per nakti pasilikti (neturejau kaip namo gristi),o is pacio ryto kai atlekiau i ligonine,paskambinau i durys kad suzinoti kaip vaikas jauciasi-pasake laukit


as duris tikriausiai islausciau....cia tai tiesiu taikymu i teisma paduotu uz tokius triukus blink.gif
vargsiuke ir tu,ir dukryte...nu ner zodziu


QUOTE(Limit @ 2012 11 21, 14:12)
Praeitą savaitę sukūliau nevažiuojamai

ojetau....limit...kaip cia taip?gerai,kad niekas nenukentejo...suds ta masina,bus dar ne tokiu ferariu 4u.gif


QUOTE(Rossini @ 2012 11 21, 18:02)
Mes vakar kai gryzdinejom is darzo tai mergina masinoj apsiveme, turejo nakti tempos, bet siandien visa diena zvali, linksma, tempos nera, galvoju gal skrandi apsinuodyjo


cia tas dalykas vadinamas skrandzio gripas...jaub kelis kartus maniskes apsventino masina...gerai,kad tik diena ar puse tesitesia sitas malonumas..
darze dabar masiskai serga,aukletojos irgi.. dar buna eiles prie tuliku,oi blogai doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2012 11 22, 09:07)
aš atvirkščiai darau biggrin.gif pirma perskaitau, paskui filmą žiūriu, nes po filmo man sunku skaityti, bet ir perskaičius knygą ir pradėjus žiūrėt filmą nervinuosi, kai matau neatitikimų lotuliukas.gif


Šiaip aš irgi taip darau dažniausiai, bet šiuo atveju, nesitikėjau, kad patiks ir skaityt iš viso nieko nesiruošiau. Ale kažkaip paskutiniu metu dažnai man taip.
Atsakyti