Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

labas,

Sveikinimai Rossini 4u.gif
Meetui aš irgi pasirašyčiau smile.gif.
Atsakyti
Sveikinimai sukaktuvininkams 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Su gimtadieniu lapkritinukus ir jų mamas smile.gif
Atsakyti
Sveikutes kazkaip ramuma cia pas jus ax.gif
Atsakyti
Šviesių, jaukių ir šiltų šv. VELYKŲ!


user posted image
Atsakyti
... lapkritinukai paūgėjo... turbūt visi skirtingai, atitinkamai pagal tėčius ir mamas, bet jau niekas per daug nesuka galvos mažiau ar daugiau...

Mamos pagaliau ramiau gali atostogauti...

Tik retkarčiais paklykaujantys pirmieji nerimastingiausi - gal stropiausi? - paukščiai primena - rudenį į mokyklėlę...

Oi, dar pačios smagiausios, šilčiausios vasaros dienos, - atsiveja aptingusios mintys... Ir vis kažkaip sunkiau prisiminti, ar karšta vasara buvo prieš septynis metus. Tik kai kurios TO rudens akimirkos įsirėžė visam...

Linkėjimai hi.gif
Atsakyti
Pratęsiant ankstesnį pasisakymą apie mokyklą... Nors ne labai šilta ir saulėta, bet graži ir jaudinanti buvo ta pirmoji rugsėjo wub.gif

Su mokslo metų pradžia visus lapkritinukus ir jų mamas 4u.gif
Atsakyti
Prisidedu ir as prie sveikinimu musu lapkritinukams smile.gif Su rugsejo 1-aja
Atsakyti
Sveikinimai pirmokams lapkritinukams!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif

jei, kas dar čia įlendat, papasakokit, kaip gyvenat, kuo kvėpupojat? biggrin.gif kaip vaikams mokykla? noriai eina?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Aš irgi siunčiu linkėjimus visiems lapkritinukams pirmokėliams 4u.gif 4u.gif 4u.gif

kaip greiati pralėkė metai, atrodo visai neseniai dalinomės bendrais rūpesčiais ir džiaugsmais, o dabar jau naujas etapas , jau pirmokučiai wub.gif

Mano pirmokėlei mokykla kol kas didžiausias džiaugsmas, laukia kasdien kada vėl į mokyklą, klausinėja grįžus, kada gi reikės pamokas ruošti biggrin.gif

Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2014 09 03, 08:20)
Sveikinimai pirmokams lapkritinukams!!! 4u.gif  4u.gif  4u.gif

jei, kas dar čia įlendat, papasakokit, kaip gyvenat, kuo kvėpupojat? biggrin.gif kaip vaikams mokykla? noriai eina?

Kolkas labai patinka smile.gif tikiuosi,kad nedings tas noras. Dziaugiasi,kad kiemo drauges i ta pacia klase eina. Tik liudna,kad nera uniformos mokykoj.

QUOTE(lili* @ 2014 09 03, 21:42)
Sveikos  4u.gif

Aš irgi siunčiu linkėjimus visiems lapkritinukams pirmokėliams  4u.gif  4u.gif  4u.gif

kaip greiati pralėkė metai, atrodo visai neseniai dalinomės bendrais rūpesčiais ir džiaugsmais, o dabar jau naujas etapas , jau pirmokučiai  wub.gif

Mano pirmokėlei mokykla kol kas didžiausias džiaugsmas, laukia kasdien kada vėl į mokyklą, klausinėja grįžus, kada gi reikės pamokas ruošti  biggrin.gif

Aha, pas mus irgi klausineja pie namu darbus, apie pazymius ir dar daug visokiu kitokiu klausimu.
Atsakyti
Sveikinu visus lapkritinukus 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Kamilei kol kas labai patinka thumbup.gif atejusi namo is karto seda prie namu darbu biggrin.gif
Atsakyti