Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

o ką reiškia tikra? aš, kai kavos visai negerėja, tai man dzin ar 3 viename, ar dar kokia...
namie turiu kaip žemiau paveikslėlyje parodyta raudoną ir mėlyną, tai čia tikros? jai taip, tai rinkitės spalvą lotuliukas.gif
user posted image
braškių lyg ir turėtų būti pas mane prie IKI, tai galiu pajamt
Atsakyti
Brivir, tikra tai turiu ant omens kad maltos pupelės, o ne tirpi kava. Paimk tuomet braškių, ačiū 4u.gif
Atsakyti
As darze braskiu galiu paieskot jei nepyls kaip is kibiro, nes Sulija butent taip ir zadejo doh.gif
Ir zemuogiu turiu wink.gif
Atsakyti
Doringa, brivir - imkite rudaji cukru bo as neturiu
Doringa - as irgi paemiau lazdeliu, o padekliuko ne, bet kadangi jau negrizinesiu i namus tai gal dar kas turi
Trixy -varskes gal uzteks 0,5 kg, nes matau visi ant desreliu ir dribsniu pakibo
Brivir - kava imk ta kuri stipraus skudinimo, buna skale pazimeta nat sono
Nitner - angliu paimsiu, beeeet, GROTELIU neradau garaze, ar kas ims pasakykite man skubiai, nes kitaip pirksiu.
Atsakyti


Labu,

kaip su patalyne ar reikia turėti?

gal bandėt primest po kiek mums išeis už nuomą?

Atsakyti
lasiniuoti kiek pamenu stavke 55 Lt/naktis mama+1 vaikas

Atsakyti
QUOTE(Natukas @ 2013 06 28, 09:55)
lasiniuoti kiek pamenu stavke 55 Lt/naktis mama+1 vaikas


aišku 4u.gif aš visai be atminties biggrin.gif
Atsakyti
sušių vyniojimo padėkliukų porą turiu, tai prigriebsiu. nupirksiu rudojo cukraus, o braškių/žemuogių tuomet neimu (jei ką eisim miškan ieškot biggrin.gif )
Papildyta:
dėl kainos, patalynės ir t.t.:
QUOTE(baubukai @ 2013 05 21, 17:30)
Taip mielos mergaites,

birželio 28-30 d. būsim čia

Kaina parai mama+ vaikas 55 LT, reiškiasi dviem parom 110 LT. Indai, patalynė yra, nieko vestis nereikia. Namukas su 6 kambariais, 24 vietos miegojimui.

Sodyba yra įsikūrusi Trakų istoriniame nacionaliniame parke Jogėliškių kaime, miškų apsuptoje ramioje vietoje. Šalia yra Akmenos ežeras, iki ežero nuo sodybos yra 300 metrų. Akmenos ežero vanduo yra vienas švariausių visoje Lietuvoje.

Tiek reklamos.

Iki greito susitikimo  4u.gif


dar klausimėlis: susitinkam kur nors ar važiuojam visos atskirai? gal geriau susitikt kažkurią val.?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo brivir: 28 birželio 2013 - 09:48
Labas,

Manau kad važiuojam atskirai, nes aš išvažiuoju iš Vilniaus apie trečią valandą, kai kurios vėliau, sunku tiksliai laikus susiderinti.

Iš pirmo žvilgsnio kelias neatrodo sudėtingas, nors nelabai suprantu kaip nuo kelio patekti iki sodybos, bet vietoj aiškinsiuos. Jei kas nerandat, man skambinkit.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

As letai bet kraunu tase biggrin.gif iki rytojaus tikrai atvaziuosiu lotuliukas.gif
Braskiu spejau iki lietaus pririnkt. Tresniu vietoj zemuogiu paimsiu, kad idomiau butu, nes vakar popigiai nupirkau.
As bandysiu su navigacija vaziuot. Bet jeigu ka Nitner tau skambinsiu ax.gif

Atsakyti
Labas, Varškės paėmiau 0,7 kg., sausų pusryčių - 'žiedelių' ir saldžių kukurūzų dribsnių, nežinau kiek sausainių reik, jaučiu eisiu dar pirkt smile.gif.

Aš per google street view pasižiūrėjau, kaip nuvažiuot. Turi būt posūkis į Kudrionis ir truputį pavažiavus matosi sodyba.
Atsakyti
ohoho, koks čia intensyvus planavimas vyko bigsmile.gif tai dabar laukiam vaizdinės medžiagos, kaip jums sekėsi thumbup.gif

Atsakyti