Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

Sveikos 4u.gif

Nu eglutes jau nusipirkot? Gi kaledos, oi tai yra velykos ant nosies, galesim puosti biggrin.gif

Skrisiu pavasario prancuzijoj ieskoti, labai tikiuosi, kad nereiks kailiniu detis.

Kas pas jus gero? Gal bus norinciu birzelio 1-2 d. kokioje nors sodyboje susibegti?
Atsakyti
Labas rytas,

Kaip aš čia vis pataikau ateiti į SM, kai Baubukai parašo. Baubukai tai koks tas tavo logotipas laimėjo? Neparodysi? Sėkmės tau Prancūzijoj, kažkas nutiko ar šiaip?

O su tuo pavasariu.... Jau Aneri pasakojau, kad užsisakiau butą Juodkrantėje pačioj rugpjūčio pabaigoj, nes nemanau kad šitie ledai ir sniegai nutirps anskčiau nei liepą. Pradžius viskas, išlįs žolytė ir rugpjūčio pabaoga bus pats tas prie jūros (gal jau ir pabraidyt galėsim biggrin.gif ).

Pa smus cirkai su Ugnės japonų kalba. Galų gale vyras surado kursus vaikams, kažkur senamiestyje prie Prezidentūros, abu su Ugne laimingi, užsirašė, susiplanavo, visiems pasigyrė. Gerai kad aš atsitiktinai pamačiau tą mokyklos puslapį ir dar atsitiktiniau pamačiau jų adresą. Kai aš tokia tarp Vilniaus ir Kauno, tai iškart supratau kad Gertrūdos gatvė yra tik Kaune, bet ne Vilniuj. Nei mano sutuoktiniui vilniečiui nešovė į galvą kad kažkas gali vykti ne Vilniuje, nei kursų rengėjams kauniečiams neatėjo į galvą kad žmonės gyvena ne tik Kaune, todėl jie nesivargino rašydami kuriam mieste yra. Beveik Likimo ironija arba po pirties. o vaikas vėl be japonų kalbos liko biggrin.gif

Baubukai, iš esmės galėčiau važiuoti į sodybą, nors dar labai sunku pasakyti iš anksto kokioj darbinėj stadijoj būsiu.

Šįvakar einu į Skylės koncertą, vietas prastas tegavom, bet vis tiek bus gerai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nitner: 20 kovo 2013 - 09:50
Nitner, Velykas svesiu ir pavasario ieskosiu 4u.gif Girdejau ganda, kad pas mus tik balandzio gale atsils biggrin.gif, na tai iki rugpjucio galo turetu ir jura jums susilt.

Tai neveziosit Ugnes Kaunan? Cia panasiai kaip kazkada pas mus i parduotuve vaziavo, skambina ir sako: mes savanoriu pr, bet jusu nematom, tik tokias ir tokias imones. Kazkokios negirdetos imones pasirode, ivedu i google nu ir klausiu jau as ju tada: o jus kokiam mieste musu ieskot, vilniuje ar kaune biggrin.gif

Del sodybos tai daug kam cia ankstoka, siaip ziuriu ar bus norinciu ar man jus pas save i soda kviestis.
Atsakyti
Baubukai, nu gal per didelė prabanga į Kauną su kartus per savaitę vežiot biggrin.gif Su savanoriu prospektu adrese tai aš manyčiau kad turi nesklandumų iškilti biggrin.gif O sodybai kaip jau sakiau, iš principo pasirašau, o bus kaip būt privalo.

Natuk, ką tos tavo sniegenos prognozuoja?
Atsakyti
QUOTE(Nitner @ 2013 03 20, 11:24)
Natuk, ką tos tavo sniegenos prognozuoja?

Nu kaip cia pasakius g.gif anadiens delfis rase "salti keis sniegas, sniega keis saltis", tai vat is to kaip as matau kaip jos EDA, tai eglute kad ir nupuosta bet ibesta kieme i sniego kupsta del visa ko.
Beeeeeeet bigsmile.gif as uzvakar gavau savo kaledine dovana clap.gif ....PAGALIAU. tai gi mirksiukas.gif gal jau nustosiu butri smile.gif
o siaip tai Fixa kalta jei ka cool.gif

Del visokiu sodybu tai as visada UZ, bet dar rezgu minti kol Aneri nepabiro nupludyti ja i dzakuze, ji kvatoja bet is veido matau kad sutinka. linkelimai nuo lasiniuocio visom, praso nepamirsti jei bus kokie susiburimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Natukas @ 2013 03 20, 10:50)
Beeeeeeet  bigsmile.gif as uzvakar gavau savo kaledine dovana  clap.gif ....PAGALIAU. tai gi  mirksiukas.gif gal jau nustosiu butri smile.gif

jaučiu kažką labai labai gero padarei, kad Kalėdų senis tokiu laiku atėjo biggrin.gif
Aš tai nuo viduržiemo avokadus sodinu, daiginu ir pavasario laukiu. Bet užtat turim Fixa, kuri blynų nevalgė, ir Natuką, kuri dovanos negavo ir todėl pribūrė. kas dar ką pridirbot, kad to balto šūdo tiek daug (čia ne aš taip negražiai kalbu, jei pamenat juokinga istorija apie sniego valymą prieš pora metų internete vaikščiojo)
Atsakyti
QUOTE(Nitner @ 2013 03 20, 12:02)
kas dar ką pridirbot, kad to balto šūdo tiek daug

lotuliukas.gif
As kas ryta ziuredama pro langa Fixa miniu. Jauciu zagsi ji vargse ir zagsi, nu bet bus jai blynu nevalgyt biggrin.gif

ai dar "pasigyrsiu", pas mane gi kaip atsidare ligonine nuo sausio vidurio, tai taip ir neuzsidaro. Pirmadieni, po dvieju savaiciu buvimo namie i darza isejo Sofija, Matas liko namuose, sian jau laukiam daktares, nes patiems pasveikti nepavyko.

Natuk, ka gavai? ax.gif

Dzakuzi irgi gerai, tik va ar susirinktume?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baubukai: 20 kovo 2013 - 12:28
Labos,
Žiauriai noriu į džiakuzią biggrin.gif ax.gif
Atsakyti
Labukas 4u.gif

na jau tikrai ,kad ši žiema šiemet taip užkniso doh.gif
Aš jau buvau ir paltą kitą išsitraukus ir vaikui batus pakeitus, kai jau kvepėjo pavasariu ir vėl doh.gif

Na bet gal kaip nors, po žiemos iškart vasara biggrin.gif

Baubukai linkiu kuo greičiau užsidaryt ligoninę, gana jau mirksiukas.gif sveikit 4u.gif 4u.gif 4u.gif

kaip Limit šeimyna ar jau išsveiko ? 4u.gif

Pas mus nieko naujo bigsmile.gif
Atsakyti
labas dienas,

ateinu, nes jau girdžiu, kaip mane čia linksniuojat biggrin.gif

mea culpa, mea culpa 4u.gif biggrin.gif bet vat neseniai vaikai pradejo blynus valgyt, tai valgiau.. kas, kad ne laiku, bet kaltę bandžiau išpirkti biggrin.gif nesapnuokit manęs naktim lotuliukas.gif

Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2013 03 20, 14:15)
labas dienas,

ateinu, nes jau girdžiu, kaip mane čia linksniuojat biggrin.gif

mea culpa, mea culpa 4u.gif  biggrin.gif bet vat neseniai vaikai pradejo blynus valgyt, tai valgiau.. kas, kad ne laiku, bet kaltę bandžiau išpirkti biggrin.gif nesapnuokit manęs naktim  lotuliukas.gif

Maukis kelnes, bausim, su tuo mea culpa taip lengvai neišsisuksi aggressive.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

O aš visai dėl to balto šūdo nestresuoju (geras pavadinimas lotuliukas.gif ). Ėjom šiandien su vaikais į mišką žirginėlių ir šiaip šakelių ir sąmanų biggrin.gif Tegul lauke bus žiema, o savo namučiuose padarysiu pavasarį. O tada, gal jis OP ir ateis visai nelauktai ir netikėtai biggrin.gif

Naaaaatuuuk, kaip faina thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Vai vai vai, nerealiai thumbup.gif

Baubukai, gana jums ten sirgti. Bet apturėjome ir mes tokius metus kažkada, o vėliau nesirgome labai ilgai. To ir jums linkiu, kuo greičiau pasveikti ir gyventi be ligų 4u.gif


Nitner, bet tai ir nesiseka jums su japonų kalba doh.gif
Kaip avokados auga? Aš vakar antrą kartą sėjau velykinę žolę, nes nesudygo man taip kaip reikia.
Gero koncerto 4u.gif Aš šeštadienį eisiu į Jazzu koncertą sokiai.gif

Gal kas kokių vaikiškų vežimėlių autokedučių turi parduoti/išnuomoti/atiduoti? biggrin.gif

P.S. Ką reikškia tas mea culpa? g.gif
Atsakyti