Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

Laba,
Peržiemosim kaip nors tą pavasarį irnesakyk.gif

Baubukai, kodėl nepaviešinai, kad būsi šnd Vilniuj??

O pas mus kokia tragedija buvo šeštadienį namie blink.gif blink.gif blink.gif
Pijus tėčio telefone augina kažkokį gyvį, kuriam reikia duot valgyt, praust, linksmint ir visaip kitaip prižiūrėt, pirkt jam visokius dalykus už uždirbtus pinigus. Taupė jis juos kažkokiam daiktui, bet... telefonas pateko Rusnei į rankas ir... ji už visus tuos taupytus pinigus nupirko tam gyviui...BLAKSTIENAS bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Pamatytumėt, kaip Pijus raudojo doh.gif doh.gif doh.gif Kaip didžiausia tragedija "ką tu padarei, kaip tu galėjai????"
O MB jam ir sako: Pijau, kai turėsi žmoną ir ji išleis visus tavo tikrus pinigus blakstienoms, tada galėsi tikrom ašarom raudot biggrin.gif
Bet verkė tai gerą pusvalandį unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(Limit @ 2013 03 12, 19:10)
Laba,
Peržiemosim kaip nors tą pavasarį  irnesakyk.gif

.. ji už visus tuos taupytus pinigus nupirko tam gyviui...BLAKSTIENAS bigsmile.gif

O MB jam ir sako: Pijau, kai turėsi žmoną ir ji išleis visus tavo tikrus pinigus blakstienoms,

man tinka smile.gif nes vienok pavasarinio paltuko neturiu ax.gif

thumbup.gif clap_1.gif yess.gif

g.gif ale iskur tokia gyvenimiska patirtis pas TB? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natukas: 12 kovo 2013 - 20:34
Lai lai lai sokiai.gif išleido mane šiandien į dekretą biggrin.gif
Toks įspūdis, kad aš iš jo ir nebuvau sugrįžus lotuliukas.gif Kažin kodėl taip? g.gif lotuliukas.gif


QUOTE(Limit @ 2013 03 12, 18:10)
Peržiemosim kaip nors tą pavasarį  irnesakyk.gif

O MB jam ir sako: Pijau, kai turėsi žmoną ir ji išleis visus tavo tikrus pinigus blakstienoms, tada galėsi tikrom ašarom raudot biggrin.gif

drinks_cheers.gif

Jau vedybiniam gyvenimui sūnų ruošia lotuliukas.gif
Atsakyti
Nu miegalės, labas rytas 4u.gif

QUOTE(Aneri @ 2013 03 11, 16:46)
Kas ten varė žiemą iš kiemo? Kažkotais grįžo ji g.gif  biggrin.gif


Baubukai pasakok ką tu Kaziuko mugėje pirkai smile.gif

Pasižiūriu pro langą - žiema. Ir stovi prieš akis Fixa, kuri blynų per užgavenes nevalgė nono.gif

kaip bebūtų keista, bet kaziuke nebuvau ir net nejaučiau jokio noro g.gif . Ai, aš dabar ir šiaip kitam pasaulyje gyvenu, tai gal ir nekeista biggrin.gif

QUOTE(Limit @ 2013 03 12, 19:10)
Baubukai, kodėl nepaviešinai, kad būsi šnd Vilniuj??

O pas mus kokia tragedija buvo šeštadienį namie

Ššššš, slapta aš ph34r.gif . Šiaip tai galvojau, kad tu antradieni rytais būni ax.gif

biggrin.gif Oi tos dramos. Matas pinigenus žaidžia, Sofija prisijungusi jo vardu irgi pažaidė, suknelę berniukui nupirko. Kitą dieną žaidžia Matas, atsidaro spintą ir klausia: o ką pas mane balerinos suknelė veikia? biggrin.gif

QUOTE(Aneri @ 2013 03 12, 23:12)
Lai lai lai sokiai.gif išleido mane šiandien į dekretą  biggrin.gif
Toks įspūdis, kad aš iš jo ir nebuvau sugrįžus  lotuliukas.gif Kažin kodėl taip?  g.gif

Penkmečio dekretas, viskas normaliai irnesakyk.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baubukai: 13 kovo 2013 - 08:37
Laba,
QUOTE(Natukas @ 2013 03 12, 20:33)
g.gif ale iskur tokia gyvenimiska patirtis pas TB?  biggrin.gif

g.gif
Šiandien kaip tik ryte Rusnė sako 'kai buvom pas tėčio draugę...' blink.gif biggrin.gif

QUOTE(baubukai @ 2013 03 13, 08:36)
Ššššš, slapta aš ph34r.gif . Šiaip tai galvojau, kad tu antradieni rytais būni  ax.gif

Po pietų vakar buvau, poros min tarpu prasilenkėm rolleyes.gif

Aneri, smagu tokie dekretai be ribų biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Brivir! Su gimtadieniu!!! Valio valio valio!!!!!!!!! 4u.gif

QUOTE(baubukai @ 2013 03 13, 08:36)
Ai, aš dabar ir šiaip kitam pasaulyje gyvenu, tai gal ir nekeista  biggrin.gif

Kokiame? Pasakok, detalizuok biggrin.gif

QUOTE(Limit @ 2013 03 13, 09:27)
Šiandien kaip tik ryte Rusnė sako 'kai buvom pas tėčio draugę...' blink.gif  biggrin.gif

thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ką daryt kai vaikai tampa nekontroliuojami?
Matytumėt mano grožius ir vienas ir kitas su apdraskytais veidais doh.gif Jei taip ir toliau bus, tai baisu darosi, nes akis iškabinti kuris nors kitam gali doh.gif
Kažkoks mušimosi ir kumščiais aiškinimosi periodas užplaukė.

Dygsta mano velykinė žolytė thumbup.gif ir lobelijos irgi jau pasirodė thumbup.gif
Atsakyti
Oi ačiū už sveikinimus smile.gif , bet net krūptelėjau pamačius, galvoju kas, kaip ir iš kur sužinojo lens.gif , bet paskiau daputo cool.gif

iš mano fronto nieko naujo, ta pati rutina, rutina, rutina, rrrrrrrrrr..., tai tik pasiskaitau apie jus visas rolleyes.gif
Atsakyti
Brivir sveikinu su gimtadieniu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Jungiuosi prie sveikinimu brivir 4u.gif 4u.gif 4u.gif happybday.gif happybday.gif happybday.gif
Atsakyti
Laba,
Brivir, ir nuo manęs pavėluoti sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
Prisidedu ir as prie sveikinimu Brivir, laimes, sveikatos, pasisekimo bigsmile.gif

Atsakyti
Ačiū jums visoms friends.gif
Atsakyti