Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

Labas rytas 4u.gif

Baubukai laikau, sakyk iki kada reikia laikyti biggrin.gif

šypsenytė ačiū ir už sveikinimus ir už šilumą ir už šypseną friends.gif
Atsakyti
QUOTE(baubukai @ 2013 03 04, 23:38)
davai laikykite špygas už mane, ryt vakare pasakysiu ar padėjo  4u.gif

nu laikom laikom smile.gif
QUOTE(Nitner @ 2013 03 04, 23:45)
Natuk, kaip tavo mononukleozė ir sniegenos?

abu vietoje ir nei vienas neisskrenda. o taip kaip sniegenos lesa tai panasu kad pasavaris taip greit neateis.
Atsakyti
Laba,
Jei dar suspėjau, tai laikau ir aš pirštų kombinaciją mirksiukas.gif

QUOTE(Nitner @ 2013 03 04, 22:45)
Limit, gal pavasario proga pagaliau visi sveiki pas jus?

schmoll.gif Nea, Pijaus zaraza nepasiduoda taip lengvai
O dar Rusnė atkrist bando rolleyes.gif Bet mums pavyks, viskas bus gerai biggrin.gif

Iš Kaziuko mugės parsinešėm sniegeną Rusnei tokią veltą, gražią smile.gif Bernam po baronką smile.gif ir laukiam pavasario tikro, man kovas/balandis patys šlykščiausi mėnesiai metuose, paskui jau galima gyvent ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 05 kovo 2013 - 11:41
Baubukai laikom 4u.gif

Limit jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba

Limit seimynai 4u.gif

sypsenyte, aciu uz sveikinimus 4u.gif

laikom spygas uz baubukus 4u.gif

keista lapkritinuku tema matyti puslapio paciam virsuje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rossini: 05 kovo 2013 - 11:57
Niuuuu špygų laikytojos ir kaip su tokia palaikymo komanda nelaimėsi biggrin.gif

Taigi, skamba fanfaros, šaudo fejerverkai tadadam mano logotipas ką tik laimėjo konkursą.

Teks statyti jums šampano 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(baubukai @ 2013 03 05, 14:52)
Niuuuu špygų laikytojos ir kaip su tokia palaikymo komanda nelaimėsi  biggrin.gif

Taigi, skamba fanfaros, šaudo fejerverkai tadadam mano logotipas ką tik laimėjo konkursą.



jėėė, sveikinimai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif tai dabar paskaok, koks konkursas ir pan bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2013 03 05, 16:12)
jėėė, sveikinimai thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  tai dabar paskaok, koks konkursas ir pan bigsmile.gif

Nu ką čia pasakot cool.gif Yra tokia svetainė, kur tokius konkursus skelbia, dalyviai iš viso pasaulio. Užsiregistravau, sudalyvavau ir laimėjau dirol.gif yu.gif yess.gif

Tuoj išsiaiškinsiu ant kiek slaptas tas mano logotipas turi būti, gal galima ir jums parodyt smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baubukai: 05 kovo 2013 - 15:32
Baubukai džiaugiuosi kartu su Tavimi thumbup.gif
O Login2013 apdovanojimuose nedalyvauji? ax.gif

Sėjau šiandien velykinę žolę kiaušinių lūkštuose. Lauksiu dabar rezultato smile.gif
Jau norisi namus puošti.

Kaziuko mugėje ir aš buvau. Ačiū D niekas manęs nesutraiškė biggrin.gif
Ir labai man iš tikrųjų šiaip pasisekė, nes... Važiavau su mašina, o apie parkavimą tikriausiai nėr čia ką pasakoti, bet važiuoju ir giriuosi draugei: sekmė dabar yra mano draugė ir akurat lengvai suradom kur mašina palikti. Bet tai ne viskas. Beveik visada skambinu vyrui, kad sumokėtu už parkavimą. Šį kartą lygiai taip pat pasielgiau. Tik jis šį kartą pamiršo sumokėti biggrin.gif
Tad, sumokėjo jau tada kai paskambinau paklausti iki kada sumokėjo ir kodėl SMS'o neatsiuntė biggrin.gif Grįžus prie mašinos neradau jokio lapelio thumbup.gif Ne be reikalo pasirodo pasigiriau draugei biggrin.gif

O šiaip, tai nupirkau pora medinių šaukštų, mentelę iš vyšnios, tokį medinį grybuką riešutams gliaudyti, verbų, lašinių biggrin.gif ir ledinukų iš šaltalankių sulčių.
Ragavom nepaprastai gardų bei skanų keptą rūkytą sūrį su spanguolių užpilu:
user posted imageuser posted image
Buvo toks katės maiše pirkimas, nes mes galvojom, kad tai yra pyragėliai iš tešlos su sūriu viduje biggrin.gif , bet oi, kaip pataikėm wub.gif iki šiol tą skonį prisimenu wub.gif
Atsakyti
sveikos...
"ismiegojau " visa ziema be jusu, bundu ir as;))) o cia kaip visada geris ir siluma... nju taip gera skaityti apie daugiavaike Aneri ir Rossini... as siandien irgi tokiu pavasarisku oru pasvajojau, kad noriu trecio...

istikro taj uzejau aukles pasiieskoti...

ainu..
Atsakyti
Sveikos,

Kas ten varė žiemą iš kiemo? Kažkotais grįžo ji g.gif biggrin.gif

Su Kovo 11-tąja!!! lithuania.gif

Baubukai pasakok ką tu Kaziuko mugėje pirkai smile.gif
Atsakyti
Su Kovo 11 4u.gif 4u.gif 4u.gif thumbup.gif

QUOTE(Aneri @ 2013 03 11, 15:46)
Kas ten varė žiemą iš kiemo? Kažkotais grįžo ji g.gif  biggrin.gif


aha, labai nustebom šiandien. nuo Druskininkų link Kauno važiavom, tai tiek pustė, tokie keliai slidūs ir nevalyti buvo, kad uch blink.gif doh.gif
Atsakyti