Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

QUOTE(Nitner @ 2013 02 26, 12:49)
Tiesa, mečiau ispanų kalbą. Gaila, bet jau nieko nebespėju.

Ugnė ne tik pradėjo savarankiškai mokintis japonų kalbos internete, bet ir perskraustė miegoti ant grindų, ant čiužinio. Nes tai labai japoniška  cool.gif


ai kaip gaila, gi planavai vasara vėl važiuot į Ispaniją...

nu įdomūs tie vaikai, įdomūs bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif oras pagerejo, tai ir tema pagyvejo 4u.gif

QUOTE(baubukai @ 2013 02 26, 11:20)
beje greit turesim dar viena daugiavaike mama pas mus, zodziu uzkreciamas pavyzdys.

Nu tas moteriskas smalsumas doh.gif zudo lotuliukas.gif

Aneri, sveikinimai didziausji Jums wub.gif wub.gif wub.gif


Prisiduodu ir as smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rossini: 26 vasario 2013 - 11:57
QUOTE(Limit @ 2013 02 26, 12:39)
Laba,

Jau tikrai jaučias pavasaris wub.gif Ypač, kai vakar galvojau, kad žemės drebėjimas prasidėjo, kai sniegas čiuožė nuo stogo blink.gif Garsas neblogas buvo, nesupratau pradžioj, kas darosi biggrin.gif

Deja, bet neatėjo... g.gif Gal netinkamas kontekstas žiūrėjimo buvo, bet tikrai nesupratau to filmo gilios minties umn.gif

Bet taigi tu anksčiau irgi name gyvenus, o ten taip nebuvo? Man irgi daug baimės buvo, kai pirmą sykį krito biggrin.gif

Tai viskas gerai su tavim, reiškiasi mes visos tokios gražios, protingos ir stipriai per gilios jam cool.gif
Papildyta:
QUOTE(Rossini @ 2013 02 26, 12:56)

Prisiduodu ir as  smile.gif

Oi tai sveikinimai, sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Senai jums laikas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Nitner @ 2013 02 26, 11:49)
Limit, patvirtino Pijui mononukleozę?

18h einu pas gydytoją, tada ir paaiškės.

QUOTE(Rossini @ 2013 02 26, 11:56)
Prisiduodu ir as  smile.gif

bigsmile.gif Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif Kaip smagu thumbup.gif

QUOTE(baubukai @ 2013 02 26, 11:58)
Bet taigi tu anksčiau irgi name gyvenus, o ten taip nebuvo? Man irgi daug baimės buvo, kai pirmą sykį krito  biggrin.gif

Tai viskas gerai su tavim, reiškiasi mes visos tokios gražios, protingos ir stipriai per gilios jam  cool.gif

Buvau kaip tik antram aukšte biggrin.gif
Anksčiau gal ir krito, bet turbūt tuo metu namie nebuvau smile.gif

drinks_cheers.gif Tikrai su visais geriausiais norais nepavyko... Man būt patikęs visas filmas iš siužeto apie uždarymą į senukų namus biggrin.gif

Nitner, bet tai Ugnė kokia įdomybė pas jus bigsmile.gif Visi aišku, mes įdomūs, bet kai kurie tikrai įdomesni už įdomius biggrin.gif
Rusnė tai fantazuoja, kad Kinijoj kažkokią draugę turi, laiškus rašo, traukiniu važiuoja rolleyes.gif Obetačiau, nesupranta dar ji, kur ta Kinija ir kas tai yr biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 26 vasario 2013 - 12:22
Laba diena 4u.gif


QUOTE(Nitner @ 2013 02 24, 12:35)
Kap fainai, Giedriaus auklėtojos sukūrė FB mūsų daržo grupės psl, nuotraukas iš grupės gyvenimo krauna, visokius straipsnius deda, pagaliau ir man FB kažkuo naudingas smile.gif

Aneri, iš kur žinai kad buvau knygų mugėj? smile.gif

O tau kaip? Iš tiesų nustebau kad ėjai po kažkurių pasisakymų apie skaitymą. Ar dabar viskas kitaip?  biggrin.gif 

Kokios šiuolaikiškos auklėtojos bigsmile.gif thumbup.gif

Nustebčiau, jei tu ten nebutum nuėjus biggrin.gif
O aš... o man... šiais metais tiesiog norėjosi nueiti į Knygų mugę. Nuvežiau vaikus į kaimą, o pati pačią pirmą mugės dieną nuvažiavau susipažinti su naujom knygom bei tiesiog pabūti kitoje aplinkoje.
Galiu pasakyti, kad visai patiko. Patiko tiesiog vaikščioti, klausytis kai kurių žmonių pasisakymų, kartais praeiti pro šalį ir visiškai nuvertinti kai kuriuos stendus, o į tokius kaip Mint Vinetu pasinerti ir prapulti.
Pagaliau radau labai seną Šekspyro "Romeo ir Džiuljeta" knygą, tokią aptriušusią... tokią, kurios man labai reikėjo smile.gif
Vaikiškos literatūros skyriuose praleidau daugiausia laiko. Buvau labai maloniai nustebinta, kai užkalbino Sonata iš Strazdanėlių, ir maža to, prisiminė ir mano Milos vardą bei tai, kad broliuką turim. Labai taip smagiai pabendravom apie mergaites ir berniukus, apie tai, kokie jie skirtingi ir tuščiom iš jos aišku neišėjau. Prigriebiau du naujus kompaktus, kurių dabar mano vaikai klausosi ir dainuoja ir šoka.
O be to, supratau, kad norint įsigyti knygą, galima drąsiai darytis sąrašiuką ir laukti Knygų mugės, nes kainos ten tikrai mažesnės.
Skaitymas, nėra mano aistra, skaitau tik tiek, kiek man yra įdomu ir malonu.

QUOTE(Limit @ 2013 02 25, 16:58)
Fixa, žinok ir aš pradžioj labai skeptiškai į visą tą sagą žiūrėjau, kol ...

Išprotėjus ir ne šiam pasauly gyvenau, kol skaičiau lotuliukas.gif MB akivaizdžiai manęs nesuprato...

O Pijus jau kai suserga, tai aš vis apie naują medicinos terminą sužinau.

... Baubukai nepasiūlė paskaityti ir neatvežė knygų lotuliukas.gif

ir aš drinks_cheers.gif Mano vyras iš manęs juokėsi ir kai matė mane su knyga, išsigandęs sakė: tikiuosi netapsi knygų žiūrkė biggrin.gif

Bet tai, kokie gydytojai geri, jeigu sugeba tokias diagnozes kelti. Pradedu tikėti, kad ir pas mus Daktarų Hausų yr.
Sveikatos tavo Pijui 4u.gif

QUOTE(baubukai @ 2013 02 26, 11:20)
tai MB nervai neislaike, liepe vaikams ji apipaisyti 

šypsenytė, nu tu gi zinai, kad ir su trim vaikais gyventi galima, beje greit turesim dar viena daugiavaike mama pas mus, zodziu uzkreciamas pavyzdys.

lotuliukas.gif

Intrigantė nu biggrin.gif

QUOTE(Nitner @ 2013 02 26, 11:49)
Ugnė ne tik pradėjo savarankiškai mokintis japonų kalbos internete, bet ir perskraustė miegoti ant grindų, ant čiužinio. Nes tai labai japoniška  cool.gif

Nitner, užrašyk Ugnę į kursus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Aneri @ 2013 02 26, 13:19)

Intrigantė nu  biggrin.gif


Kažin kurios pirmiausiai profilį tikrina ir parašo ieško paskaičius, kad trečios laukiasi? g.gif
Atsakyti
Labos,

su pavasariu 4u.gif

sveikinu besilaukiancias mamytes su tais ju nepaprastais stebuklais wub.gif

sveikatos Ignui, Pijui, visiems 4u.gif
Atsakyti
laba diena biggrin.gif

QUOTE(Limit @ 2013 02 25, 16:58)
Fixa, žinok ir aš pradžioj labai skeptiškai į visą tą sagą žiūrėjau, kol pas kimynę (12 m. tuo metu) knyga į rankas nepakliuvo biggrin.gif nei man filmas buvo įspūdžio padaręs, nei ką biggrin.gif Bet jau kai knyga į rankas papuolė, tai gaila buvo, kad skolinaus po vieną, nes perskaičius negalėdavau ryto sulaukt, kol gausiu kitą
---
O Pijus jau kai suserga, tai aš vis apie naują medicinos terminą sužinau doh.gif Šįkart mononukleozę įtaria


kolegė buvo davus seniai knygas, bet taip ir nesugebėjau jų iki namų atsinešti biggrin.gif bet jei jau skaitysiu, tada tikrai visas iš karto turėsiu, kad nebūtų, kaip tau biggrin.gif
--
ojej, sveikatos 4u.gif

QUOTE(Nitner @ 2013 02 26, 11:49)
Ugnė ne tik pradėjo savarankiškai mokintis japonų kalbos internete, bet ir perskraustė miegoti ant grindų, ant čiužinio. Nes tai labai japoniška  cool.gif


kokia fainuolė bigsmile.gif thumbup.gif

QUOTE(Rossini @ 2013 02 26, 11:56)
Prisiduodu ir as  smile.gif


geeeeras, didžiausi sveikinimai thumbup.gif
Atsakyti
Rossini, gražaus laukimo 4u.gif

baubukai, tai į Ispaniją vis tiek važiuosiu, tik kitais keliais.

Limit, oi nuo tų Ugnės įdomybių kitą kartą jėgos nelaiko, jai nuosavos energjos visiems sumanymams nepakanka, tai prasineša per namus ir susišluoja iš visų smile.gif

Aneri, labai įdomu tave skaityt dabar. Labai geras laikas tavo gyvenime, ir tai jaučiasi net ir iš tolo 4u.gif

Knygų mugėj specialiai klausinėjau Japonijos ambasados stende, nėra medžiagos lietuviškos japonijos kalbos studijoms, kad rengtų kursus vaikams irgi jie negirdėjo, bet gi dėl visko galima susitarti. Laukiu gal atšoks Ugnei fantazija ir grįš prie kažko žemiškesnio.

Atsakyti
QUOTE(Rossini @ 2013 02 26, 11:56)
Aneri, sveikinimai didziausji Jums  wub.gif  wub.gif  wub.gif
Prisiduodu ir as  smile.gif

Aciu!
Ir Tave su tuo paciu sveikinu wink.gif

P.S. Nesuprantu kaip tiek postu praleidau, tame tarpe ir si.

QUOTE(Limit @ 2013 02 26, 12:14)
Man būt patikęs visas filmas iš siužeto apie uždarymą į senukų namus biggrin.gif

Rusnė tai fantazuoja, kad Kinijoj kažkokią draugę turi, laiškus rašo, traukiniu važiuoja rolleyes.gif Obetačiau, nesupranta dar ji, kur ta Kinija ir kas tai yr biggrin.gif

Sita vieta ir man labai patiko smile.gif

Nu va, gal tikrai ankstesniame gyvenime Rusne buvo kiniete
. smile.gif
QUOTE(vaidasqrt @ 2013 02 26, 13:25)
sveikinu besilaukiancias mamytes su tais ju nepaprastais stebuklais  wub.gif

Ech, kaip miela gauti sveikinimus. Aciu!

QUOTE(Nitner @ 2013 02 26, 14:16)
baubukai, tai į Ispaniją vis tiek važiuosiu, tik kitais keliais.

Knygų mugėj specialiai klausinėjau Japonijos ambasados stende, nėra medžiagos lietuviškos japonijos kalbos studijoms, kad rengtų kursus.

Važiuosi-eisi. Ania?! smile.gif

Kursai tikrai yra. Tik suaugusiems. Gaila ner vaikams sad.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Žiūriu koks sujudimas bigsmile.gif

Pirmiausia tai Rossini kokios džiugios žinios wub.gif Gražaus ir ramaus laukimo wub.gif

šypsenytė seniai begirdėta wub.gif ir vaidasqrt wub.gif

Pijui daug sveikatos, mamai stiprybės 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Džiugu,kad Ignui operacija gerai pavyko 4u.gif

pas msu turbūt dėdė gripas arba jo lengvesnis pusbrolis apsilankė , susirgo mano pupa uoga.
Šiaip nieko naujo, skaitinėju svočių temas, teks debiutuoti birželį ir apženyt MB sesę ax.gif

Kol parašiau dar viena žinia bigsmile.gif Aneri ir tau gražaus laukimo wub.gif


Tikrai pavasariu pakvipo nuo tokių džiugių žinių rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lili*: 26 vasario 2013 - 16:00
Labas vakaras 4u.gif

na pirmkausiai Aneri,Rossini sveikinu wub.gif thumbup.gif lengvo nesiojimo nestuke.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ligoniukams daug sveikatytes 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti