Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

QUOTE(Fixa @ 2013 02 23, 15:29)
nu aš labai skeptiškai žiūrėjau ir vis dar žiūriu į šitą meilę biggrin.gif bet šiandien dariau kugelį, o tuo metu per Balticum auksinį rodė iš eilės visas 3 dalis, sakau nu va, proga - pažiūrėsiu. pažiūrėjau. nenualpau iš meilės. tikrai man yra gražesnių biggrin.gif bet... šiek tiek užkabino ir jau parsiunčiau 4 dalį ir 5 lyg?  ten lyg išskaidyta biggrin.gif


Nu ir kas taip daro? Kad nualpti dėl Patissono pirmiausiai reikia knygas perskaityti. O tada jau ir alpsi ir mylėsi ir viasata užsisakius bei gavus didele deze su jo atvaizdu, ją i miegamaji nusinesi biggrin.gif


šypsenytė, nu tikrai, kad gėda biggrin.gif . Kaip gyvenat?

Atsakyti
ačiū, mes gerai gyvenam 4u.gif tik mažajai traukuliai nuo temperatūros buvo pirmadienį, tai bandau atsigauti vis dar...
Edgariukas jau antri metai kaip į mokyklą eina, truputį sunku buvo apsiprasti jam, bet lyg pagaliau su mokytojomis susidraugavo ir atsipalaidavo. iš mokslų pusės tai labai lengvai jam viskas sekasi... gal net per lengvai biggrin.gif wub.gif

kaip tau sekasi su trim vaikučiais? wub.gif

Atsakyti
Laba,
Ooo, Šypsenytė atsirado bigsmile.gif Kaip tik prieš pora dienų buvau apie jus pagalvojus smile.gif

Žiūriu Debesų žemėlapį ir kankinuosi biggrin.gif Jei ne tas sukeltas širšalas apie filmą po pirmo pusvalandžio būčiau jungus lauk, bet dar pasikankinsiu daugiau nei valandą, gal ką nors per tą laiką ir įžvelgsiu g.gif biggrin.gif

Turiu naktinio laiko, Pijus perėmė ligų estafetę, MB kažkur sodyboj su darbu, mažieji miega...
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

QUOTE(Fixa @ 2013 02 23, 14:29)
Aneri, čia Tau, pati žinai už ką

Dėkui biggrin.gif

QUOTE(baubukai @ 2013 02 23, 18:58)
Nu ir kas taip daro? Kad nualpti dėl Patissono pirmiausiai reikia knygas perskaityti. O tada jau ir alpsi ir mylėsi ir viasata užsisakius bei gavus didele deze su jo atvaizdu, ją i miegamaji nusinesi  biggrin.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Viasatas, tokias dovanas dalino bigsmile.gif Geras lotuliukas.gif

Beje, Remember me, labai geras wub.gif cray.gif Kaip kokia paauglė dūsauju dėl Pattisono doh.gif lotuliukas.gif
Tarp kitko, tą filmą ne taip jau seniai rodė per teliką, bet tada nežiūrėjau, miegot norėjau, tai po penkių minučių išjungiau.
Dar visokių parsisiunčiau, MB į komandiruotę, o aš prie teliko vakarais drybsosiu biggrin.gif Nes jam Pattisonas patisonas nu, hrrr aggressive.gif

QUOTE(Limit @ 2013 02 24, 00:18)
Žiūriu Debesų žemėlapį ir kankinuosi biggrin.gif Jei ne tas sukeltas širšalas apie filmą po pirmo pusvalandžio būčiau jungus lauk, bet dar pasikankinsiu daugiau nei valandą, gal ką nors per tą laiką ir įžvelgsiu g.gif  biggrin.gif

Turiu naktinio laiko, Pijus perėmė ligų estafetę, MB kažkur sodyboj su darbu, mažieji miega...

Niu... tai ką pažiūrėjus gali pasakyti, atsikankinus cielas 3 valandas biggrin.gif

Sveikite 4u.gif

Nitner, kaip Tau knygų mugė?


Šypsenytė mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aneri: 24 vasario 2013 - 10:00
Laba diena,

Kap fainai, Giedriaus auklėtojos sukūrė FB mūsų daržo grupės psl, nuotraukas iš grupės gyvenimo krauna, visokius straipsnius deda, pagaliau ir man FB kažkuo naudingas smile.gif

Aneri, iš kur žinai kad buvau knygų mugėj? smile.gif patiko, ėjau penktadienį, kad žmonių šaršalynės išvengti, bet kita vertus gaila, kad neturėjau galimybės sudalyvauti šeštadieniniuose susitikimuose. O šiaip tai kaip visada, gerai, pirkau Drėmos Dingusį Vilnių 30 Lt pigiau, nu ir dar krūvą knygų. Vaikams paėmiau Volkovo Smaragdo miesto seriją, jau kelintą knygų mugę sukau sukau aplink ratus, bet tik dabar ryžausi tokiam finansiniam nuoperavimui. Bet aš vaikystėj skaičiau neatsiskaitydama, gal ir maniškiams patiks. O tau kaip? Iš tiesų nustebau kad ėjai po kažkurių pasisakymų apie skaitymą. Ar dabar viskas kitaip? biggrin.gif

QUOTE(baubukai @ 2013 02 22, 19:11)
O kas tada bus  g.gif

Išsibrauki iš tobulų mamų sarašo? Ir diplomą turbūt sudeginai  biggrin.gif

Sesija studentams, o man beveik atostogos univere wub.gif

vis dar mėgaujamės etikečių klijavimu? o gal dėl kažko kompleksuojam? tongue.gif

pagaliau nusipirkau šviestuvus ir laukiu atkeliaujant komodos, ačiū ačiū ačiū Natukui rolleyes.gif

Šypsenyte, šimtas metų smile.gif Gal ilgam pasirodei? biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nitner: 24 vasario 2013 - 12:36
sveikutės ax.gif

bandysiu nebeprapulti blush2.gif

Nitner, smagu, dėl FB daržo grupės psl. 4u.gif Mūsų mokykla irgi sukūrė klasės puslapius, labai įdomu nuotraukas su vaikais namie žiūrėti, ir sužinau daugiau ką mokykloje jie veikė wub.gif

Limit, sveikatos Pijui 4u.gif
Atsakyti
labos 4u.gif

QUOTE(šypsenytė @ 2013 02 23, 18:28)
sveikutės

Fixa, smagu, kad Ignui operacija sėkmingai praėjo


kokie žmonės bigsmile.gif
--
ačiū 4u.gif

QUOTE(baubukai @ 2013 02 23, 18:58)
Nu ir kas taip daro? Kad nualpti dėl Patissono pirmiausiai reikia knygas perskaityti. O tada jau ir alpsi ir mylėsi ir viasata užsisakius bei gavus didele deze su jo atvaizdu, ją i miegamaji nusinesi 


nu tai kai rodė viską iš eilės ir žiūrėjau biggrin.gif niekada nenorėjau skaityt, dabar gal kada kai jau visai neturėsiu ką skaityt ir paskaitysiu hihihi.gif o kad Patissono į miegamąjį neįsileisiu, esu tikra biggrin.gif

QUOTE(Aneri @ 2013 02 24, 09:59)
Beje, Remember me, labai geras  wub.gif  cray.gif Kaip kokia paauglė dūsauju dėl Pattisono

Nes jam Pattisonas patisonas nu, hrrr


mano draugės ėjo į kiną žiūrėt "Mielas drauge", o aš nėjau, vien dėl jo, nes nu nepatiko biggrin.gif kaip tavo vyrui hihihi.gif dabar kai jau žiūriu 5 tos sagos dalį, nu tai nieko nieko, bet turiu kitų saldainiukų hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2013 02 24, 16:08)
dabar kai jau žiūriu 5 tos sagos dalį, nu tai nieko nieko, bet turiu kitų saldainiukų hihihi.gif

ha cool.gif ir dar karta ha
Atsakyti
Laba,
Fixa, žinok ir aš pradžioj labai skeptiškai į visą tą sagą žiūrėjau, kol pas kimynę (12 m. tuo metu) knyga į rankas nepakliuvo biggrin.gif nei man filmas buvo įspūdžio padaręs, nei ką biggrin.gif Bet jau kai knyga į rankas papuolė, tai gaila buvo, kad skolinaus po vieną, nes perskaičius negalėdavau ryto sulaukt, kol gausiu kitą biggrin.gif
Taip kad tau gal dar viskas ateity... lotuliukas.gif
Išprotėjus ir ne šiam pasauly gyvenau, kol skaičiau lotuliukas.gif MB akivaizdžiai manęs nesuprato...

O Pijus jau kai suserga, tai aš vis apie naują medicinos terminą sužinau doh.gif Šįkart mononukleozę įtaria unsure.gif Priskaičiau, aišku, jau internete visokių baisybių, bet tikri tyrimai bus ryt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 25 vasario 2013 - 16:59
Laba,

ar jauciat, kad jau tuoj pavasaris?

QUOTE(Aneri @ 2013 02 24, 10:59)
Dar visokių parsisiunčiau, MB į komandiruotę, o aš prie teliko vakarais drybsosiu  biggrin.gif Nes jam Pattisonas patisonas nu, hrrr  aggressive.gif

Niu... tai ką pažiūrėjus gali pasakyti, atsikankinus  cielas 3 valandas biggrin.gif

Rask tu vyrą, kuriam jis patiktų biggrin.gif .
O viasatas bent jau anksciau ta savo bliuda tokioj dezei turejo
user posted image
Ir is miegamojo i balkona ejo ji kabinti ir liko miegamajam ta deze biggrin.gif , tai MB nervai neislaike, liepe vaikams ji apipaisyti biggrin.gif

Nu tikrai Limit, ar atejo nusvitimas po 3 valandu?

QUOTE(Limit @ 2013 02 25, 17:58)
Išprotėjus ir ne šiam pasauly gyvenau, kol skaičiau lotuliukas.gif MB akivaizdžiai manęs nesuprato...

O Pijus jau kai suserga, tai aš vis apie naują medicinos terminą sužinau doh.gif Šįkart mononukleozę įtaria unsure.gif  Priskaičiau, aišku, jau internete visokių baisybių, bet tikri tyrimai bus ryt.

Bet kaip as tave uztai suprantu drinks_cheers.gif

Sveikatos, daug daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif


šypsenytė, nu tu gi zinai, kad ir su trim vaikais gyventi galima smile.gif, beje greit turesim dar viena daugiavaike mama pas mus, zodziu uzkreciamas pavyzdys.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baubukai: 26 vasario 2013 - 11:21
Laba,
QUOTE(baubukai @ 2013 02 26, 11:20)
Laba,

ar jauciat, kad jau tuoj pavasaris?


Nu tikrai Limit, ar atejo nusvitimas po 3 valandu?

Jau tikrai jaučias pavasaris wub.gif Ypač, kai vakar galvojau, kad žemės drebėjimas prasidėjo, kai sniegas čiuožė nuo stogo blink.gif Garsas neblogas buvo, nesupratau pradžioj, kas darosi biggrin.gif

Deja, bet neatėjo... g.gif Gal netinkamas kontekstas žiūrėjimo buvo, bet tikrai nesupratau to filmo gilios minties umn.gif
Atsakyti
Laba diena,

Aha, jau kelinta diena kaip pavasaris, ir ta saulė tokia, kad atrodo dar biškį ir pasileisi laukais. Dar vieną žiemą pavyko išgyventi.

Tiesa, mečiau ispanų kalbą. Gaila, bet jau nieko nebespėju.

Ugnė ne tik pradėjo savarankiškai mokintis japonų kalbos internete, bet ir perskraustė miegoti ant grindų, ant čiužinio. Nes tai labai japoniška cool.gif

Limit, patvirtino Pijui mononukleozę?
Atsakyti