Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

Laba diena,

Limit, dabar atsirgsit, o po to Rusnė vėl daugybę metų sveikutėlė lakstys 4u.gif svarbiausia, tu pati labai nesinervink ir nesugriūk.

Blynus vakar kepiau, širdelinius ir su spygliukais (Giedrius taip vadina bulvinius, ir labai jau prigijo mums šitas pavadinimas) pas sesę darėm užgavėnių balių, bet tokį ramų, nes buvo jėgų tik sėdėt ir valgyt biggrin.gif liko dar keturiolika antradienių ir tada gal jau galėsiu ne tik valgyt ir tylėt.

Bet Ugnė užtat važiavo pas draugę ir ten atšventė su visom tradicijom, su vaikščiojimais per kaimynus, morės deginimais ir pan. Būna tobulų mamų, gerai, kad nors į svečius vaiką pasikviečia ir parodo geresnį gyvenimą cool.gif kai aš užaugsiu, gal irgi tokia tobula būsiu.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Sveikatytes visiems sergantiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Saule po ilgo nebuvimo darzelyje lyg ir atpratusi nuo jo. Siandien B brolis paprase,kad paliktumem Saule su juo, jam liudna namie vienam, nes mokykloj karantinas..Tai karaliauja abu.

Atsakyti
laba diena,

ligoniukam sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif

mes vakar blynų nekepėm blush2.gif nu nevalgo niekas pas mus jų, nebent aš viena bulvinius, bet dėl savęs kažkaip nesiterliojau biggrin.gif
po namus niekas nevaikščiojo pas mus kažkaip rolleyes.gif


QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 02 12, 17:17)
na ir dar pasigirsiu,kad mano mazoji panele jau beveik dvi savaites vaiksto


thumbup.gif

aš Igno į daržą neleidžiu nuo vasario pradžios, bandau išlaikyti nesusirgusį, nes antradienį gulamės į ligoninę operacijai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2013 02 13, 14:13)
aš Igno į daržą neleidžiu nuo vasario pradžios, bandau išlaikyti nesusirgusį, nes antradienį gulamės į ligoninę operacijai unsure.gif

o kas per operacija? unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Krištolinė ledi @ 2013 02 13, 14:15)
o kas per operacija? unsure.gif


cista ant kaklo. prieš metus užčiuopėm, liepė stebėt, stebėjom, ji pradėjo augti, na ir rekomenduoja operuoti.
Atsakyti
QUOTE(Fixa @ 2013 02 13, 14:43)
cista ant kaklo. prieš metus užčiuopėm, liepė stebėt, stebėjom, ji pradėjo augti, na ir rekomenduoja operuoti.

unsure.gif vajei.Sekmes jums 4u.gif 4u.gif 4u.gif Ignui daug 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

Atėjau garsiai išdėstyti savo mintys apie "Debesų žemėlapį" smile.gif
Knygos dar neperskaičiau, skaitau įdėmiai, ir vis ieškau ryšio bei prasmės.
Matyt ir aš per gili buvau šiam filmui nes galvojau, kad ten bus kažkas aiškiai susiję su karma ir taip toliau ir panašiai. Bet dabar sugalvojau kitą paaiškinimą ir šiek tiek kitokią esmę.
Kadangi aprašyme apie filmą rašo, kad "viskas turi ryšį" ir "kaip atskirų žmonių gyvenimai įtakoja vieni kitus praeityje, dabartyje ir ateityje" nedrįstu tam prieštarauti. Bet visi tie poelgiai visų pirma man susiję yra su gėriu ir su blogiu. Ir ryšį turi ne tik žmogių gyvenimui, bet aplinkai ir netgi visuomenei.
Gyvenant ir darant gerus darbus, apie tai niekas nepamiršta. Geri darbai gali kitus vėliau pastumėti dar didesnėms poelgiams ir gali būti pavyzdžiu. Atvirkščiai yra su blogiu. Blogis nebegali tęstis amžinai. Ir niekam neatneša ramybės bei laimės. Bet ir tas ir anas turi savo pasekmes. Už gėrį dažniausiai atsidėkojama gėriu, nors nebūtinai (kalbu apie jauno A. Ewingo ir to juodaodžio atveji bei apie tos apokaliptinės genties narį (T. Hanksą), kuris išgelbėjęs gyvybę moteriai, vėliau jos dėka lieka gyvas).
Ar tai susiję su kokia nors karma, kuria beje netikiu, ar tai susiję tik su reinkarnacija, kuri tikriausiai yra tas pats kas karma smile.gif , sunku čia man pačiai rasti atsakymą. Bet tai, kad nesvarbu kokiame gyvenime dabar gyveni, gyvenai, ar gyvensi, nuo gerų darbų žmogus tampa geru, o nuo blogų blogas iki tam tikros ribos arba ir visa savo esantį gyvenimą tai faktas.
Nusišnekėjau biggrin.gif Einu toliau skaityti.

Fixa, linkiu sėkmingos operacijos Ignui 4u.gif

Limit, kaip gyvenat?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aneri: 19 vasario 2013 - 15:42
labas,

tai va aš irgi sakau, kad apie veiksmų pasekmes, tam pačiam žmogui, o kartais ir kitiems, ir aplinkai. Aš kadangi jokių aprašymų neskaičiau, tai reinkarnacijos niekur neįžiūrėjau, tik praeities įtaką vienokią ar kitokią. O karma tai ir yra, pasekmės, grubiai tariant.

Bet reikia dar kada paržiūrėt, gal gyliai geriau susiderins biggrin.gif.

Kiek suprantu išoperavo jau Igną? Kaip sekėsi?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo trixy: 19 vasario 2013 - 16:04
labos smile.gif

QUOTE(Aneri @ 2013 02 19, 15:41)
Fixa, linkiu sėkmingos operacijos Ignui


ačiū, tokia ir buvo 4u.gif

QUOTE(trixy @ 2013 02 19, 16:01)
Kiek suprantu išoperavo jau Igną? Kaip sekėsi?


aha, vakar dieną, šiandien nuo 10 val jau namie esam. viskas greitai thumbup.gif viskas gerai, tik bailiukas mano net perrišimo ir kateterio ištraukimo bijojo, tiek verkė doh.gif na, bet jau po visko thumbup.gif
Atsakyti
O, pasirodo visai gyva tema, valiooo 4u.gif

QUOTE(Nitner @ 2013 02 13, 11:58)
liko dar keturiolika antradienių ir tada gal jau galėsiu ne tik valgyt ir tylėt.

Būna tobulų mamų, gerai, kad nors į svečius vaiką pasikviečia ir parodo geresnį gyvenimą 

O kas tada bus g.gif

Išsibrauki iš tobulų mamų sarašo? Ir diplomą turbūt sudeginai biggrin.gif

QUOTE(Fixa @ 2013 02 13, 15:13)
mes vakar blynų nekepėm


Tai va dėl ko žiema sugrįžo, och jūs umn.gif

QUOTE(Aneri @ 2013 02 19, 16:41)
Sveikos 4u.gif

Atėjau garsiai išdėstyti savo mintys apie "Debesų žemėlapį"  smile.gif

Ar tai susiję su kokia nors karma, kuria beje netikiu, ar tai susiję tik su reinkarnacija, kuri tikriausiai yra tas pats kas karma smile.gif


Jėzau, Aneri... Nu grįš MB su vynu, teks gerti, kad suprasčiau biggrin.gif

Tai reinkarnacija irgi netiki?

P.S. Eik geriau į Patissoną žiūrėt wub.gif

QUOTE(trixy @ 2013 02 19, 17:01)

Bet reikia dar kada paržiūrėt, gal gyliai geriau susiderins biggrin.gif.


Negaila bus tų 3 val?

QUOTE(Fixa @ 2013 02 20, 16:11)
labos smile.gif
ačiū, tokia ir buvo 4u.gif
aha, vakar dieną, šiandien  nuo 10 val jau namie esam. viskas greitai thumbup.gif viskas gerai, tik bailiukas mano net perrišimo ir kateterio ištraukimo bijojo, tiek verkė doh.gif na, bet jau po visko thumbup.gif


Labai smagu dėl jūsų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(baubukai @ 2013 02 22, 19:11)
Tai va dėl ko žiema sugrįžo, och jūs  umn.gif
---
P.S. Eik geriau į Patissoną žiūrėt  wub.gif
---
Labai smagu dėl jūsų  thumbup.gif

atsiprašome blush2.gif
---
nu aš labai skeptiškai žiūrėjau ir vis dar žiūriu į šitą meilę biggrin.gif bet šiandien dariau kugelį, o tuo metu per Balticum auksinį rodė iš eilės visas 3 dalis, sakau nu va, proga - pažiūrėsiu. pažiūrėjau. nenualpau iš meilės. tikrai man yra gražesnių biggrin.gif bet... šiek tiek užkabino ir jau parsiunčiau 4 dalį ir 5 lyg? ten lyg išskaidyta biggrin.gif

nemėgstu aš fantastinių filmų, bet neseniai kažkodėl pažiūrėjau "Bado žaidynės" ir visai patiko bigsmile.gif
---
ačiū 4u.gif

Aneri, čia Tau, pati žinai už ką wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
sveikutės wub.gif

gėda pelėda man, ieškojau jūsų pas gruodinukes ir nesupratau, kodėl nei vienos nepažįstu blush2.gif

Fixa, smagu, kad Ignui operacija sėkmingai praėjo 4u.gif

pasiilgau jūsų... wub.gif
Atsakyti