Įkraunama...
Įkraunama...

Lapkričio stebuklai

Sveikos 4u.gif

saaaaalta doh.gif

QUOTE(Limit @ 2013 01 22, 10:44)
Labas šaltas rytas, nors vakar buvo dar šaltesnis, pas mus -22. Vaikai naiviai tikėjosi neiti į mokyklą, bet buvo išversti iš lovų ir nuvežti biggrin.gif Bet užtat kokia saulė dienom būna wub.gif  wub.gif  wub.gif

Mano Saule liko siandien namuose, nes prasidejo toks lojantis, siurkstus kosulys, kazkas panasaus i lariginta unsure.gif
Atsakyti
Laba, lapkričio stebukladarės 4u.gif Tylim tylim...
Kaip laikotės, sveiki?

Rusnė šiandien klausia:
Iš ko padaryti smegenys? Iš makaronų?

Žiūrėjo kažkokį filmą per Discovery, tai nieko nesuprato, ką kalba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Limit @ 2013 01 30, 16:07)
Kaip laikotės, sveiki?

Rusnė šiandien klausia:
Iš ko padaryti smegenys? Iš makaronų?

Žiūrėjo kažkokį filmą per Discovery, tai nieko nesuprato, ką kalba biggrin.gif

Labas labas,

sveiki, gyvi, laimingi wub.gif

Rusnė pavarė thumbup.gif


Vakar mačiau Fixą. Susitikom Siemens arenoje Disney on ice. Skubėjom namo sveikinti tėčio, tai tik pasisveikinom ir dingom.
Fixa, ar patiko Ignui šou? O gal ir sesę su jumis kartu buvo?
Mila eilinį kartą buvo sužavėta wub.gif Oskarui irgi patiko, nors jis nelabai mėgsta tokias vietas, kur gęsta šviesos, rūgsta dūmai ir kažkas garsiai pradeda kalbėt biggrin.gif , bet apsiprato gana greitai, o tada jau ir mojavo tiems personažams ir plojo biggrin.gif

Mūsų darželyje buvo skarlatinos protrūkis, gerai, kad nelankom ir panašu, kad iki pavasario nelankysim smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aneri: 31 sausio 2013 - 10:52
Sveikos 4u.gif

QUOTE(Limit @ 2013 01 30, 16:07)
Laba, lapkričio stebukladarės 4u.gif Tylim tylim...
Kaip laikotės, sveiki?

Rusnė šiandien klausia:
Iš ko padaryti smegenys? Iš makaronų?

Nesveiki doh.gif doh.gif namuose nuo sausio 23 sedim, kaip kosom,taip kosom, siandien buvom plauciu sviesti, viskas gerai, padare karujo tyrima tai rodo alergija unsure.gif o kam alergija tai velnias zino. As besitampydama po tas poliklininkas kazkokia zaraza pasigavau doh.gif

thumbup.gif gerai suskele
Atsakyti
labas dienas

QUOTE(Limit @ 2013 01 30, 16:07)
Rusnė šiandien klausia:
Iš ko padaryti smegenys? Iš makaronų?


lotuliukas.gif aha, pakalba vaikai gerai, kai ko paklaus, tai nebežinau ką ir atsakyt biggrin.gif kurią dieną daviau tą knygą, kur 1000 atsakymų į vaikų klausimus, sakiau paskaityk hihihi.gif

QUOTE(Aneri @ 2013 01 31, 10:51)
Fixa, ar patiko Ignui šou? O gal ir sesę su jumis kartu buvo?
Mila eilinį kartą buvo sužavėta wub.gif  Oskarui irgi patiko, nors jis nelabai mėgsta tokias vietas, kur gęsta šviesos, rūgsta dūmai ir kažkas garsiai pradeda kalbėt, bet apsiprato gana greitai, o tada jau ir mojavo tiems personažams ir plojo


nea, Viltė namie buvo su tėčiu, sirguliavo, o dėl Igno.. na jis labai norėjo, bet praėjus 5 minutėm po pradžios paklausė, kada namo važiuosim biggrin.gif paskui dar pasakė, kad jam per garsu (jis dėl to ir į kiną nenori eiti, nes jam ten per garsu), bet jau buvau pasiruošus vatos, užkimšau ausis ir visą spektaklį pražiūrėjo biggrin.gif na, didelių emocijų nebuvo, nes kai močiutei pasakojo, tai labiau apie areną pačią, kad daug žmonių buvo, kad su draugu buvo, bet ne apie patį spektaklį hihihi.gif

QUOTE(Rossini @ 2013 02 05, 10:15)
namuose nuo sausio 23 sedim, kaip kosom,taip kosom, siandien buvom plauciu sviesti, viskas gerai, padare karujo tyrima tai rodo alergija


ojej doh.gif aš pati trečia savaitė kosčiu, vaikai stipriai kosti, bijau tų poliklinikų, bet ketvirtadienį 7 ryto važiuojam, sakau gal nebus žmonių.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Fixa: 05 vasario 2013 - 10:57
QUOTE(Fixa @ 2013 02 05, 10:56)
bijau tų poliklinikų, bet ketvirtadienį 7 ryto važiuojam, sakau gal nebus žmonių.

bent pas mus polilinikoj ar tu 7 ryte, ar 7 vakare atvaziuoji, zmoniu visa laika daug smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rossini @ 2013 02 05, 11:44)
bent pas mus polilinikoj ar tu 7 ryte, ar 7 vakare atvaziuoji, zmoniu visa laika daug  smile.gif


nu tfu tfu tfu, pas mus greit susisukam, bet vat kai dabar tiek sergančių, nežinia kaip bus.
Atsakyti
Laba,
Na va, nesirgo mūsų mergina rimtai penkerius metus, tai dabar gaus už visus krūvą vaistų ir antibiotikus unsure.gif Nesugebėjo mama tinkamai slogos pagydyt doh.gif
O SImas jau nuo vakar su antibais draugauja dvi paras tempą virš 40 atlaikęs.
Taip gerai laikėmės visą sezoną, bet pričiupo dabar.
Dar niekada nėra per Užgavėnes sirgę, visada eina blynaut pas kaimynus su draugais, tai liūdni liūdni dabar unsure.gif
Nieko, įveiksim mes šitą etapą, bet nuo nemiegojimo jau stogas važiuoja biggrin.gif

Vakare kepsim blynus, pasipabaisinsim ir pasimušim namie ta proga biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Limit: 12 vasario 2013 - 13:42
Limit, sveikite 4u.gif

Be reikalo save kaltini del laiku nepagydytos slogos. Kartais gydyk negydes, bet kai jau rimtai kas puola, sunku be antibiotiku atlaikyti. Ir tada aš visada sakau: Ačiū D yra antibiotikai ax.gif

Simui rimtai virs 40 buvo? blink.gif blink.gif blink.gif

As vakare irgi kepsiu blynus. Si karta mielinius cool.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Aneri: 12 vasario 2013 - 16:59
QUOTE(Aneri @ 2013 02 12, 16:58)
Simui rimtai virs 40 buvo? blink.gif  blink.gif  blink.gif

Aha, buvau šoke rolleyes.gif MB sakė, gal termometras sugedo.

Panašu, kad Rusnė perėmė estafetę iš Simo, jau 39 doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Aneri @ 2013 02 12, 16:58)
Be reikalo save kaltini del laiku nepagydytos slogos. Kartais gydyk negydes, bet kai jau rimtai kas puola, sunku be antibiotiku atlaikyti. Ir tada aš visada sakau: Ačiū D yra antibiotikai  ax.gif

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif

Limit sveikatytes tavo ligoniukams unsure.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

as taip bijau tu ligu,nes Evelina sunkiai serga,visada tenka gultis i ligonine,o paskutini karta gulejau is karto su abiem,Evelina ir Kamile.O grizus namo,susirgo Gabriele ir Kamilei buvo labai blogai,galvojom kad vel teks i ligonine vaziuoti...

O siandien Kamile pasiemiau is darzelio,nu nepatinka man ji,balsas kazkoks uzkimes,sloga kabinasi,tikiosi kad ne gripas ir labai tikiosi kad Evelina neuzsikres,nes visai nenoriu i ligonine unsure.gif

na ir dar pasigirsiu,kad mano mazoji panele jau beveik dvi savaites vaiksto wub.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Krištolinė ledi: 12 vasario 2013 - 17:25
Sveikutės 4u.gif

Limit Rusnei ir Simui sveikatos 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Kamilei nesusirgti 4u.gif 4u.gif 4u.gif


Mano irgi užkimusiu balseliu, ryt pabūsim namie pasigydisim, gal kaip nors įveiksim ax.gif
Atsakyti